Povezane vesti
Roditelji deci više neće smeti da daju sledeća imena!
Alo 08.06.2019
Zakon, koji bi trebalo da zameni onaj usvojen 1993.godine, a delimično menjan 2000. godine, predviđa i mogućnost promene imena, nakon promene pola. Novim zakonom o ličnom imenu, koji bi uskoro trebalo da bude usvojen u Republici Srpskoj (RS), predviđene… »
Kazna za roditelje: Deci više neće moći davati imena animiranih ili filmskih likova
Blic 08.06.2019
Novim zakonom o ličnom imenu, koji bi uskoro trebalo da bude usvojen u Republici Srpskoj (RS), predviđene su novčane kazne od 1.000 do 1.500 KM, ukoliko matičar upiše ime deteta koje ima više od deset godina, bez njegovog pristanka. Iste kazne su… »
Vesti dana »
Pojačane kontrole na putevima, policija proverava alkohol i drogu tokom praznika
RTS pre 2 satajoš 35 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA - Završena druga runda pregovora ukrajinske i američke delegacije u Berlinu; Rusija tokom noći oborila 130 dronova
RTV pre 7 minutajoš 46 povezanih
Kako je Rob Rajner zbog svoje žene promenio kraj filma „Kad je Hari sreo Sali“: Trebalo je da priča ima drugačiji epilog
Nova pre 2 satajoš 65 povezanih




