Povezane vesti

Vulin odlaže štrajk glađu na sugestiju predsednika

Vulin odlaže štrajk glađu na sugestiju predsednika

Dnevnik 12.04.2019
BEOGRAD: Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da je odlučio da odloži najavljeni štrajk glađu na sugestiju predsednika Srbije Aleksandra Vučića, "dok i ako neki drugi ne počnu da štrajkuju glađu". Vulin je rekao da je poslušao… »
Umesto štrajka glađu, dežurstvo u parlamentu Srbije

Umesto štrajka glađu, dežurstvo u parlamentu Srbije

Slobodna Evropa 12.04.2019
Umesto najavljivanog štrajka glađu, predstavnici vlasti organizuju danonoćno dežurstvo u institucijama, Skupštini Srbije i Skupštini Grada Beograda. To je odlučeno na konsultacijama sa liderom vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) i predsednikom… »
Martinović: Ostaćemo u Skupštini i danima ako treba, odbranićemo je od upada

Martinović: Ostaćemo u Skupštini i danima ako treba, odbranićemo je od upada

N1 Info 12.04.2019
Poslanici Srpske napredne stranke (SNS) i drugih partija vladajuće koalicije najavili su da će ostati u parlamentu dokle god bude trebalo kako bi odbranili skupštinu od, kako su naveli primitivizma, nasilja i povampirenog fašizma. Kako je rekao šef… »
Poslanici vladajuće koalicije odustali od štrajka glađu, biće danonoćno u Skupštini

Poslanici vladajuće koalicije odustali od štrajka glađu, biće danonoćno u Skupštini

Radio 021 12.04.2019
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Martinović izjavio je da će poslanici vladajuće koalicije boraviti od danas u Skupštini Srbije "kako bi je odbranili od onih koji nasiljem, divljaštvom, rušenjem i fašizmom pokušavaju da preuzmu… »
Poslanici SNS, zasad, odustali od štrajka glađu

Poslanici SNS, zasad, odustali od štrajka glađu

N1 Info 12.04.2019
Šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Martinović izjavio je da polanici te stranke za sada neće stupiti u štrajk glađu, ali će to učiniti istog momenta ako u štrajk glađu stupe oni koji hoće nasiljem na vlast, "poslanici… »
Vulin: Razgovarao sam sa svojim saborcem Vučićem i odlučio da odložim štrajk

Vulin: Razgovarao sam sa svojim saborcem Vučićem i odlučio da odložim štrajk

N1 Info 12.04.2019
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da neće stupiti u štrajk glađu. "Imao sam dug razgovor s vrhovnim komandantom Vojske Srbije Aleksandrom Vučićem i odlučio sam da odložim svoj štrajk", rekao je Vulin. "Ja sam spreman uvek… »
Poslanici vladajuće koalicije će braniti Skupštinu Srbije: Saopštili svoj plan i da li će štrajkovati glađu (foto)

Poslanici vladajuće koalicije će braniti Skupštinu Srbije: Saopštili svoj plan i da li će štrajkovati glađu (foto)

Telegraf 12.04.2019
Martinović jekazao da su oni spremni da od danas dok god bude potrebno da budu u zgradi Doma Narodne skupštine. Poslanici vladajuće koalicije boraviće od danas u Skupštini Srbije kako bi je odbranili od onih koji nasiljem, divljaštvom, rušenjem… »
Poslanici vladajuće koalicije će braniti Skupštinu Srbije: Saopštili svoj plan i da li će štrajkovati glađu

Poslanici vladajuće koalicije će braniti Skupštinu Srbije: Saopštili svoj plan i da li će štrajkovati glađu

Srbija danas 12.04.2019
Aleksandar Martinović, šef poslaničkog kluba SNS, rekao je da njihova koalicija uključujući SPS, kao i ostale poslanike vladajuće koalicije ostaju u parlamentu kako bi odbranila ovu instituciju i kako ne bi dozvolila fašizam, primitivizam i nasilje… »
Performans ispred Skupštine, studenti hrane Vulina i Vesića

Performans ispred Skupštine, studenti hrane Vulina i Vesića

Danas 12.04.2019
Studenti više beogradskih fakulteta, učesnici protesta „Jedan od pet miliona“, organizovali su danas ispred Narodne Skupštine performans pod nazivom „Mandat je kratak pojedi batak“, poručivši da žele da nahrane ministra odbrane Aleksandra… »
"Igre gladi" na srpskoj političkoj sceni: Štrajk naprednjaka zasad "u leru"

"Igre gladi" na srpskoj političkoj sceni: Štrajk naprednjaka zasad "u leru"

