Povezane vesti
Novcem iz Evrope Albanci otvaraju klinike za trgovinu organima
RTV 19.05.2019
BEOGRAD - Zahvaljujući brojnim međunarodnim donacijama, pre svega iz Evrope, na Kosovu se otvaraju mnogobrojne klinike sa najsavremenijom opremom, gde se, između ostalog, obavljaju ilegalne transplantacije i trgovina ljudskim organima, pišu "Večernje… »
Albanci nastavili sa “biznisom”: Novcem iz Evrope kupili opremu za trgovinu organima na Kosmetu
Večernje novosti 19.05.2019
Na Kosovu otkriven novi slučaj nelegalnih transplantacija, što je samo još jedan dokaz da Albanci nastavljaju sa ovim biznisom. Uhapšene četiri osobe, zaplenjeni zdravstveni dosijei. KOSOVSKA policija u petak po podne uhapsila je četiri osobe osumnjičene… »
Vesti dana »

"Bojim se da se ista stvar ne ponovi": Majka devojčice koju su pokušala da otmu dva Albanca: Ne mogu da verujem da su napadači pušteni da se brane sa slobode!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Razvela se, mužu prepustila starateljstvo, uredno plaća alimentaciju, ali kao da je troje dece ostavila u šumi!": Objava koja je posvađala Srbe
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Mape) šok preokret u oktobru! Nestvaran povratak leta, afrički vazduh donosi +25 stepeni! Zahlađenje će nam posle pasti teže nego ikad!
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vrela fotke rade Manojlović iz hotelske sobe: Haljina u boji kože nikad kraća, duge noge u prvom planu
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana