Povezane vesti
Uhapšene četiri osobe iz Dervente zbog krađe novca iz ugostiteljskog objekta
Večernje novosti 04.07.2019
Policija stavila lisice na ruke četvorici Dervenćana osumnjičenih za seriju provalu u ugostiteljske objekte. Oduzeti lovački karabin sa optičkim nišanom, automatska puška, puškomitraljez, fantomke. POLICIJSKI službenici Policijske uprave Banjaluka u… »
Četvorica mladića osumnjičena za pljačku 1.300 km
Blic 04.07.2019
Policija je uhapsila četvoricu mladića zbog sumnje da su u maju ove godine opljačkali lokal u Gornjim Palačkovcima kod Prnjavora i ukrali 1.300 maraka. Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka, izjavila je da je krivično delo rasvetljeno… »
Vesti dana »

Poraz hamasa i oslobađanje svih talaca idu zajedno: Netanjahu: Naložio sam da odmah počnu pregovori o okončanju rata
Blic pre 2 minutajoš 3 povezane

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 8 satijoš 1 povezana