N1 Info 12.04.2019
Stupiti u štrajk glađu ili ne? To je danas bila glavna dilema poslanika i funkcionera Srpske napredne stranke, ali i ministra vojske Srbije, Aleksandra Vulina. Iako su najavili da će preduzeti takav, radikalan korak, od štrajka su odustali, i to nakon… »
Ministar Vulin na pitanje Insajdera: Da sam započeo štrajk glađu, zahteve bih isporučio vama (VIDEO)

Ministar Vulin na pitanje Insajdera: Da sam započeo štrajk glađu, zahteve bih isporučio vama (VIDEO)

Insajder 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin odlučio je da za sada odloži najavljeni štrajk glađu i to, kako kaže, na sugestiju „svog saborca, koalicionog partnera i prvog čoveka u lancu komandovanja vojske Aleksandra Vučića“. „Ja sam prihvatio… »
Vulin i Vesić odložili odluku da stupe u štrajk glađu

Vulin i Vesić odložili odluku da stupe u štrajk glađu

Sputnik 12.04.2019
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da neće stupiti u štrajk glađu. Vulin je odluku saopštio posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Ministar odbrane je rekao da veruje u njegove procene. „Zato sam jutros… »
Studenti "hranili" Vulina i Vesića - "Mandat je kratak, pojedi batak"

Studenti "hranili" Vulina i Vesića - "Mandat je kratak, pojedi batak"

N1 Info 12.04.2019
Studenti više beogradskih fakulteta, učesnici protesta "Jedan od pet miliona", organizovali su ispred Narodne Skupštine performans pod nazivom "Mandat je kratak, pojedi batak", poručivši da žele da nahrane ministra odbrane Aleksandra Vulina i… »
VIDEO: "Vulinijada" ispred Skupštine Srbije - "mandat je kratak, pojedi batak"

VIDEO: "Vulinijada" ispred Skupštine Srbije - "mandat je kratak, pojedi batak"

Radio 021 12.04.2019
Studenti više beogradskih fakulteta, učesnici protesta "Jedan od pet miliona", organizovali su ispred Narodne Skupštine performans pod nazivom "Mandat je kratak, pojedi batak", poručivši da žele da nahrane ministra odbrane Aleksandra Vulina i… »
Vesić: I mi ćemo čuvati gradsku skupštinu, štrajk za sad odložen (VIDEO)

Vesić: I mi ćemo čuvati gradsku skupštinu, štrajk za sad odložen (VIDEO)

Insajder 12.04.2019
Zamenik gradonačelnika Beograda i funkcioner Srpske napredne stranke Goran Vesić saopštio je da su i gradski odbornici vladajuće koalicije doneli odluku da narednih dana čuvaju gradsku skupštinu od “ fašista koji hoće nasiljem da preuzmu… »
Vulin i Vesić odložili štrajk glađu

Vulin i Vesić odložili štrajk glađu

RTS 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je da je, nakon razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, odložio štrajk glađu koji ja najavio za danas. I zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je da je njegova odluka o početku… »
Posle razgovora sa predsednikom Vulin: Prihvatio sam sugestiju svog saborca da odložim štrajk glađu

Posle razgovora sa predsednikom Vulin: Prihvatio sam sugestiju svog saborca da odložim štrajk glađu

Večernje novosti 12.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom odbrane Aleksandrom Vulinom u zgradi Predsedništva. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom odbrane Aleksandrom Vulinom u zgradi Predsedništva, saznaju "Novosti". Sastanak… »
"Odbrana skupštine": Vulin, Vesić i poslanici SNS odustali od štrajka glađu, nakon konsultacija sa Vučićem

"Odbrana skupštine": Vulin, Vesić i poslanici SNS odustali od štrajka glađu, nakon konsultacija sa Vučićem

Blic 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin, poslanici vladajuće većine u Skupštini Srbije, ali i gradski čelnici iz redova SNS koji su prethodno najavili štrajk glađu zbog "nasilja opozicije", odlučili su da ga ipak odlože. Gotovo svi su to uradili, kako… »
Vulin: Razgovarao sam sa svojim saborcem Vučićem i odlučio da odložim štrajk

Vulin: Razgovarao sam sa svojim saborcem Vučićem i odlučio da odložim štrajk

Danas 12.04.2019
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da neće stupiti u štrajk glađu. „Imao sam dug razgovor s vrhovnim komandantom Vojske Srbije Aleksandrom Vučićem i odlučio sam da odložim svoj štrajk“, rekao je Vulin na konferenciji za… »
Vulin i Vesić odložili štrajk glađu

