Povezane vesti

Vučić poručuje: Ana odlučuje o učlanjenju u SNS

Vučić poručuje: Ana odlučuje o učlanjenju u SNS

Večernje novosti 26.06.2019
Predsednik Srbije izjavio je u utorak da bi bio radostan kada bi premijerka postala član Srpske napredne stranke. PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u utorak da bi bio radostan kada bi premijerka Srbije Ana Brnabić postala član Srpske… »
Brnabićeva otkrila zašto želi u SNS: Podržali su me i verovali u mene kad niko drugi nije! Nadam se da će me prihvatiti…

Brnabićeva otkrila zašto želi u SNS: Podržali su me i verovali u mene kad niko drugi nije! Nadam se da će me prihvatiti…

Kurir 26.06.2019
Nadam se da će me ljudi u Srpskoj naprednoj stranci (SNS) prihvatiti kao deo svog tima, odgovorila je danas premijerka Ana Brnabić na pitanje da li će postati zvanično članica vladajuće stranke. Brnabić, ipak, nije htela da odgovori direktno na to… »
Ana Brnabić u SNS-u: Nestranačke ličnosti i politika

Ana Brnabić u SNS-u: Nestranačke ličnosti i politika

Južne vesti 26.06.2019
BBC Ana Brnabić govorila je ovog proleća na mitingu SNS „Budućnost Srbije" Poruke ljubavi i međusobnog poverenja ovih dana razmenjivane su na relaciji premijerka Srbije Ane Brnabić - Srpska napredna stranka. Premijerka je za dnevni list Blic… »
Ana Brnabić u SNS-u: Nestranačke ličnosti i politika

Ana Brnabić u SNS-u: Nestranačke ličnosti i politika

BBC News 26.06.2019
Nestranačke ličnosti u Vladi Srbije - ovaj posao obavljali su mnogi, ali su se samo retki priključili političkim strankama. Poruke ljubavi i međusobnog poverenja ovih dana razmenjivane su na relaciji premijerka Srbije Ane Brnabić - Srpska napredna… »
Brnabić: Priča o članstvu je bespredmetna, stranka je veća i važnija od toga

Brnabić: Priča o članstvu je bespredmetna, stranka je veća i važnija od toga

Beta 26.06.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da nije važno da li je članica Srpske napredne stranke (SNS) i istakla da je priča o njenom članstvu u vladajućoj stranci bespredmetna jer je "stranka veća i važnija" od nje i toga da li će postati… »

Vesti dana »