Povezane vesti

Ljorente: Lopta me udarila u šaku! Sve je regularno

Ljorente: Lopta me udarila u šaku! Sve je regularno

Mozzart sport 18.04.2019
“Nisam ja imao želju da udarim loptu”, objasnio španski napadač. U Sitiju su sigurno besni, jer je jedan od snimaka pokazao da je strelac trećeg gola za Totenhem Fernando Ljorente igrao rukom. Tačnije, da je dodirnuo loptu rukom… Međutim… »
I to je moguće: Totenhem slavio prolaz dalje, a Sisoko tugovao!

I to je moguće: Totenhem slavio prolaz dalje, a Sisoko tugovao!

Hot sport 18.04.2019
Ovo je nedelja u kojoj su padali favoriti. Nakon Ajaksa, dalje je prošao i Totenhem.[yuzo_related] Fudbaleri Totenhema pobedili su Mančester siti u derbiju Engleske. Prvi meč dobili su ‘pevci’, sa 1:0, dok su u drugom poraženi sa 4:3, ali su dalje… »
Sisoko nije znao da se Totenhem plasirao u polufinale Lige šampiona

Sisoko nije znao da se Totenhem plasirao u polufinale Lige šampiona

Politika 18.04.2019
Fudbaler Totenhema Musa Sisoko nije znao da se njegova ekipa plasirala u polufinale Lige šampiona, sve dok ga član stručnog štaba nije obavestio da je poništen gol Mančester sitija u nadoknadi vremena. Totehem se sinoć plasirao u polufinale Lige… »
LJorente: Osetio sam loptu na ruci, ali je odluka ispravna

LJorente: Osetio sam loptu na ruci, ali je odluka ispravna

Sportski žurnal 18.04.2019
Siti je imao rezultat za plasman u polufinale 4:2 kada je je LJorentea lopta pogodila prvo u ruku, pa u butinu za pogodak u 73. minutu, ali je turski sudija Džunejt Čakir i uz korišćenje VAR-a priznao gol. Napadač Totenhema Fernando LJorente priznao… »
Totenhem uz pomoć VAR-a do polufinala

Totenhem uz pomoć VAR-a do polufinala

Politika 18.04.2019
Fudbaleri Totenhema i Liverpula plasirali su se u polufinale Lige šampiona, pošto su sinoć u revanš mečevima četvrtfinala eliminisali Mančester Siti i Porto. Totenhem je na „Etihadu” u spektakularnom meču poražen sa 4:3, ali je prošao dalje… »
Gvardiola: Ljorente je iz jednog ugla igrao rukom, iz drugog nije

Gvardiola: Ljorente je iz jednog ugla igrao rukom, iz drugog nije

Hot sport 18.04.2019
Trener fudbalera Mančester Sitija Pep Gvardiola rekao je da podržava upotrebu VAR tehnologije, ali da misli da je Fernando Ljorente rukom postigao gol kojim se Totenhem plasirao u polufinale Lige šampiona.[yuzo_related] Mančester Siti je sinoć u… »
Tuce golova na dva meča 1/4 u istom danu: Beše tako još samo kad je Ajaksu polufinale izmaklo za dlaku

Tuce golova na dva meča 1/4 u istom danu: Beše tako još samo kad je Ajaksu polufinale izmaklo za dlaku

Vesti online 18.04.2019
Na Etihadu sedam pogodaka, kao i na Old Trafordu, a na stadionu "Dragao" pet, koliko ih je palo i na San Siru 23. aprila 2003. Da je nesuđeni pogodak za het-trik Rahima Sterlinga i odlazak Mančester sitija u polufinale Lige šampiona promakao oštrom… »
Priča dana: Ko će da javi Musi da je Totenhem u polufinalu?

Priča dana: Ko će da javi Musi da je Totenhem u polufinalu?

