Povezane vesti

Makron u Beogradu: More emotivnih i nekoliko konkretnih poruka

Makron u Beogradu: More emotivnih i nekoliko konkretnih poruka

N1 Info 16.07.2019
Da mesta u Evropskoj uniji za Srbiju nema dok ne budu okončane reforme i u Uniji i u Srbiji, da su Srbija i Kosovo dve evropske države i da će im pomoći da postignu kompromis - konkrente su političke poruke predsednika Francuske, skivene u moru… »
Haradinaj: Ako nema priznanja, da li Kosovo da se naoruža?

Haradinaj: Ako nema priznanja, da li Kosovo da se naoruža?

Slobodna Evropa 16.07.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je danas da se Kosovo neće vratiti za pregovarački sto sa Srbijom bez okvirnog sporazuma koji treba da se zove sporazum o recipročnom priznanju "unutar postojećih granica". Na konferenciji za novinare u… »
Vučić o samitu u Berlinu, Haradinaj o uzajamnom priznanju

Vučić o samitu u Berlinu, Haradinaj o uzajamnom priznanju

Slobodna Evropa 16.07.2019
Verujem da će neka vrsta nastavka samita u Berlinu biti održana u septembru, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u utorak, nakon što se zajedno sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom u Beogradu sastao sa predstavnicima Regionalne… »
Vučić: Neka vrsta nastavka Berlina u septembru, kompromis nije slabost

Vučić: Neka vrsta nastavka Berlina u septembru, kompromis nije slabost

N1 Info 16.07.2019
Predesdnik Srbije Aleksnandar Vučić izjavio je da neka vrsta nastavka Berlina, odnosno Pariza, gde je bilo planirano da se sretnu Beograd i Priština, trebalo da bude u septermbu. Izvor: N1 "Potrebno je neko vreme da se opet o nekim stvarima govori, ja… »
Vučić: Nastavak razgovora iz Berlina u septembru

Vučić: Nastavak razgovora iz Berlina u septembru

Beta 16.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi neke vrste nastavka pregovora, iz Berlina, odnosno Pariza, gde je bilo planirano da se sretnu Beograd i Priština, trebalo da bude u septembru. "Potrebno je neko vreme da se opet o nekim starima… »
Makron iskren: Čast mi je što sam ovde, rekao sam ono što mi je na srcu

Makron iskren: Čast mi je što sam ovde, rekao sam ono što mi je na srcu

Kurir 16.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je, prilikom dolaska na sastanak sa mladima iz regiona u društvu predsednika Francuske Emanuela Makrona na Kalemegdanu, ponovio da je Makron osvojio srca Srba, dok je francuski lider naveo da mu je čast što je… »
"Sa makronom čak pet, šest sati": Vučić analizirao Makronov jučerašnji nastup, a evo šta je rekao o dijalogu Beograda i…

"Sa makronom čak pet, šest sati": Vučić analizirao Makronov jučerašnji nastup, a evo šta je rekao o dijalogu Beograda i…

Blic 16.07.2019
Predesednik Makron i ja imali smo danas sastanak sa mladima iz regiona, razgovarali smo o saradnji u regionu, a pokušali smo da neke stvari konkretizujemo, kaže predsednik Srbije Aleksanadr Vučić. - Pričali smo o nečemu što je bila moja ideja da se… »
Predsednik: Nastavak Berlina najverovatnije u septembru

Predsednik: Nastavak Berlina najverovatnije u septembru

Večernje novosti 16.07.2019
Predsednik Srbije je rekao da je potrebno vreme da se o nekim stvarima govori. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u utorak da će se sledeći sastanak Beograda i Prištine u organizaciji francuskog predsednika Emanuela Makrona najverovatnije desiti… »
Vučić: Dok sam živ zalagaću se za kompromis sa Prištinom

Vučić: Dok sam živ zalagaću se za kompromis sa Prištinom

RTS 16.07.2019
Potrebno je vreme da se o nekim stvarima opet govori, mislim da će nastavak razgovora o Kosovu sa velikim silama biti u septembru, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Kalemegdanu. Aleksandar Vučić je, u izjavi novinarima na Kalemegdanu… »

Vesti dana »