Povezane vesti
Pljačka pošte u Kikindi: Maskirani muškarac satarom zapretio službenici
Večernje novosti 14.06.2019
Kako “Novosti” saznaju visok, mršav muškarac, u crnoj odeći i maskiran, ušao je oko 13, 20 sati i službenici se obratio rečima” Daj novac, nemoj da komplikuješ”. Nepoznati maskirani muškarac, sa fantomkom na glavi i satarom u ruci danas je opljačkao… »
Kurir na licu mesta, pljačka usred dana u kikindi: Muškarac sa fantomkom na glavi i satarom u ruci opljačkao poštu (foto)
Kurir 14.06.2019
KIKINDA- Nepoznati razbojnik sa fantomkom na glavi opljačao je u petak, 14. juna oko 13.20 poštansku filijalu u kikindskom Mikronaselju. Kako saznaje Kurir, ispred službenice se pojavila muška osoba koja je u ruci imala sataru: - Razbojnik je bio u crno… »
Vesti dana »
Cene goriva u Srbiji niže za dva dinara do 2. januara, podrška Vlade za pregovore o NIS-u
Naslovi.ai pre 2 satajoš 40 povezanih
Studentu Bogdanu Jovičiću ukinut kućni pritvor mesecima od hapšenja
BBC News pre 19 minutajoš 14 povezanih
Iz Pionirskog parka sklonjen deo šatora, moguće kretanje jednom stazom do Andrićevog venca (foto, video)
Blic pre 34 minutajoš 14 povezanih
'Izveli smo savršene udare na teroristički ološ koji ubija hrišćane': Tramp
BBC News pre 2 satajoš 38 povezanih



