Povezane vesti

Obradović: Ako nema fer uslova od septembra kampanja bojkota izbora

Obradović: Ako nema fer uslova od septembra kampanja bojkota izbora

Novi magazin 26.07.2019
Predsednik Dveri Boško Obradović izjavio je večeras da će Savez za Srbiju, ukoliko do kraja septembra ne dođe do dijaloga vlasti i opozicije o izbornim uslovima i zvanično krenuti u kampanju bojkota parlamentarnih izbora koji bi trebalo da se održe… »
Vučić: Pretnje mojoj deci zbog političke mržnje i ostrašćenosti

Vučić: Pretnje mojoj deci zbog političke mržnje i ostrašćenosti

Danas 26.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da, kada je reč o pretnjama i uvredama koje su iznete na tviteru na račun njegove dece, nije reč o psihopati, već „o njih dvoje koji se menjaju i pišu komentare“, a čije profile prati i… »
Jeremić: Posle bojkota izbora usledili bi novi koje bi Vučić izgubio

Jeremić: Posle bojkota izbora usledili bi novi koje bi Vučić izgubio

Beta 26.07.2019
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da je delegitimizacija najbrži put ka smenjivanju vlasti predsednika SNS-a Aleksandra Vučića i da bi posle izbora koje bi opozicija bojkotovala vrlo brzo morali da budu održani novi, koje će… »
Poslanici u Skupštini o pretnjama Vučićevoj deci

Poslanici u Skupštini o pretnjama Vučićevoj deci

RTS 26.07.2019
Poslanici Skupštine Srbije pozvali su nadležne državne organe da, u skladu sa zakonima, najoštrije kazne osobu koja stoji iza profila koji je na "Tviteru" uputio pretnje deci predsednika Srbije. Predsednica Skupštine Maja Gojković je iz poslaničke… »
Poslanici traže hapšenje osobe koja je pretila Vučićevoj deci

Poslanici traže hapšenje osobe koja je pretila Vučićevoj deci

Danas 26.07.2019
Poslanici vladajuće koalicije kao i opozicione Srpske radikalne stranke osudili su danas pretnje i uvrede koje su na Tviteru upućene deci predsednika Srbije i zatražili od nadležnih organa da što pre utvrde ko stoji iza profila sa kojeg su pretnje… »
"Pretili su smrću mojoj deci": Vučić: Iza svega stoji politička mržnja, policija čeka potvrdu Tvitera da ih uhapsi

"Pretili su smrću mojoj deci": Vučić: Iza svega stoji politička mržnja, policija čeka potvrdu Tvitera da ih uhapsi

Blic 26.07.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da iza pretnji njemu i njegovoj deci na tviteru ne stoji psihička rastrojenost, već ostrašćenost i politička mržnja zbog toga što Srbija napreduje. Istakao je da policija čeka potvrdu Tvitera da… »
Vučić: Iza pretnji mojoj deci stoji politička mržnja, nije reč o psihopati

Vučić: Iza pretnji mojoj deci stoji politička mržnja, nije reč o psihopati

Novi magazin 26.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je danas da Ministarstvo unutrašnjih poslova zna ko je na tviteru pretio njegovoj deci, ali da ta osoba nije uhapšena jer nadležni organi čekaju završetak istrage. U intervjuu za Prvu televiziju, Vučić… »
Uživo Vučić u jutarnjem otvoreno o pretnjama sinu i ćerki: Čuo sam komentare da je reč o psihopati, ali nije! Tu je reč…

Uživo Vučić u jutarnjem otvoreno o pretnjama sinu i ćerki: Čuo sam komentare da je reč o psihopati, ali nije! Tu je reč…

Kurir 26.07.2019
Još nisu uhapšeni, čekaju se rezultati istrage i potvrda od Tvitera a nisam siguran ni da su u zemlji, rekao je Vučić dodajući da je reč o dvoje ljudi koji pišu komentare. BEOGRAD - Smederevska železara bila je borba za koju sam mislio da je… »
Vučić o pretnjama:Čeka se potvrda Twittera, pa ih hapse

Vučić o pretnjama:Čeka se potvrda Twittera, pa ih hapse

Mondo 26.07.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio da iza pretnji njemu i njegovoj deci na Twitteru ne stoji psihička rastrojenost, već ostrašćenost i politička mržnja zbog toga što Srbija napreduje. Foto: Tanjug/Predsedništvo Srbije Na tvit na zvaničnom… »
"Osećam umor, doći će do promena u partiji"

"Osećam umor, doći će do promena u partiji"

Mondo 26.07.2019
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je da za novog šefa partije ima više ljudi na umu. Foto: Tanjug/Zoran Žestić Imam na umu više njih i voleo bih da ti ljudi nastave da rade i da se bore, rekao je za Prvu tv… »
Jeremić: Bojkot izbora znači promenu vlasti u dogledno vreme

Jeremić: Bojkot izbora znači promenu vlasti u dogledno vreme

Danas 25.07.2019
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je večeras da opozicija mora da ostane jedinstvena u odluci da bojkotuje izbore, ako vlast do kraja septembra ne obezbedi fer i demokratske izborne uslove, i da će tada podela u Srbiji biti… »
Kako je bojkot otvorio front u opoziciji

Kako je bojkot otvorio front u opoziciji

Blic 25.07.2019
Devet meseci ostalo je do parlamentarnih izbora, a jedno od najvažnijih pitanja jeste hoće li ih opozicija bojkotovati. Poslednjih dana sve je više opozicionara čije izjave govore da ne misle da je bojkot rešenje. redsednik Narodne stranke Vuk… »

Vesti dana »