Povezane vesti

Ekskluzivan razgovor sa generalom nebojšom pavkovićem: "Ne plašim se za Srbiju! Nisam siguran kako će vam se likovanje…

Ekskluzivan razgovor sa generalom nebojšom pavkovićem: "Ne plašim se za Srbiju! Nisam siguran kako će vam se likovanje…

Pravda 17.06.2019
"U pet vojnih sudova Treće armije tokom 78 dana NATO agresije pokrenuli smo tačno 3.600 istraga i osudili 300 osoba. Oni su uglavnom bili osumnjičeni za prekršaje ratnog prava, neki i za ratne zločine, dok su tri prijave bile za silovanje. Posle… »
Šok intervju generala pavkovića iz zatvora! Nijedan od mojih zarobljenih vojnika se nije vratio kući, to je istina o ratu…

Šok intervju generala pavkovića iz zatvora! Nijedan od mojih zarobljenih vojnika se nije vratio kući, to je istina o ratu…

Kurir 17.06.2019
Oni su uglavnom bili osumnjičeni za prekršaje ratnog prava, neki i za ratne zločine, dok su tri prijave bile za silovanje. Posle bombardovanja pred naše istražne organe stali su i oni protiv kojih su u međuvremenu pokrenuti postupci. A Albanci i ta… »
General Pavković: Imam nove dokaze, nastavljam bitku protiv Tribunala

General Pavković: Imam nove dokaze, nastavljam bitku protiv Tribunala

Pravda 17.06.2019
U pet vojnih sudova Treće armije tokom 78 dana NATO agresije pokrenuli smo tačno 3.600 istraga i osudili 300 osoba. Oni su uglavnom bili osumnjičeni za prekršaje ratnog prava, neki i za ratne zločine, dok su tri prijave bile za silovanje. Posle… »
General Pavković za “novosti”: Imam nove dokaze, nastavljam bitku protiv Tribunala

General Pavković za “novosti”: Imam nove dokaze, nastavljam bitku protiv Tribunala

Večernje novosti 16.06.2019
General Nebojša Pavković, nekadašnji komandant Treće armije i načelnik GŠ VJ, govori za naš list o NATO agresiji. Skoro da nema mog saradnika koji nije lečen ili umro od raka. U PET vojnih sudova Treće armije tokom 78 dana NATO agresije pokrenuli… »

Vesti dana »