Dodik: Prvo ću reći Komšiću šta imam, a onda novinarima

Dodik: Prvo ću reći Komšiću šta imam, a onda novinarima

B92 pre 7 dana
B92: Dodik: Prvo ću reći Komšiću šta imam, a onda novinarima
Banjaluka -- Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik danas se u Banjaluci osvrnuo na krivičnu prijavu koju je protiv njega podneo Željko Komšić.
Komšić je krivičnu prijavu podneo zbog Dodikovih izjava u nedelju na obeležavanju godišnjice Trećeg pešadijskog (RS) puka Oružanih snaga BiH, koji baštini tradiciju bivše vojske RS. Komentarišući prijavu koju je protiv njega... »

Dodik: BiH je zemlja u kojoj dobijete krivičnu prijavu ako imate mišljenje

Blic pre 7 dana
Komentarišući prijavu člana Predsedništva BiH Željka Komšića predsedavajući BiH Milorad Dodik izjavio je kako će prvo Komšiću reći šta ima, a onda novinarima.
Kako je rekao, BiH je zemlja u kojoj ne smete imati mišljenje jer ako imate onda vas neko tuži. – Trebalo bi možda da dodam još nešto da ojačam tu njegovu tužbu – naveo je Dodik. Kako je istakao, velika greška je bilo ukidanje... »

Dodik: Puk ima pravo na pukovsku uniformu

RTV pre 7 dana
RTV: Dodik: Puk ima pravo na pukovsku uniformu
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da Treći pešadijski puk, kao i ostali, ima pravo na pukovsku uniformu i da njemu kao vrhovnom komandantu nije za to potrebna saglasnost Ministarstva odbrane.
Komentarišući tužbu koju je protiv njega podneo hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić zbog najave da će na sledećem obeležavanju 12. maja - Dana Vojske Republike Srpske deo pripadnika Trećeg pešadijskog puka Oružanih... »

"Šta je tu problem, ja sam njima nadležan"

B92 pre 7 dana
B92: "Šta je tu problem, ja sam njima nadležan"
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja na žrtve i na važne bitke.
"Taj dan pripada emocijama i sećanju na Vojsku Republike Srpske", rekao je Dodik i dodao da u Zakonu piše da Treći pešadijski puk baštini tradiciju Vojske Republike Srpske. Šta bi bila tradicija, nego sve to o čemu smo govorili,... »

Dodik: Treći puk biće u uniformama Vojske RS

RTS pre 7 dana
RTS: Dodik: Treći puk biće u uniformama Vojske RS
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan prisećanja na žrtve i na važne bitke, a da hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić koji je protiv Dodika podneo krivičnu prijavu, ima pravo na to.
"Taj dan pripada emocijama i sećanju na Vojsku Republike Srpske", rekao je Milorad Dodik i dodao da u Zakonu piše da Treći pešadijski puk baštini tradiciju Vojske Republike Srpske. Povodom krivične prijave koju je protiv Dodika... »

Dodik o uniformama: Ja sam taj koji je vrhovni komandant, nisu oni

N1 Info pre 7 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da Treći pešadijski puk, kao i ostali, ima pravo na pukovsku uniformu i da njemu kao vrhovnom komandantu nije za to potrebna saglasnost Ministarstva odbrane.
Komentarišući tužbu koju je protiv njega podneo hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić zbog najave da će na sledećem obilježavanju 12. maja - Dana Vojske Republike Srpske deo pripadnika Trećeg pješadijskog Rerpublika... »

Dodik: Niko nije rekao da će biti rata, radi se o svečanosti

Sputnik pre 7 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja, dan prisećanja na žrtve i na važne bitke.
„Taj dan pripada emocijama i sećanju na Vojsku Republike Srpske“, rekao je Dodik i dodao da u zakonu piše da Treći pešadijski puk baštini tradiciju Vojske Republike Srpske. Šta bi bila tradicija, nego sve to o čemu smo govorili,... »

Dodik o novim uniformama trećeg pešadijskog puka: Oni baštine tradiciju Vojske Republike Srpske, a novog rata neće biti (video)

Kurir pre 7 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik. rekao je danas da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja, dan prisećanja na žrtve i na važne bitke.
"Taj dan pripada emocijama i sećanju na Vojsku Republike Srpske", rekao je Dodik i dodao da u Zakonu piše da Treći pešadijski puk baštini tradiciju Vojske Republike Srpske. Šta bi bila tradicija, nego sve to o čemu smo govorili,... »

Britanci smenjuju Dodika

Večernje novosti pre 7 dana
Najbliži saradnici predsedavajućeg Predsedništva BiH o krivičnoj prijavi Komšića. Perišić: Oni i SAD vrše pritisak, Komšić samo podgrejava
HRVATSKI član Predsedništva BiH Željko Komšić, kako je i najavio, podneo je krivičnu prijavu Tužilaštvu BiH protiv predsedavajućeg Predsedništva Milorada Dodika zbog njegovih izjava u nedelju na obeležavanju godišnjice Trećeg... »

Večernje novosti pre 7 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik. rekao je da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja, dan prisećanja na žrtve i na važne bitke
BANjALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik. rekao je da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja, dan prisećanja na žrtve i na važne bitke. "Taj dan pripada emocijama i sećanju na Vojsku... »

RTV pre 7 dana
RTV: Dodik: Niko nije rekao da će biti rata, radi se o svečanosti
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik rekao je danas da je 12. maj Dan Vojske Republike Srpske i da je to dan sećanja, dan prisećanja na žrtve i na važne bitke.

Sašinih poslednjih 6 minuta iz bajke: Predosećao sam

Mondo  pre 4 sata  još 10 povezanih

Stigao izveštaj o Kosmetu: 100 strana o šest godina razgovora

Večernje novosti  pre 10 sati  još 1 povezana

Vremenska prognoza: U petak promenljivo oblačno

Večernje novosti  pre 7 sati  još 1 povezana
©2019 Netmark d.o.o.