Povezane vesti
Premijerka: Građani sve više imaju poverenja u digitalizaciju
Večernje novosti 16.05.2019
Govoreći o tome kako digitalizacija menja društvo i državu, ona je rekla da je današnje vreme jako interesantno i da je sadašnja generacija privilegovana da živi u vreme nove industrijske revolucije. Digitalizacija je postala svakodnevna tema u Srbiji… »
Brnabić: Veće poverenje građana u digitalizaciju
RTS 16.05.2019
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić rekla je da živimo u vreme informatičke revolucije koja će promeniti svet najbrže do sada. Ana Brnabić je, u intervjuu na konferenciji "Didžital dej", rekla da se u Srbiji govori o digitalizaciji, što pokazuje da… »
Vesti dana »
Izlivanje Južne Morave izazvalo evakuaciju i prekide u saobraćaju u Vranju
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 13 povezanih
Kojčić o prodaji NIS-a: Brzo rešenje ključno za energetsku sigurnost
RTS pre 8 minutajoš 21 povezana
Ljubavna priča Baneta Ivkovića i biljane Popović: Upoznao ih je porodičan prijatelj, imaju ćerku Jovanu
Blic pre 33 minutajoš 24 povezane
Vremenska prognoza za Srbiju 20. novembar 2025: Pretežno sunčano i toplije, kiša uveče na jugu i istoku, susnežica od sutra
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 19 povezanih



