Povezane vesti

Komedija sa Jokićem: Prvo se ‘tukao’ sa mikrofonom, pa otkrio recept: ‘Jeo sam, gledao TV, opet jeo, spavao…’…

Komedija sa Jokićem: Prvo se ‘tukao’ sa mikrofonom, pa otkrio recept: ‘Jeo sam, gledao TV, opet jeo, spavao…’…

Hot sport 06.05.2019
Denver je izjednačio na 2:2 u seriji protiv Portlanda, ali Nikola Jokić gubi sa 2:1 u borbi protiv mikrofona. Već je i ranije imao problema sa tehnikom na pres konferenciji, a slično mu se ponovilo posle četvrtog meča plej-of serije protiv… »
Novi "tripl-dabl" Jokića, Denver vratio "brejk"

Novi "tripl-dabl" Jokića, Denver vratio "brejk"

Glas Amerike 06.05.2019
Košarkaši Denvera pobedili su Portland - 116:112 u četvrtoj utakmici polufinala Zapada i izjednačili na 2-2 u seriji, u kojoj sada ponovo imaju prednbot domaćeg parketa. Nikola Jokić je manje od 48 sati posle spektakularne treće utakmice, u kojoj… »
Đorđević: Stavični napori Jokića, vrhunski je profesionalac

Đorđević: Stavični napori Jokića, vrhunski je profesionalac

Sportski žurnal 06.05.2019
Potpuno druga tema o kojoj bi tek moglo da se priča, nikako na stepeništu i nikako nekoliko minuta posle završetka jednog takmičenja i osvajanja trofeja, jeste 65 minuta Nikole Jokića u plej-of utakmici! – To su stravični napori – klimao je… »
Brejk Denvera i tripl-dabl Jokića za pohvale Medžika Džonsona (video)

Brejk Denvera i tripl-dabl Jokića za pohvale Medžika Džonsona (video)

Mozzart sport 06.05.2019
Manje od 48 sata pošto je igrao 65 minuta Nikola je odigrao vrhunski meč i vodio je Nagetse do 2:2 u seriji. Spektakularan igrač, fenomenalan, toliko dobar da je privukao pažnju i Medžika Džonsona. To je naš Nikola Jokić. Denver ne mora da brine… »
Jokićev šou i smeh do suza: Sine, ne može to bez kabla (video)

Jokićev šou i smeh do suza: Sine, ne može to bez kabla (video)

Mozzart sport 06.05.2019
Ali nisu mu to prvi sukobi sa mikrofonom... Posle još jedne blistave partije u NBA plej-ofu Nikola Jokić ima je specijalni šou program na konferenciji za novinare. On se taman smestio da odgovara na pitanja novinara, a onda je mikorofon, kako su to… »
Meloun: Srce mi je stalo kad sam video Nikolu da hramlje; Jokić: Kako sam se odmorio? Jeo, gledao seriju, opet jeo, spavao...

Meloun: Srce mi je stalo kad sam video Nikolu da hramlje; Jokić: Kako sam se odmorio? Jeo, gledao seriju, opet jeo, spavao...

Mozzart sport 06.05.2019
"Na utakmicu nisam mislio", poručio srpski as. Nikola Jokić nije završio noćašnji meč protiv Portlanda zbog bolova u kolenu. Navijači Denvera ozbiljno su se zabrinuli kada su videli srpskog asa kako hramljući ide ka klupi, a šta tek reći za… »
Jokićev četvrti tripl-dabl je rekord jednog Denverovog igrača ikada u plej-ofu (1977-2019)

Jokićev četvrti tripl-dabl je rekord jednog Denverovog igrača ikada u plej-ofu (1977-2019)

Vesti online 06.05.2019
Naš as nadmašio beka Feta Lejvera (58), koji je triput imao učinak "trostruko-dvostruko" za šest sezona u klubu (1984-90), a u kojima su Nagetsi svake bili u doigravanju. U četvrtoj utakmici u polufinalu Zapadne konferencije, a drugoj uzastopnoj na… »
"Srce mi je stalo zbog Jokića": Trener Meloun otkrio trenutak zbog kog se "presekao" /video/

"Srce mi je stalo zbog Jokića": Trener Meloun otkrio trenutak zbog kog se "presekao" /video/

Sportal blic 06.05.2019
Trener Denver Nagetsa Majkl Meloun istakao je da se "presekao" u trenutku kada je video bolnu grimasu na licu Nikole Jokića u pobedi nad Portlandom sa 116:112. Košarkaši Denvera vratili su brejk pošto su savladali Portland u gostima sa 116:112 i na… »
Denver izjednačio na 2:2 protiv Portlanda, tripl dabl Jokića

Denver izjednačio na 2:2 protiv Portlanda, tripl dabl Jokića

Novi magazin 06.05.2019
Košarkaši Denvera izjednačili su na 2:2 protiv Portlanda u polufinalnu plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su noćas pobedili sa 116:112. Džamal Marej bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 34 poena, pet skokova i četiri… »
NBA: Brejk Denvera u Portlandu, novi tripl-dabl Jokića

