Povezane vesti
Joksimović: Evropske integracije nisu uspavanka već budilnik za društvo
Večernje novosti 17.04.2019
Suština naše razvojne agende u okviru evropskih integracija je da nijedan građanin Srbije ne bude zaobiđen u procesu regionalnog razvoja, poručila je ministarka za evropske integracije na konferenciji "Teritorijalna kohezija i ravnomerni razvoj" BEOGRAD… »
J.Joksimović: Proces EI nije uspavanka, već budilnik
Dnevnik 17.04.2019
BEOGRAD: Koheziona politika je politika solidarnosti, ali i smanjivanje regionalnih nejednakosti i mi kao zemlja koja teži članstvu u EU moramo da obezbedimo da nijedan građanin, ni na jednom mestu u našoj zemlji ne bude zaobiđen i ne zaobiđe ga razvoj i… »
Vesti dana »

Haos na graničnim prelazima, po 6 traka paralisano: Formirane kilometarske kolone, vozila stoje u mestu: Evo gde su najveće gužve i koliko se čeka (foto)
Blic pre 2 satajoš 27 povezanih

MUP upozorava na fišing prevaru preko SMS poruka o kaznama za prekoračenje brzine i pretnjama vozačima
Naslovi.ai pre 6 satijoš 17 povezanih