Povezane vesti
Bivši visoki predstavnik za BiH: Podela na Zapadnom Balkanu po etničkom ključu mora biti isključena
Večernje novosti 29.04.2019
Ambicije pojedinih etničkih grupa za dalju podelu na Zapadnom Balkanu po etničkom ključu moraju u budućnosti biti u potpunosti isključene, smatra bivši visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini. BEOGRAD - Ambicije pojedinih etničkih grupa za dalju podelu… »
„Konferencija o Balkanu“ – i šta sad?
Dojče vele 29.04.2019
Ambicije pojedinih etničkih grupa za dalju podelu na Zapadnom Balkanu, po „etničkom“ ključu, moraju u budućnosti biti u potpunosti isključene, jer ratovi iz devedesetih godina ni u kom slučaju ne smeju da se ponove. Pojedini okoreli sarkastičari ne mogu… »
Vesti dana »
UŽIVO AEK pregazio Celje - Jović asistirao, majstorija Gaćinovića VIDEO
B92 pre 7 minutajoš 30 povezanih
Hamnei preti: 'Ormuski moreuz ostaje zatvoren', Amerika na rat potrošila više od 11 milijardi dolara
BBC News pre 53 minutajoš 27 povezanih
Odbornica iz Skupštine grada ispričala šta su radili ljudi s liste Dejana Žujovića na Savskom vencu: Otkrila kako su postali deo koalicije sa SNS i SPS
Nova pre 2 satajoš 31 povezana
(Foto) Ratna dejstva na Bliskom istoku: Napadnut Bejrut, Iran lansirao nove rakete ka Kataru
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 78 povezanih