NBA: Brejk Denvera u Portlandu, novi tripl-dabl Jokića

Dnevnik 06.05.2019
PORTLAND: Srpski košarkaš Nikola Jokić sa novim tripl-dablom vodio je Denver do brejka i pobede u Portlandu 116:112 za 2:2 u polufinalnoj seriji plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige. Jokić je ostvario čak četvrti tripl-dabl ove sezone u plej-ofu… »
NBA: Strašna partija Jokića za ‘brejk’ Denvera! Lenard srušio Filu, Bobi se pojavio na momenat (video)

NBA: Strašna partija Jokića za ‘brejk’ Denvera! Lenard srušio Filu, Bobi se pojavio na momenat (video)

Hot sport 06.05.2019
U noći između nedelje i ponedeljka gledali smo dve plej-of utakmice i videli dva ‘brejka’, Toronta i Denvera, kojim su se ‘zakuvale’ sesrije na Istoku i Zapadu. Filadelfija je u trećoj utakmici razbila Toronto, ali u četvrtoj to nije uspela da… »
Video: Jokićev šou na konferenciji, stradao još jedan mikrofon

Video: Jokićev šou na konferenciji, stradao još jedan mikrofon

Večernje novosti 06.05.2019
Posle novog tripl-dabl učinka i pobede Denvera u Portlandu Nikola je imao još jedan "okršaj" sa mikrofonom. Još jedna fantastična partija u vidu tripl-dabl učinka Nikole Jokića (21, 12sk, 11as) je “pogurala” Dever do “brejka” u Portlandu i… »
"Nisam razmišljao o utakmici": Jokić zaprepastio Amerikance ležernom pripremom za meč sa Portlandom /video/

"Nisam razmišljao o utakmici": Jokić zaprepastio Amerikance ležernom pripremom za meč sa Portlandom /video/

Sportal blic 06.05.2019
Srpski košarkaš Nikola Jokić nakon pobede nad Portlandom 116:112 najpre je prokomentarisao povredu koju je zadobio pred sam kraj meča. - Koleno je dobro. Čudno sam se osećao. Nisam mogao da podnesem, dobio sam udarac, ali posle nekoliko minuta sam… »
Koliko je Jokić zapravo dobar: Srpski centar stao uz rame velikanima NBA lige /foto/ /video/

Koliko je Jokić zapravo dobar: Srpski centar stao uz rame velikanima NBA lige /foto/ /video/

Sportal blic 06.05.2019
Srpski košarkaš novim tripl-dabl učinkom (21 poen, 12 skokova i 11 asistencija) u pobedi nad Portlandom od 116:112 stao je u red velikana NBA lige. Koliko je učinak srpskog centra zapravo dobar svedoči i to što je stao uz rame velikanima NBA lige… »
"Amerika će tek videti "veliku dušu": Zbog čega su Šek i Barkli oduševljeno pričali da bi bilo baš zabavno igrati sa…

"Amerika će tek videti "veliku dušu": Zbog čega su Šek i Barkli oduševljeno pričali da bi bilo baš zabavno igrati sa…

Sportal blic 06.05.2019
Nikola Jokić je protiv Portland Trejlbejzersa još jednom zabeležio tripl-dabl učinak (četvrti u ovom plej-ofu NBA lige) u pobedi Denvera sa 116:112 (2-2 u seriji). Njegovo sjajno izdanje je "nateralo" legende Čarlsa Barklija i Šekila O'Nila da… »
Jeo, gledao seriju, jeo, spavao...

Jeo, gledao seriju, jeo, spavao...

Mondo 06.05.2019
"Ne mogu da vam kažem koju sam seriju gledao", dodao je Nikola Jokić na kraju konferencije za medije posle uzbudljive pobede nad Portlandom i izjednačenja u seriji (2:2). Raspored u NBA ligi je nekada (često) nemilosrdan prema igračima. Nakon što su… »
Urnebesno! Mikrofon protiv Jokića, 2:1, hoće li platiti štetu Blejzersima?

Urnebesno! Mikrofon protiv Jokića, 2:1, hoće li platiti štetu Blejzersima?

Sportske.net 06.05.2019
Prvo je otkrio tajnu oporavka, ali sada u seriji protiv mikrofona gubi sa 2:1... Nikola Jokić je prvo rasplakao Blejzerse, a onda nasmejao Ameriku. Na pitanje novinara kako se oporavio od četvrte utakmice, imao je spreman odgovor. "Jeo sam, gledao… »
Zverska partija Jokića za veliki brejk u portlandu! Nov tripl-dabl u "infarkt završnici", Marej dokusurio Trejlblejzerse…

Zverska partija Jokića za veliki brejk u portlandu! Nov tripl-dabl u "infarkt završnici", Marej dokusurio Trejlblejzerse…

Sportal blic 06.05.2019
Još jedno fantastično veče za Denver i Nikolu Jokića! Plej-of serija protiv Portlanda izjednačena je na 2:2 na gostujućem terenu pobedom od 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35). Srpski centar je dominirao novim tripl-dablom sa 21 poenom, 12… »
Jokićeva bajka, kao Roki Balboa!

