Povezane vesti

Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me je od pozadi sapleo

Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me je od pozadi sapleo

Nova ekonomija 29.03.2019
Rodoljub Šabić, nekadašnji poverenik za informacije od javnog značaja, objavio je sinoć na svom Tviteru nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice. Jutros je objavio novi tvit u kojem je naveo da veruje da se nije radilo o napadu na… »
Policija prikupila snimke sigurnosnih kamera i utvrdila kako se Šabić povredio

Policija prikupila snimke sigurnosnih kamera i utvrdila kako se Šabić povredio

Telegraf 29.03.2019
U interesu javnosti Srbije, želim da kažem da Ministarstvo unutrašnjih poslova danas sa sigurnošću može da saopšti da gospodina Rodoljuba Šabića u Beogradu juče niko nije napao - izjavio je Nebojša Stefanović. Izjava potpredsednika Vlade… »
Oglasio se Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me sapleo

Oglasio se Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me sapleo

Cenzolovka 29.03.2019
Rodoljub Šabić, nekadašnji poverenik za informacije od javnog značaja, objavio je sinoć na svom Tviteru nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, ali je nakon toga bio nedostupan novinarima N1 za dodatne informacije. Jutros je objavio… »
Šabić: Verujem da nije bio napad; Stefanović: Zloupotreba događaja zarad političkih poena

Šabić: Verujem da nije bio napad; Stefanović: Zloupotreba događaja zarad političkih poena

Radio 021 29.03.2019
Nekadašnji poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka ličnosti Rodoljub Šabić objavio je sinoć na svom Tviteru nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, uz rečenicu "šta su napravili od mog grada". Oko 20 minuta… »
Stefanović: Šabića niko nije napao, pregledali smo snimke sa kamera

Stefanović: Šabića niko nije napao, pregledali smo snimke sa kamera

N1 Info 29.03.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da Rodoljuba Šabića, koji je sinoć na svom Tviteru objavio fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, niko nije napao. Izvor: MUP Srbije "U interesu javnosti Srbije, želim da kažem… »
Stefanović: Šabića niko nije napao

Stefanović: Šabića niko nije napao

Insajder 29.03.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je policija izašla na lice mesta, prikupila snimke sa okolnih kamera i utvrdila da „nijedno lice ni u jednom trenutku juče nije napalo Rodoljuba Šabića“. „Iako ovaj događaj… »
"Policija nepobitno utvrdila da nijedno lice koje je prolazilo ulicom nije napalo Šabića"

"Policija nepobitno utvrdila da nijedno lice koje je prolazilo ulicom nije napalo Šabića"

RTV 29.03.2019
BEOGRAD - Ministra unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da Ministarstvo unutrašnjih poslova danas sa sigurnošću može da saopšti da bivšeg poverenika Rodoljuba Šabića u Beogradu u četvrtak niko nije napao. "Iako ovaj događaj nije… »
Stefanović: Šabića niko nije napao, pao je!

Stefanović: Šabića niko nije napao, pao je!

Sputnik 29.03.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da Ministarstvo unutrašnjih poslova danas sa sigurnošću može da saopšti da bivšeg poverenika Rodoljuba Šabića u Beogradu u četvrtak niko nije napao. „Iako ovaj događaj nije… »
Rodoljub Šabić kaže da je sapleten

Rodoljub Šabić kaže da je sapleten

RTS 29.03.2019
Doskorašnji poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić objavio je sinoć na svom "Tviter" nalogu fotografiju na kojoj se vidi da ima povredu na obrazu. Šabić je nakon toga napisao da veruje da napad nije politički motivisan. Jutros… »
Šabić: Verujem da nje bio napad, već slučaj

Šabić: Verujem da nje bio napad, već slučaj

SEEbiz 29.03.2019
BEOGRAD - Nekadašnji poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka ličnosti, Rodoljub Šabić objavio je sinoć na svom Tviteru nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, uz rečenicu „šta su napravili od mog grada“… »
Šabić: Nisam napadnut, neko me sapleo

Šabić: Nisam napadnut, neko me sapleo

RTV 29.03.2019
BEOGRAD - Doskorašnji poverenik za informacija od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić izjavio je danas da ga je neko u Sremskoj ulici od pozadi sapleo, zbog čega je pao i udario glavom u trotoar. On je to napisao na svom… »
Šabić o povredama: Verujem da nije bio napad, već slučaj

Šabić o povredama: Verujem da nije bio napad, već slučaj

Insajder 29.03.2019
Bivši poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić objavio je sinoć na svom Tviter nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, uz komentar „Šta su napravili od mog grada“. Šabić nije dao dodatne informacije o tome… »
Rodoljub Šabić otkrio šta mu se sinoć desilo u centru Beograda

Rodoljub Šabić otkrio šta mu se sinoć desilo u centru Beograda

BizLife 29.03.2019
Foto: N1 screenshot Bivši poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić objavio je sinoć na svom Tviter nalogu fotografiju na kojoj se vidi da ima krvavu ogrebotinu na obrazu, a uz to je napisao „Šta su napravili od mog grada“… »
Evo šta se desilo Rodoljubu Šabiću

Evo šta se desilo Rodoljubu Šabiću

Mondo 29.03.2019
Bivši poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić koji je objavio na svom Twitteru fotografiju na kojoj se vidi da ima krvavu ogrebotinu na obrazu objasnio je šta mu se zapravo desilo. Foto: MONDO, Lana Stošić Šabić je juče uz… »
Šabić objasnio kako je razbio glavu: Neko me je gurnuo, ali verujem da napad nije politički motivisan

Šabić objasnio kako je razbio glavu: Neko me je gurnuo, ali verujem da napad nije politički motivisan

Blic 29.03.2019
Doskorašnji poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić objavio je na svom tviter nalogu fotografiju na kojoj se vidi da ima krvavu ogrebotinu na obrazu, a uz to je poruka: "Šta su napravili od mog grada". Nešto kasnije Šabić je… »
Oglasio se Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me sapleo

Oglasio se Šabić: Verujem da nije bio napad, neko me sapleo

N1 Info 29.03.2019
Rodoljub Šabić, nekadašnji poverenik za informacije od javnog značaja, objavio je sinoć na svom Tviteru nalogu fotografiju na kojoj se vidi njegovo krvavo lice, ali je nakon toga bio nedostupan novinarima N1 za dodatne informacije. Jutros je objavio… »

Vesti dana »