Vulin i Vesić odložili štrajk glađu

Radio 021 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin i zamenik gradonačelnika Beograda odložili su najavljeni štrajk glađu, posle sugestija državnog vrha. Vulin je odluku o štrajku odložio posle sastanka sa predsednik Srbije Aleksandrom Vučiće, dok je Vesić… »
Martinović: Bez štrajka glađu ali ćemo svojim prisustvom danonoćno braniti Skupštinu

Martinović: Bez štrajka glađu ali ćemo svojim prisustvom danonoćno braniti Skupštinu

Danas 12.04.2019
Poslanici Srpske napredne stranke i njihovi koalicioni partneri boraviće danonoćno u Skupštini Srbije kako bi ovo najviše zakonodavno zdanje odbranili od onih koji su izgubili sve izbore do sada i koji nasiljem, divljaštvom, rušenjem, fašizmom… »
Vučić odlučio: Nema štrajka glađu!

Vučić odlučio: Nema štrajka glađu!

Mondo 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin i zamenik gradonačelnika Goran Vesić neće stupiti u štrajk glađu, odlučiio je predsednik Vučić. Štrajk glađu će biti održan ako neko od opozicije to učini, kažu Vesić i Vulin. Foto: FOTO TANJUG/BEOINFO/bb… »
Poslanici SNS: Branićemo skupštinu i danju i noću!

Poslanici SNS: Branićemo skupštinu i danju i noću!

Mondo 12.04.2019
Šef poslanika SNS u Skupštini Srbije Aleksandar Martinović kaže da će poslanici SNS od danas biti u Skupštini Srbije i da će je, ako zatreba danonoćno braniti od, kako je rekao, "onih koji pokušavaju nasiljem i fašizmom da preuzmu vlast"… »
Martinović (SNS): Odlažemo štrajk glađu, ako stupe oni i mi ćemo

Martinović (SNS): Odlažemo štrajk glađu, ako stupe oni i mi ćemo

Beta 12.04.2019
Šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke(SNS) Aleksandar Martinović izjavio je danas da polanici te stranke za sada neće stupiti u štrajk gladju ali će to učiniti istog momenta ako u štrajk gladju stupe oni koji hoće nasiljem na vlast… »
Vesić za sada odložio odluku da stupi u štrajk glađu

Vesić za sada odložio odluku da stupi u štrajk glađu

Večernje novosti 12.04.2019
Kako je istakao ubuduće će odbornici zajedno sa njim čuvati Skupštinu grada od fašista i huligana koji žele da upadnu i unište gradske institucije. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić za sada je odložio odluku da stupi u štrajk glađu. Kako je… »
Psihopatologija odustajanja od štrajka glađu

Psihopatologija odustajanja od štrajka glađu

Vreme 12.04.2019
Ministar odbrane Aleksandar Vulin, narodni poslanik Aleksandar Martinović, zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić i neutvrđeni broj N.N. lica iz tabora Srpske napredne stranke u petak u 11.55 časova stupiće su u štrajk glađu u Skupštini… »
Poslanici SNS-a neće stupiti u štrajk glađu

Poslanici SNS-a neće stupiti u štrajk glađu

RTS 12.04.2019
Poslanici vladajuće koalicije doneli su odluku da ne stupaju u štrajk glađu, rekao je poslanik SNS-a Aleksandar Martinović. Ističe da će oni od danas i danju i noću biti u Skupštini Srbije kako bi je odbranili od onih koji, kako kažu, nasiljem… »
Studenti u 14.30 ispred Doma Narodne skupštine prave performans povodom najavljenog štrajka glađu

Studenti u 14.30 ispred Doma Narodne skupštine prave performans povodom najavljenog štrajka glađu

Danas 12.04.2019
Studenti će danas u 14.30 ispred Doma Narodne skupštine održati performans povodom najavljenog štrajka glađu minisitra odbrane Aleksandra Vulina i zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića, saopšitili su organizatori protesta „Jedan od pet… »
Poslanici vlasti: Umesto štrajka glađu, danonoćno dežurstvo u parlamentu Srbije

Poslanici vlasti: Umesto štrajka glađu, danonoćno dežurstvo u parlamentu Srbije

Slobodna Evropa 12.04.2019
"Nema štrajka glađu ako poslanici Dragana Đilasa (jednog od lidera opozicionog Saveza za Srbiju) ne stupe u štrajk glađu da bi ucenjivali državu. Ako oni stupe u štrajk glađu istoga momenta će to učiniti i poslanici Srpske napredne stranke“… »
Štrajk glađu – potez bez logike?

Štrajk glađu – potez bez logike?