Hot sport 18.04.2019
Musa Sisoko je prilično emotivno doživeo sve što se sinoć desilo na Etihadu.[yuzo_related] Francuz je doživeo povredu protiv Mančester Sitija, ali je ona ostala u senci plasmana u polufinale Lige šampiona. Čovek odluke bio je Fernando Ljorente… »
Sisoko nije znao da je Totenhem u polufinalu LŠ

Sisoko nije znao da je Totenhem u polufinalu LŠ

Večernje novosti 18.04.2019
Bio sam na klupi kada je postignut gol za 5:3 i toliko sam se uznemirio da sam odmah otišao u svlačionicu, u mojoj glavi smo bili eliminisani - rekao je Francuz. Fudbaleri Totenhema ostvarili su veliki uspeh plasiravši se u polufinale Lige šampiona… »
Strelac odlučujućeg gola na etihadu: “Istina je, lopta me pogodila u šaku”

Strelac odlučujućeg gola na etihadu: “Istina je, lopta me pogodila u šaku”

Sportal blic 18.04.2019
Fernando Ljorente odlučio je dvomeč četvrtfinala Lige šampiona između Mančester sitija i Totenhema (4:4) golom u revanšu za 4:3 koji je odveo londonski klub u polufinale LŠ. U 73. minutu je postigao gol nakon centaršuta iz kornera, a sudija… »
Sisoko: Kada je Siti dao peti gol pobegao sam u svlačionicu i pomirio se s tim da smo ispali

Sisoko: Kada je Siti dao peti gol pobegao sam u svlačionicu i pomirio se s tim da smo ispali

Mozzart sport 18.04.2019
Francuz nije imao pojma da je Sitijev pogodak poništen. Jedan igrač Totenhema sve do kraja utakmice nije ni znao da njegov tim prolazi u polufinale Lige šampiona! Musa Sisoko se pošteno izblamirao i nije ga bio stid da u euforiji posle meča to prizna… »
Ljorente priznao: Osetio sam da mi je lopta malo dodirnula šaku

Ljorente priznao: Osetio sam da mi je lopta malo dodirnula šaku

Hot sport 18.04.2019
Španac je bio čovek odluke sinoć na ‘Etihadu’.[yuzo_related] Mančester Siti je porazio Totenhem sa 4:3 ali je zahvaljujući rezultatu iz prvog meča tim iz Londona prošao dalje. U 73. minutu upravo je Fernando Ljorente zatresao mrežu Građana… »
"J***m ti var" (anketa)

"J***m ti var" (anketa)

Mondo 18.04.2019
Fernandinjo besan napustio stadion posle eliminacije Mančester sitija iz Lige šampiona. Dugo će se prepričavati duel Mančester sitija i Totenhema u revanšu polufinala Lige šampiona, a jedan od tema biće pogodak Fernanda Ljorentea kojim su gosti iz… »
75 Sekundi pakla! Od delirijuma do potpunog očaja, a onda su navijači dobro posolili Pepovu ranu!

75 Sekundi pakla! Od delirijuma do potpunog očaja, a onda su navijači dobro posolili Pepovu ranu!

Sportal blic 18.04.2019
Koliko emocija u samo nekoliko minuta! Od neverovatne sreće zbog prolaska u polufinale Lige šampiona, do surove realnosti i ispadanja. Pep Gvardiola je u samo 75 sekundi osetio čitavu lepezu najjačih emocija. Kada je u nadoknadi vremena Rahim Sterling… »
Od Eriksonove prinudne lopte unazad do NO GOAL (VAR) OFFSIDE: Najdramatičniji minut ove Lige šampiona (FOTO/VIDEO)

Od Eriksonove prinudne lopte unazad do NO GOAL (VAR) OFFSIDE: Najdramatičniji minut ove Lige šampiona (FOTO/VIDEO)

Vesti online 18.04.2019
Mančester siti se radovao kao kada je pobedom u poslednjem kolu Premijer lige 2012, s dva gola u nadoknadi vremena, došao do titule engleskog prvaka posle 44 godine, a onda šok... S 4:3 za "građane" dalje su išli "pevci" pošto su kod kuće u prvom… »
Gvardiola: Podržavam VAR, ali možda je LJorente igrao rukom

Gvardiola: Podržavam VAR, ali možda je LJorente igrao rukom

Sportski žurnal 18.04.2019
Mančester Siti je sinoć u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona kao domaćin pobedio Totenhem sa 4:3, ali nije prošao dalje, pošto je u prvom meču u Londonu izgubio sa 1:0. Trener fudbalera Mančester Sitija Pep Gvardiola rekao je da… »
Ugao koji niste videli na TV: Bila je ruka Ljorentea!

Ugao koji niste videli na TV: Bila je ruka Ljorentea!

Mondo 18.04.2019
Postavlja se pitanje zbog čega Džunejt Čakir nije imao uvid u ovaj ugao kamere koji signalizira da je Fernando Ljorente ipak loptu zakačio rukom, a ne da ga je prvo pogodila u kuk... "Iz jednog ugla je gol Fernanda Ljorentea postignut rukom, a možda… »

Vesti dana »