Povezane vesti
Lavrov otvoreno: Odnosi Rusija-SAD neće se skoro poboljšati jer za tango je potrebno dvoje
Kurir 17.07.2019
MOSKVA - Ministar inostranih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da je malo verovatno da će u bliskoj budućnosti doći do poboljšanja odnosa Rusije i SAD "jer je za tango potrebno dvoje". On je u jednom intervjuu rekao da se dosta problema nagomilalo… »
Lavrov: Poboljšanje odnosa između Rusije i Amerike teško je moguće u bliskoj budućnosti
Blic 17.07.2019
Poboljšanje odnosa između Rusije i SAD teško je moguće u bliskoj budućnosti, ali je Moskva spremna za zajednički rad na tome, rekao je šef ruske diplomatije Sergej Lavrov u intervjuu listu "Argumenti i fakti". - Rešavanje serije problema koji su se… »
Lavrov: Kina ne predstavlja prijetnju Rusiji
Al Jazeera 17.07.2019
Glavni cilj saradnje Kine i Rusije je pomaganje društvenom i privrednom razvoju dviju nacija i naroda, kaže šef ruske diplomatije. Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov odbacio je kao mit navode da Kina predstavlja prijetnju za Rusiju. "Kina ne… »
"To je mit": Lavrov: Kina nije pretnja po Rusiju
Blic 17.07.2019
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov odbacio je kao mit to da Kina predstavlja pretnju po Rusiju, prenosi TAS S. Navodi se da je Lavrov u intervjuu ruskom listu "Argumenti i fakti" poručio da "Kina ne predstavlja nikakvu pretnju po Rusiju". -… »
Vesti dana »
Uživo Ledeni dan u Srbiji: Vanredna situacija u osam opština, opasnost od poledice ispod snežnog pokrivača
Newsmax Balkans pre 31 minutajoš 54 povezane
Uhapšena žena osumnjičena za paljenje vrata na Katedrali u Novom Sadu
Danas pre 6 minutajoš 19 povezanih
PIO fond: Osnovice osiguranja u Srbiji u 2026. uvećane 11,6 odsto
Forbes pre 26 minutajoš 13 povezanih





