Od Eriksonove prinudne lopte unazad do NO GOAL (VAR) OFFSIDE: Najdramatičniji minut ove Lige šampiona (FOTO/VIDEO)

Vesti online 18.04.2019  |  Vestionline

Mančester siti se radovao kao kada je pobedom u poslednjem kolu Premijer lige 2012, s dva gola u nadoknadi vremena, došao do titule engleskog prvaka posle 44 godine, a onda šok...

S 4:3 za "građane" dalje su išli "pevci" pošto su kod kuće u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona pobedili s 1:0. Kao u onoj nezaboravnoj utakmici Zvezde s Bajernom na "Marakani" u polufinalu Kupa šampiona 1991. pao je gol od kojeg se zatresao stadion domaćina. Pod pritiskom igrača Mančester sitija, a igrao se pretposlednji od pet minuta tzv. zaostavnog vremena, Totenhemov as Danac Kristijan Eriksen vratio je loptu unazad, želeći da je doda