Povezane vesti
"Pola Makedonije gori, nikog nije briga"
Vesti online 31.03.2019
Najveća opoziciona stranka u Makedoniji VMRO-DPMNE kaže da pola Severne Makedonije gori u požarima, ali da niko ne preuzima ništa tim povodom. Kako navodi ta stranka, Ministarstvo unutrašnjih poslova, Ministarstvo šumarstva i Ministarstvo poljoprivrede… »
Besne požari u Negotinu, Kamenici, Šari, opozicija poziva na ostavke u vladi!
Alo 31.03.2019
Najveća opoziciona stranka u Makedoniji VMRO-DPMNE kaže da pola Severne Makedonije gori u požarima, ali da niko ne preuzima ništa tim povodom, te da su Ministarstvo unutrašnjih poslova, Ministarstvo šumarstva i Ministarstvo poljoprivrede odgovorni za to… »
Vesti dana »

Amerikanci bi mogli da dobiju „neku vrstu dividende“ od novih carina
Biznis.rs pre 16 minutajoš 24 povezane

Međunarodna akcija pojačane kontrole brzine u saobraćaju u 34 evropske države i lokalni izveštaji o saobraćaju u Pirotu
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 20 povezanih

Kao na pisti za Formulu 1: Evo kada se očekuje završetak radova u Mačvi i Podrinju
Glas Zapadne Srbije pre 11 minutajoš 15 povezanih

Pa, da li je ovo moguće?! Uefa objavila ko su potencijalni rivali Partizana u plej-ofu za Ligu konferencija! Ovo je pakao!
Kurir pre 2 satajoš 19 povezanih