Povezane vesti
Digitalizacija na lokalu: e-nema
Nova ekonomija 03.07.2019
Ostvaren je napredak u uvođenju eUprave u Srbiji, ali ima još posla pred lokalnim samoupravama, pokazuje najnovije sveobuhvatno istraživanje koje je sproveo program Program podrške Vlade Švajcarske razvoju opština kroz unapređenje dobrog upravljanja i… »
U 90 odsto opština matične knjige prebačene u e-format
Večernje novosti 03.07.2019
Prostor za unapređenje postoji, navodi se, u oblasti dostupnosti eUsluga na portalu eUprava, jer samo su 24 od 60 JLS (40 procenata) postavile usluge na portalu eUprava, ali samo mali broj od njih zaista i nudi eUsluge. U čak 90 odsto jedinica lokalne… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičenog prijavio porodični prijatelj, na pronađenim mecima pisalo 'O bela ćao'
BBC News pre 1 satjoš 56 povezanih

Većina toplana u Srbiji povećala cenu grejanja: Koliko će koštati po gradovima?
Glas Zaječara pre 6 satijoš 19 povezanih

Zborovi građana Zrenjanina pozivaju na protest u SUBOTU! “Zrenjanin pripada slobodnim građanima!” PROTEST, 13.09.2025 17:30h
Volim Zrenjanin pre 6 satijoš 16 povezanih

U Srbiji cene lične potrošnje 0,2 odsto više nego u julu, a 4,7 odsto više nego godinu pre
Jugmedia pre 6 satijoš 34 povezane