Povezane vesti
MUP RS odbio zahtev opozicije za okupljanje na Trgu Krajine u Banjaluci
Večernje novosti 01.07.2019
Trivić, Stanivuković i Vukanović su ranije istakli da će, ukoliko se ne udovolji njihovim zahtevima, nastaviti sa skupovima u parku “Mladen Stojanović”. Policija Republike Srpske u ponedeljak je odbila zahtev troje poslanika opozicije, Draška… »
Opozicija u RS najavila novi protest u Banjoj Luci
Slobodna Evropa 01.07.2019
Poslanici Partije demokratskog progresa (PDP) u Narodnoj skupštini Republike Srpske (RS) Draško Stanivuković i Jelena Trivić najavili su novo mirno okupljanje građana, 4. jula u Banjoj Luci. Nije im dozvoljeno protestovati na glavnom gradskom trgu… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 40 minutajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana