Povezane vesti
Uz nevenu četiri vokala: Objavljen spot za akustičnu verziju pesme "Kruna" (VIDEO)
Večernje novosti 10.04.2019
Audio verzija kompozicije "Kruna", sa kojom će Nevena Božović predstavljati Srbiju na "Evrosongu" u Izraelu, u sredu je dobila i spot. AUDIO verzija kompozicije "Kruna", sa kojom će Nevena Božović predstavljati Srbiju na "Evrosongu" u Izraelu, u sredu je… »
Predstavljena akustična verzija "Krune" i Nevenin tim za Izrael
RTS 10.04.2019
Nevena Božović i evrovizijski tim RTS-a vredno rade na predstavljanju pesme kojom će se Srbija ove godine takmičiti na Pesmi Evrovizije. Nakon pobede na Beoviziji, objavljena je zvanična audio verzija "Krune", a sada i spot za akustičnu verziju, u kojoj… »
Vesti dana »
„Otvorite je**ni moreuz, vi luda kopilad, ili ćete živeti u paklu“: Tramp zapretio Iranu pred istek njegovog ultimatuma za otvaranje Ormuza
Danas pre 2 satajoš 21 povezana
Vremenska prognoza Srbije: Toplo sa sunčanim intervalima, zahlađenje od sredine nedelje
Naslovi.ai pre 4 satijoš 27 povezanih
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
NIN pre 7 satijoš 21 povezana
Tramp preti Teheranu zbog Ormuskog moreuza, najavio gađanje mostova i elektrana
BBC News pre 5 minutajoš 15 povezanih
Srbija centar: O "eksplozivima" u Kanjiži da se oglase Ministarstva odbrane i unutrašnjih poslova, a ne nenadležni predsednik
N1 Info pre 1 satjoš 13 povezanih


