Povezane vesti

Da su nas ostavili na miru dogovorili bismo se sa Albancima

Da su nas ostavili na miru dogovorili bismo se sa Albancima

Politika 08.07.2019
Da su nas ostavili na miru verovatno bismo se dogovorili. Kosovo, kao i Jugoslavija, međutim, nije samo pitanje naroda koji živi na toj teritoriji”, ukazao je predsednik Vučić i dodao da to pitanje treba da Srbi i Albanci uzmu u svoje ruke… »
Vučić: Svi bi život dali za Kosovo, ali niko neće tamo da živi

Vučić: Svi bi život dali za Kosovo, ali niko neće tamo da živi

N1 Info 08.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandra Vučić izjavio je da je uspeo "dobar deo posla", u snabdevanju Srba na Kosovu osnovnim potrebama, "bar za narednih mesec dana", dodajući da "naravno nije moguće nekog snabdeti robom na narednih godinu dana". Izvor: RTS… »
Vučić jutros u dnevniku dobio neočekivano pitanje, a onda otkrio: Još 10 godina? Ne pada mi na pamet! Povući ću se mnogo…

Vučić jutros u dnevniku dobio neočekivano pitanje, a onda otkrio: Još 10 godina? Ne pada mi na pamet! Povući ću se mnogo…

Kurir 08.07.2019
Sledeće godine neko drugi će preuzeti SNS, rekao je Vučić. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je jutros u jutarnjem dnevniku javnog servisa, gde je govorio o Kosovu, učešću Amerikanaca u pregovorima, pobedi Micotakisove Nove… »
"Da su nas ostavili na miru, možda bismo se dogovorili"

"Da su nas ostavili na miru, možda bismo se dogovorili"

Mondo 08.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi postizanje dogovora s Albancima bila važna tekovina za budućnost građana. Ipak, ukazuje da se ne može postići dogovor sa nekime ko kaže "morate da nas priznate u okviru ovih granica". Uvek sam… »
Vučić uživo u jutarnjem dnevniku: Nikakva američka ponuda o razgraničenju nije na stolu! Svi bi život dali za Kosovo, a…

Vučić uživo u jutarnjem dnevniku: Nikakva američka ponuda o razgraničenju nije na stolu! Svi bi život dali za Kosovo, a…

Kurir 08.07.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je jutros u jutarnjem dnevniku javnog servisa. Na početku, on je novom premijeru Grčke Kirjakosu Micotakisu čestitao pobedu i naglasio da je reč o iskrenim čestitkama istinski prijateljskoj… »

Vesti dana »