Dojče vele 12.04.2019
Predstavnici vlasti štrajkuju glađu zbog delovanja opozicije. Šta stoji iza tog poteza ministra odbrane Srbije, predstavnika beogradskih vlasti i poslanika vladajuće stranke? Vest je na prvi pogled delovala kao zakasnela prvoaprilska šala, ili kao… »
Martinović i poslanici SNS i vladajuće koalicije: Spremni smo da fizički branimo Skupštinu Srbije! Ovde ostajemo dan i…

Martinović i poslanici SNS i vladajuće koalicije: Spremni smo da fizički branimo Skupštinu Srbije! Ovde ostajemo dan i…

Kurir 12.04.2019
Šef poslaničke grupe Aleksandar Martinović i poslanici SNS, kome su se pridružili i drugi poslanici iz vladajuće koalicije, izjavio je da će oni od danas biti u Skupštini Srbije i da će tu ostati da je brane od nasilja, a da će u štrajk glađu… »
Iako štrajk glađu vlasti deluje smešno - nije uopšte smešno

Iako štrajk glađu vlasti deluje smešno - nije uopšte smešno

Vice 12.04.2019
Navikli smo na sve u Srbiji, posebno kada je politika u pitanju. Koliko je samo sramotno ono čemu prisustvujemo u poslednjih 24 časa? Mnogo, pitanje je da li može gore. Ministar odbrane Aleksandar Vulin, socijalista koji živi u vili na Dedinju, koji… »
Čačanski naprednjaci odustali od štrajka glađu

Čačanski naprednjaci odustali od štrajka glađu

Glas Zapadne Srbije 12.04.2019
Čačak - Povereništvo srpske napredne stranke u Čačku izdalo je novo saopštenje u kome se navodi da su odbornici koji su najavili da će u 12 sati stupiti u solidarni štrajk glađu, odustali od ove namere. "Obaveštavamo Vas da je došlo do promene… »
Preokret: Otkazan štrajk glađu odbornika SNS iz Čačka!

Preokret: Otkazan štrajk glađu odbornika SNS iz Čačka!

Morava info 12.04.2019
ČAČAK – Štrajk glađu odbornika SNS u zgradi Gradske uprave koji je najavljen za podne, otkazan je. Kako je navedeno u kratkom saopštenju Gradske organizacije SNS u Čačku ova vrsta protesta “otkazuje se iz bezbednosnih razloga“. Kako Morava… »
Novosti: U toku sastanak Vučića i Vulina

Novosti: U toku sastanak Vučića i Vulina

Blic 12.04.2019
U toku je sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra odbrane Aleksandra Vulina u zgradi Predsedništva, pišu "Novosti". Sastanak je, kako se navodi, upriličen posle najave prvog čoveka resora odbrane da će stupiti u štrajk glađu zbog… »
I poslanici vlasti zatečeni najavom štrajka glađu

I poslanici vlasti zatečeni najavom štrajka glađu

Danas 12.04.2019
U Skupštini Srbije najavljeno samo obraćanje Aleksandra Martinovića Aleksandar Vulin, ministar odbrane i još tridesetak poslanika vladajuće većine, kako navode provladini mediji, danas u 11 sati i 55 minuta otpočeće štrajk glađu u Skupštini… »
Vesić: Govor Vučića u Novom Sadu govor budućnosti

Vesić: Govor Vučića u Novom Sadu govor budućnosti

Dnevnik 12.04.2019
BEOGRAD: Zamenik gradonačelnika Beograda i član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Goran Vesić izjavio je da je govor predsednika Srbije i vladajuće stranke Aleksandra Vučića sinoć u Novom Sadu bio govor budućnosti i onoga što će… »
Čaluković o štrajku glađu: Mogući cilj da se zabašuri priča o protestu opozicije

Čaluković o štrajku glađu: Mogući cilj da se zabašuri priča o protestu opozicije

N1 Info 12.04.2019
Glavni i odgovorni urednik Srpske ekonomije Nenad Čaluković izjavio je u Novom danu da je bio zatečen najavama medija da će Aleksandar Vulin stupiti u štrajk glađu. Smatra da je to "radikalan potez vlasti". Kako kaže, "videćemo kako će vreme… »
Vojni sindikat: Vulin najavom štrajka glađu zasenio i montipajtonovce

Vojni sindikat: Vulin najavom štrajka glađu zasenio i montipajtonovce

Radio 021 12.04.2019
Vojni sindikat Srbije (VSS) saopštio je da će se pridružiti štrajku glađu u koji će, kako je najavio, stupiti ministar odbrane i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin. Iz tog sindikata su naveli da su predsednici parlamenta Maji Gojković… »

Vesti dana »