Povezane vesti
Blizak klintonov saradnik: Rusija je okončala rat, rekla je Srbiji da je neće štititi 1999.
Večernje novosti 04.04.2019
Bivši zamenik državnog sekretara SAD Stroub Talbot tvrdi da je Moskva odigrala ključnu ulogu kako bi prestalo NATO bombardovanje 1999. godine time što je razuverila Miloševića da će stati u odbranu Srbije. Bivši zamenik državnog sekretara SAD Stroub… »
Klintonov blizak saradnik: "Rusija je za vreme bombardovanja stala na stranu SAD i kumovala gubitku Kosova"
Blic 03.04.2019
Rusija je jasno dala do znanja Srbiji da neće stati iza nje u slučaju sukoba sa Amerikom, čime je odigrala značajnu ulogu prilikom gašenja rata 1999. i srpskog gubitka Kosova, smatra Stroub Talbot, američki diplomatata i nekadašnji zamenik državnog… »
Vesti dana »

Američki derbi koji interesuje Novaka: Tijafo ostao na Đokovićevom putu, mogao bi ga sačekati u osmini finala
Telegraf pre 1 satjoš 8 povezanih

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 50 minutajoš 1 povezana