Повезане вести

И након "изјаве о намерама" с Французима, сва питања о метроу и даље отворена

И након "изјаве о намерама" с Французима, сва питања о метроу и даље отворена

Н1 Инфо 16.07.2019
Током посете Емануела Макрона Србији, потписана су укупно 22 споразума, а један је посебно изазвао пажњу јавности - изјава о намерама о реализацији пројекта изградње београдског метроа. Извор: Н1 Економски аналитичари за Н1… »
Крај посете француског председника: Макрон напустио Србију (фото, видео)

Крај посете француског председника: Макрон напустио Србију (фото, видео)

Блиц 16.07.2019
Председник Француске Емануел Макрон завршио је око своју дводневну посету Србији. Током данашњег дана, он се најпре састао са студентима из Регионалне канцеларије за сарадњу младих (РИЦО) на Калемегдану, а затим и са српским… »
Француски Председник завршио посету Србији: Вучић Макрона испратио до аеродрома (фото)

Француски Председник завршио посету Србији: Вучић Макрона испратио до аеродрома (фото)

Курир 16.07.2019
Председник Француске Емануел Макрон завршио је данас дводневну посету Србији, а њега је на аеродром "Никола Тесла" испратио председник Александар Вучић. Растанак двојице лидера био је срдачан, као што је био и сам дочек… »
Макрон задивљен: Рекао сам шта ми је на срцу (видео)

Макрон задивљен: Рекао сам шта ми је на срцу (видео)

Мондо 16.07.2019
"Рекао сам шта ми је на срцу и сада ћемо да радимо заједно", рекао је данас председник Француске Емануел Макрон при крају посете Србији. Младима поручио - постоји европска перспектива за све. Макрон се у изјави за ТВ Прва… »
Вучић: Макрон показао разлику - Србију учинио поносном

Вучић: Макрон показао разлику - Србију учинио поносном

Мондо 16.07.2019
Александар Вучић сумирао резултате посете француског председника Србији. Открива да је синоћ после посете Калемегдану са Макроном причао пет и по сати. Разликује се од свих - Макрон је показао емоције... Несвакидашња посета… »
Мало позната организација коју посећују Макрон и Вучић - у 100 и 300 речи

Мало позната организација коју посећују Макрон и Вучић - у 100 и 300 речи

Јужне вести 16.07.2019
Фонет Макрона је сачекао тесан распоред, али јутро је резервисано за још један састанак Француски председник Емануел Макрон увелико је у Србији у оквиру званичне посете. Председник Србије Александар Вучић дочекао је… »
Унука брата Милунке Савић: Била је патриота и зато је остала у својој земљи

Унука брата Милунке Савић: Била је патриота и зато је остала у својој земљи

Радио 021 16.07.2019
Драгица Николић, унука рођеног брата Милунке Савић уместо којег је она отишла у рат, рекла је за РТС да од Милунке сви могу да науче шта значи храброст и патриотизам. Рекла је да је Милунка јако волела Србију и да је била… »
"Милунка није желела привилегије": Макрона и Вучића на гробу српске хероине дочекала њена унука (фото, видео)

"Милунка није желела привилегије": Макрона и Вучића на гробу српске хероине дочекала њена унука (фото, видео)

Блиц 15.07.2019
Председник Србије Александар Вучић и председник Француске Емануел Макрон данас су посетили гроб српске хероине Милунке Савић у Алеји великана, поклонили се и положили венце, па поразговарали са њеним потомцима. Унука… »

Вести дана »