Povezane vesti

Upozorio sam šta će se dogoditi na KiM! Oni koji su to trebali da spreče, nisu to uradili: Vučić poručio da će uvek biti…

Upozorio sam šta će se dogoditi na KiM! Oni koji su to trebali da spreče, nisu to uradili: Vučić poručio da će uvek biti…

Telegraf 30.05.2019
Vučić je istakao da je mađarski kontigent KFOR-a hteo da postupi drugačije, i na tome im se ovom prilikom i zahvalio. Upozorio sam na to šta će se dogoditi, štampa je objavila kao moje upozorenje, međutim to ne znači da nas je neko upoznao sa… »
Vučić odgovorio na navode portparola Kfor: Sami smo čuli za akciju ROSU

Vučić odgovorio na navode portparola Kfor: Sami smo čuli za akciju ROSU

Večernje novosti 30.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći o brutalnoj akciji ROSU, upozorio je međunarodnu zajednicu šta će se desiti na Kosovu i Metohiji. UPOZORIO sam, kao predsednik države, celokupnu javnost na to što će da se zbiva na KiM, i to su prenele… »
"Narušeno naše poverenje i partnerstvo sa Zapadom"

"Narušeno naše poverenje i partnerstvo sa Zapadom"

Mondo 30.05.2019
Predsednik Srbije o situaciji na Kosovu i Metohiji, upadu specijalaca na sever i odnosu Zapada prema Srbiji... Foto: Tanjug/AP Photo/Visar Kryeziu Vučić je rekao da je ono što se dešavalo tokom upada specijalaca na sever Kosova istina sa kojom ljudi… »
Vučić: U utorak narušeno naše poverenje i partnerstvo sa Zapadom

Vučić: U utorak narušeno naše poverenje i partnerstvo sa Zapadom

RTV 30.05.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ono što se desilo u utorak na severu pokrajine prešlo neke granice koje Srbija može da toleriše i trpi i narušilo poverenje i partnerske odnose sa zapadnim delom međunarodne… »
Zavirite u kabinet predsednika Srbije: Aleksandar Vučić ovde donosi najbitnije odluke, a evo ko su njegovi saradnici i šta…

Zavirite u kabinet predsednika Srbije: Aleksandar Vučić ovde donosi najbitnije odluke, a evo ko su njegovi saradnici i šta…

Kurir 30.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvorio je vrata svog kabineta za novinara TV "Prva" Filipa Čukanovića i tom prilikom sa njim porazgovarao o aktuelnim temama. Šef države je, sem razgovora o političkoj situaciji, pokazao i svoje radno mesto… »
Vučić: Ove godine značajno povećanje plata i penzija

Vučić: Ove godine značajno povećanje plata i penzija

Blic 30.05.2019
Ove godine plate i penzije biće značajno povećane, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, primetivši da je to ono što građane najviše zanima. - To je definitivno. Imamo dobro stanje u budžetu, imaćemo i dobar rast i neće tu biti… »
Uvek ću biti uz srpski narod, Graso potvrdio da sam bio u pravu

Uvek ću biti uz srpski narod, Graso potvrdio da sam bio u pravu

Politika 30.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je portparol Kfora Vinčenco Graso najnovijom izjavom da je o akciji hapšenja na severu KiM bio obavešten svako ko čita novine potvrdio njegovu izjavu da Kfor nije obavestio Beograd o tome šta se… »
Vučić uživo telefonom u TV programu otkrio detalje o upadu ROSU: Mađarski Kfor hteo da postupi po mandatu i odbrani Srbe na…

Vučić uživo telefonom u TV programu otkrio detalje o upadu ROSU: Mađarski Kfor hteo da postupi po mandatu i odbrani Srbe na…

Kurir 30.05.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros je u telefonskom uključenju uživo u TV program poručio da će uvek biti uz srpski narod na Kosovu, uz istinu i pravdu, a ne uz kriminalce i zločince, te da nikada neće podržati kriminal jer ima… »
Vučić: Upozorio sam šta će se desiti, nisu nas obavestili

Vučić: Upozorio sam šta će se desiti, nisu nas obavestili

Novi magazin 30.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je to što je objavio šta će se desiti na severu Kosovo, štampa predstavila kao njegovo upozorenje, ali to "ne znači da nas je neko upoznao sa situacijom ili da smo znali", već da je on sve sam… »
Vučić o izjavi Grasa: Nismo obavešteni o akciji, sami smo za nju saznali

Vučić o izjavi Grasa: Nismo obavešteni o akciji, sami smo za nju saznali

N1 Info 30.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je to što je objavio šta će se desiti na severu Kosovo, štampa predstavila kao njegovo upozorenje, ali to "ne znači da nas je neko upoznao sa situacijom ili da smo znali", već da je on sve sam… »
Graso: Za akciju su znali svi koji su čitali novine

Graso: Za akciju su znali svi koji su čitali novine

Danas 30.05.2019
Portparol Kfora Vičenco Graso izjavio je da su svi bili obavešteni o akciji jedinice Rosa jer su pre oko deset dana u srpskim novinama objavljene vesti i izjave koje su najavile nameru da se na Kosovu uhapsi 26 policajaca. „Ko god je pročitao te… »
Portparol Kfora: Za akciju na severu Kosova su znali svi koji su čitali novine

Portparol Kfora: Za akciju na severu Kosova su znali svi koji su čitali novine

N1 Info 30.05.2019
Portparol Kfora Vićenco Graso izjavio je da su svi bili obavešteni o akciji jedinice ROSU, jer su pre oko deset dana u srpskim novinama objavljene vesti i izjave koje su najavile nameru da se na Kosovu uhapsi 26 policajaca. "Ko god je pročitao te… »

Vesti dana »