Povezane vesti
Skrozza: Moje pominjanje u tekstu premijerke poslednji u nizu napada
N1 Info 12.04.2019
Činjenicu da me premijerka Ana Brnabić pominje u svom autorskom tekstu Politici, pokušavajući da me profesionalno i moralno diskredituje, smatram samo poslednjim u nizu već dvonedeljnih, gotovo simultanih napada na mene, izjavila je novinarka FoNeta i… »
Vreme: Sramna kampanja premijerke protiv novinarke Tamare Skroze
Radio 021 12.04.2019
Nedeljnik "Vreme" okarakterisao je navode iz današnjeg autorskog teksta premijerke Ane Brnabić u listu "Politika" kao "sramnu kampanju podmetanja, neistina i napada" na novinarku tog nedeljnika Tamaru Skrozu. "Seriju sinhronizovanog dvonedeljnog… »
Vreme: Sramna kampanja premijerke protiv novinarke Tamare Skroze
Beta 12.04.2019
Nedeljnik "Vreme" okarakterisao je navode iz današnjeg autorskog teksta premijerke Ane Brnabić u listu "Politika" kao "sramnu kampanju podmetanja, neistina i napada" na novinarku tog nedeljnika Tamaru Skrozu. "Seriju sinhrnonizovanog dvonedeljnog… »
Redakcija Vremena: Brnabić udarila pečat podmukloj hajci na Tamaru Skrozzu
N1 Info 12.04.2019
Redakcija nedeljnika Vreme, reagujući na autorski tekst premijerke Ane Brnabić u Politici, saopštila je da je "sramna kampanja podmetanja, neistina i napada na novinarku Vremena Tamaru Skrozzu dosegla vrhunac". "Seriju sinhronizovanog dvonedeljnog… »
Vesti dana »
Netanjahu prati situaciju nakon napada u regionu Šaron: Blokade i potraga u toku
Večernje novosti pre 40 minutajoš 33 povezane
Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu: Najveća izlaznost u Leposaviću, obratili se Elek i Kurti
Nova pre 1 satjoš 21 povezana
Velika borba u drugom setu, Koboli se vratio, Zverev ne uspeva da slomi rivala
Nova pre 20 minutajoš 47 povezanih
Uživo izbori na KiM: Najnoviji podaci o izlaznosti, rekordan odziv u srpskim sredinama! (foto/video)
Kurir pre 55 minutajoš 44 povezane
Dačić: Ko nije zadovoljan mojim radom, može da pokuša kandidaturu za mesto predsednika SPS
Beta pre 1 satjoš 15 povezanih