Jokićeva bajka, kao Roki Balboa!

Sportske.net 06.05.2019
Nestvarno dobri Nikola Jokić ustao i pobedio, brejk u Oregonu! Denver je uzvratio, dobri su u tome, ni poraz posle četiri produžetka ih nije zaustavio. Od onoga što se mislilo da je grogirani bokser, na kraju, Nagetsi su postali Roki Balboa. Slavili… »
Denver vratio brejk: Novi tripl-dabl Jokića

Denver vratio brejk: Novi tripl-dabl Jokića

N1 Info 06.05.2019
Košarkaši Denvera vratili su brejk pošto su savladali Portland u gostima sa 116:112 i na taj način izjednačili na 2:2 u polufinalnoj seriji zapadne konferencije NBA lige. Iako su jurili rezultat u prve dve četvrtine, Nagetsi su bili dominantni u… »
Braun otkrio: Embid mi je ujutru javio da je bolestan

Braun otkrio: Embid mi je ujutru javio da je bolestan

N1 Info 06.05.2019
Trener Filadelfija Seventisiksersa Bret Braun otkrio je da je Džoel Embid bolestan igrao četvrti meč polufinalne serije istočne konferencije protiv Toronta. Raptorsi su slavili sa 101:96 i na taj način su izjednačili na 2:2 u pobedama. Embid je na… »
Jokić: Jeo sam dobro, gledao seriju, spavao...

Jokić: Jeo sam dobro, gledao seriju, spavao...

N1 Info 06.05.2019
Košarkaš Denvera Nikola Jokić smatra da je takmičarski duh ono što pomaže njegovoj ekipi da se uzdigne i kada ne ide. Nagetsi su u četvrtom meču polufinalne serije Zapada savladali Portland sa 116:112, čime su izjednačili rezultat u pobedama na… »
Jokić još jednim tripl-dablom doveo Denver do 2:2 (VIDEO)

Jokić još jednim tripl-dablom doveo Denver do 2:2 (VIDEO)

Vesti online 06.05.2019
U drugoj utakmici na Portlandovom terenu u polufinalu Zapadne konferencije tim iz Kolorada pobedio sa 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35). Posle prethodne istorijske utakmice na četiri produžetka, u kojoj je Denver imao šansu da pobedi, odigran je… »
Briljantno: Trip-dabl Jokića, Denver izjednačio!

Briljantno: Trip-dabl Jokića, Denver izjednačio!

Mondo 06.05.2019
Četvrti put u plej-ofu Nikola Jokić je bio dvocifren u tri kolone, dok ovoga puta nigde nije bilo Enesa Kantera, igrača koji se na Twitteru žalio sudijama zbog guranja srpskog centra. Ovoga puta sve je rešeno u "regularnom" delu utakmice! Nikola… »
Povuci-potegni – iščupa Jokić mikrofon (VIDEO)

Povuci-potegni – iščupa Jokić mikrofon (VIDEO)

Vesti online 06.05.2019
Koliko naš as briljira na parketu, toliko beše nespretan uoči pres-konferencije posle četvrte utakmice polufinala u Zapadnoj konferenciji protiv Portlanda, a u sali smeh. Jokic broke the mic pic.twitter.com/7LKyhJDU9P — SportsCenter (SportsCenter)… »
Toronto vratio "brejk", Bobiju ni sekund

Toronto vratio "brejk", Bobiju ni sekund

Sportske.net 06.05.2019
Serija se vraća u Kanadu i biće odigrane još najmanje dve utakmice. Uspeli su 'Siksersi' da stignu do "brejka" u Kanadi, ali im nije pošlo za rukom da dobiju obe utakmice na svom terenu. Nakon dva vezana trijumfa Filadelfije ekipa Toronta je stigla do… »
"Boban zauvek": Nema Marjanovića, nema ni pobede! Lenard pregazio Filu, navijači imali poruku za našeg asa /foto/ /video/

"Boban zauvek": Nema Marjanovića, nema ni pobede! Lenard pregazio Filu, navijači imali poruku za našeg asa /foto/ /video/

Sportal blic 06.05.2019
Košarkaši Filadelfije ispustili su priliku da povedu sa 3:1 u polufinalu plej-ofa Istoka, pošto je Toronto na gostujućem terenu izjednačio seriju na 2:2 rezultatom 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21). "Iks faktor" na ovom susretu bio je sjajni Kavaj… »
Kavaj hladan kao špricer, Toronto - Filadelfija 2:2

Kavaj hladan kao špricer, Toronto - Filadelfija 2:2

Mondo 06.05.2019
Nekadašnji MVP finala NBA lige briljirao protiv Filadelfije i izjednačio je rezultat u seriji pred selidbu u Toronto. Filadelfija nije uspela da veže tri pobede u seriji protiv Toronta! "Reptorsi" su uzvratili "ribrejkom" i pobedom 96:90 (24:21, 23:24… »

Vesti dana »