Povezane vesti

Luna i Marko pomirili su se pred celim regionom: A evo šta su radili kada su se kamere isključile! Ovo niste mogli da vidite…

Luna i Marko pomirili su se pred celim regionom: A evo šta su radili kada su se kamere isključile! Ovo niste mogli da vidite…

Kurir 16.07.2019
Luna Đogani i Marko Miljković pomirili su se pred kamerama i celom Srbijom. Iako su samo dan pred finale rijalitija raskinuli, par je odlučio da se pomiri i da novu šansu njijovoj ljubavi. Koliko se njih dvoje vole dokazuje i to da su se tokom pauze… »
Luni nema pomoći! Marko je običan klošar koji živi na račun devojaka! Evo šta su čitaoci Kurira poručili Đoganijevoj…

Luni nema pomoći! Marko je običan klošar koji živi na račun devojaka! Evo šta su čitaoci Kurira poručili Đoganijevoj…

Kurir 16.07.2019
Luna Đogani pomirila se uživo sa Markom Miljkovićem, s kojim je bila u vezi u rijalitiju Zadruga 2. Njih dvoje su raskinuli samo dan pred finale, a u superfinalnoj noći našli su se u direktnom dvojoku u kojem je Luna zauzela prvo, a Marko drugo… »
Ne prestaje da iznenađuje: Marko konačno otkrio zbog čega se nije umešao u žestoku svađu Lune i Stanije u finalu Zadruge…

Ne prestaje da iznenađuje: Marko konačno otkrio zbog čega se nije umešao u žestoku svađu Lune i Stanije u finalu Zadruge…

Blic 16.07.2019
U večerašnjoj emisiji "Narod pita" gosti su Luna Đogani i Marko Miljković, koji su potvrdili da su se pomirli, te njihovoj ljubavi dali drugu šansu. Voditelj je spomenuo Markov izraz lica tokom superfinalne noći dok se Luna svađala sa Stanijom… »
"Anabela me je odmah pitala zašto sam lagala": Luna otvorila dušu nakon pomirenja sa Markom, a ovo niko nije očekivao

"Anabela me je odmah pitala zašto sam lagala": Luna otvorila dušu nakon pomirenja sa Markom, a ovo niko nije očekivao

Blic 16.07.2019
Luna Đogani pomirila se sa Markom Miljkovićem, a sada je progovorila o mišljenju svojih roditelja Gagija Đoganija i Anabele Atijas. Pobednica druge sezone rijalitija "Zadruga" Luna Đogani priznala je da roditelji još nisu videli Marka Miljkovića i… »
Palo pomirenje: Luna i Marko progovorili o svom odnosu, evo gde su se videli i zbog čega su njihovoj ljubavi dali drugu šansu

Palo pomirenje: Luna i Marko progovorili o svom odnosu, evo gde su se videli i zbog čega su njihovoj ljubavi dali drugu šansu

Blic 15.07.2019
Luna Đogani i Marko Miljković su dan pred finale druge sezone "Zadruge" raskinuli, da bi se sada pomirli, te otkrili to svima u emisiji televizije "Pink". - Pozvala sam ga da dođe kod mene, sve se desilo vrlo brzo. Dao mi je cveće, bio je jako… »

Vesti dana »