Povezane vesti

Jović: Izvinjavam se ljudima koji su očekivali mnogo više

Jović: Izvinjavam se ljudima koji su očekivali mnogo više

Sportski žurnal 24.06.2019
Prvi nisam bio na nivou na koji sam navikao i koji se očekivao od mene – kaže novi napadač madridskog Reala. Poslednji susret Srbije na EP Luka Jović je propustio odlukom selektora Gorana Đorovića. Posle poraza od Danske novi član Real Madrida… »
Oglasio se i Luka Jović: Evo šta je imao napadač Reala da kaže o krahu na EP

Oglasio se i Luka Jović: Evo šta je imao napadač Reala da kaže o krahu na EP

Hot sport 24.06.2019
Nakon kraha srpske reprezentacije u Italiji na Evropskom prvenstvu za mlade oglasio se i Luka Jović. Evo šta je najbolji pojedinac u redovima ‘orlova’ imao da kaže. Jović smatra da su igrači pruđili maksimum na terenu, ali se nisu sklopile sve… »
Posle kraha "orlića": Luka Jović se obratio naciji: Svima nam je mnogo žao i izvinjavamo se!

Posle kraha "orlića": Luka Jović se obratio naciji: Svima nam je mnogo žao i izvinjavamo se!

Sportal blic 24.06.2019
Fudbaler mlade reprezentacije Srbije Luka Jović uputio je izvinjenje celoj naciji zbog kraha na Evropskom prvenstvu na kome su "orlići" takmičenje završili u grupnoj fazi bez ijednog osvojenog boda, iako su očekivanja bila znatno veća. "Stvarno… »
Đorović: Dao sam srpskom fudbalu dovoljno

Đorović: Dao sam srpskom fudbalu dovoljno

Vesti online 24.06.2019
Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Đorović je posle debakla na Evropskom prvenstvu rekao da takav rezulat nije očekivan. „Orlići“ se vraćaju kući bez osvojenog boda, sa gol razlikom 1:10 iz tri utakmice. – Mnoge reprezentacije nisu… »
Đorović: Dao sam dovoljno, na FSS-u je da odluči

Đorović: Dao sam dovoljno, na FSS-u je da odluči

Večernje novosti 24.06.2019
Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Đorović, posle kraha na Evropskom prvenstvu, kaže da je na čelnicima Fudbalskog saveza Srbije da odluče o njegovom statusu. Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Đorović, posle kraha na Evropskom… »
Bledo prvenstvo za Jovića: Pitaju me šta se dešava...

Bledo prvenstvo za Jovića: Pitaju me šta se dešava...

Mondo 24.06.2019
"Izvinjavam se ljudima koji su očekivali mnogo više, nadam se da ćemo popraviti utiisak", kazao je Luka Jović posle neuspešnog nastupa za "orliće" na Evropskom prvenstvu. Jun je počeo idealno za Luku Jovića, ali nije se na isti način i završio… »
Oglasio se Đorović: Miran sam, čist mi je obraz! Selektor otkrio da li ostaje na klupi!

Oglasio se Đorović: Miran sam, čist mi je obraz! Selektor otkrio da li ostaje na klupi!

Hot sport 24.06.2019
Mlada reprezentacija Srbije ponižena je na prvenstvu Evrope za igrače do 21 godine. Tim Srbije poražen je u sva tri meča, a uz to ima gol razliku 1:10. Srbija je na prvenstvo otišla kao apsolutni favorit, a tamo je ponižena. Selektor Goran Đorović… »
"Što se mene tiče miran sam, idem čistog obraza": Đorović: Nadam se da je ono što sam dao srpskom fudbalu dovoljno

"Što se mene tiče miran sam, idem čistog obraza": Đorović: Nadam se da je ono što sam dao srpskom fudbalu dovoljno

Sportal blic 24.06.2019
Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Đorović kaže da se zna čija je nadležnost da donosi odluke o njegovom statusu, kao i da u slučaju odlaska kormilo napušta potpuno čistog obraza. Orlovi su u poslednjem kolu grupne faze takmičenja… »
Đorović: Da li ostajem? Sve zavisi od saveza

Đorović: Da li ostajem? Sve zavisi od saveza

N1 Info 24.06.2019
Selekcija Srbije do 21 godine na neslavan način je završila učešće na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu. Tim Srbije zabeležio je sva tri poraza, uz gol-razliku 1:10. Sudbina selektora Gorana Đorovića nakon ovog debakla još nije poznata. „Nismo… »
Jović: Nisam bio na nivou, izvinjavam se onima koji su očekivali više

Jović: Nisam bio na nivou, izvinjavam se onima koji su očekivali više

Mozzart sport 24.06.2019
“Nije na meni da pričam koji je razlog neuspeha, to je na ljudima iz saveza i na selektoru”, kaže napadač Reala. (Od izveštača MOZZART Sporta sa Evropskog prvenstva) Treći meč na Evropskom prvenstvu i poraz od Danske (0:2) Luka Jović je… »
Đorović kao Krstajić: Odluka FSS, idem čistog obraza!

Đorović kao Krstajić: Odluka FSS, idem čistog obraza!

Mondo 24.06.2019
"Sa moje tačke gledišta ovo što sam dao srpskom fudbalu, neću da kažem je mnogo, ali je dovoljno...", kazao je selektor mlade reprezentacije Goran Đorović. Oko nastupa mlade reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu za mlade u Italiji i San… »
Kraj: Srbija - Danska 0:2 (video)

Kraj: Srbija - Danska 0:2 (video)

Večernje novosti 24.06.2019
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije porazom se oprostila od učešća na Evropskom prvenstvu u Italiji i San Marinu. Mlada fudbalska reprezentacija Srbije porazom se oprostila od učešća na Evropskom prvenstvu u Italiji i San Marinu. Izabranici… »
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila od Danske

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila od Danske

Danas 23.06.2019
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras od Danske sa 0:2 u poslednjem, trećem kolu Grupe B Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine u Italiji. Selekcija Gorana Đorovića završila je tako Evropsko prvenstvo u Italiji na poslednjem… »
Poptuni krah "orlića": Neslavan oproštaj od Evropskog prvenstva, Danskoj falio gol za polufinale

Poptuni krah "orlića": Neslavan oproštaj od Evropskog prvenstva, Danskoj falio gol za polufinale

Sportal blic 23.06.2019
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije (U21) neslavno je završila takmičenje na Evropskom prvenstvu, pošto je i u trećem, poslednjem kolu grupne faze, doživela poraz, ovog puta od Danske 2:0 (1:0). Pobednička reprezentacija nije izborila plasman u… »
Đorović promenio pola ekipe: Evo ko će istrčati na teren protiv Danske u oproštaju "orlića" od Evropskog prvenstva

Đorović promenio pola ekipe: Evo ko će istrčati na teren protiv Danske u oproštaju "orlića" od Evropskog prvenstva

Sportal blic 23.06.2019
Mlada reprezentacija Srbije završava takmičenje na Evropskom U21 prvenstvu u u Italiji i San Marinu. U meču poslednjeg kola Grupe B, "orlići" od 21 čas igraju protiv Danske u pokušaju da donekle odbrane čast posle dva ubedljiva poraza od Austrije… »

Vesti dana »