Povezane vesti
Bez tramvaja do kraja 2019.
Večernje novosti 15.06.2019
Zbog obnove ulice Kraljice Marije od Ruzveltove do Takovske, izmene linija GSP do 15. septembra. Menjaju se trase linija 2, 5, 10, 65, 77 i 79. REKONSTRUKCIJA ulica Kraljice Marije, 27. marta, Džordža Vašingtona, i Cara Dušana, koja će se odvijati u… »
Građani će biti obaveštavani o svim detaljima rekonstrukcije
Studio B 15.06.2019
Vrlo složeni radovi na rekonstrukcija ulica 27. marta, Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i Cara Dušana počeli su od ponoći i građani će o svim detaljima radova i izmenama u saobraćaju biti pravovremeno obavštavani, rekao je gostujući na TV… »
Vesić: Rekonstrukcija tri kilometra bulevara do 20. decembra
Večernje novosti 15.06.2019
Radovima na prvoj fazi, od Ruzveltove do Takovske ulice, danas je počela rekonstrukcija četiri velika beogradska bulevara, 27. marta, Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i Cara Dušana, koja će trajati 200 dana. Radovima na prvoj fazi, od Ruzveltove… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 32 minutajoš 32 povezane

Studenti i prosvetni radnici zajedno protestovali, zvaničnici i dalje o zvučnom topu
Bloomberg Adria pre 31 minutajoš 22 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

Selektor Srbije utučen posle velike pobede: “Kad sam čuo da je moj saigrač Andrija Delibašić preminuo…”
Telegraf pre 37 minutajoš 42 povezane