Povezane vesti

Hamilton rekorder “Hungaroringa”

Hamilton rekorder “Hungaroringa”

Vesti online 04.08.2019
Dvostruki uzastopni svetski prvak u Formuli 1 Britanac Luis Hamilton, vodeći u generalnom plasmanu, sedmi put trijumfovao na trci za Veliku nagradu Mađarske. Vozaču Mercedesa je to osma pobeda u 12. od 21 trke u ovoj sezoni. Dvaput je bio drugi, a… »
Mercedes izabrao pravu taktiku: Hamilton najbolji na Hungaroringu

Mercedes izabrao pravu taktiku: Hamilton najbolji na Hungaroringu

Mozzart sport 04.08.2019
Ferstapen drugi... Prva pol pozicija Maksa Ferstapena u karijeri nije mu mnogo pomogla da dođe do pobede – mladi Holanđanin je bio nadomak trijumfa u Hungaroringu, ali je na kraju na najviši stepenik pobedničkog postolja stao Luis Hamilton. Mercedes… »
Hamilton pobedio na Hungaroringu, Ferštapen drugi, Fetel treći

Hamilton pobedio na Hungaroringu, Ferštapen drugi, Fetel treći

Sportski žurnal 04.08.2019
U bodovima još Lekler, Sainc, Gasli, Raikonen, Botas, Noris i Albon. Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske. Hamilton je u 67. krugu obišao do tada vodećeg Maksa Ferštapena iz Red Bula, koji je krenuo sa… »
Hamilton: Da je Niki ovde, skinuo bi kapu

Hamilton: Da je Niki ovde, skinuo bi kapu

N1 Info 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton istakao je da sve do samog kraja nije bio siguran da će sustići Maksa Ferstapena u trci za Veliku nagradu Mađarske. Hamilton je gotovo čitavu trku jurio Ferstapena, a u jednom momentu je za vozačem Red Bula zaostajao i… »
Luis Hamilton: Niki Lauda bi mi skinuo kapu danas!

Luis Hamilton: Niki Lauda bi mi skinuo kapu danas!

Hot sport 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je da je zahvalan na današnjoj pobedi u trci Formule 1 za Veliku nagradu Madjarske. – Umoran sam, kako i treba da bude i zaista sam zahvalan na ovom danu i na ekipi koja me tera da idem do svojih granica i veruje u… »
F1: Pobeda Hamiltona u Mađarskoj

F1: Pobeda Hamiltona u Mađarskoj

Danas 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton trijumfovao je na VN Mađarske ispred Maksa Ferštapena u Red Bulu, te Sebastijana Fetela u Ferariju i tako se učvrstio na prvom mestu u generalnom poretku vozača. Trku je sa prvog mesta poveo Ferštapen, a Hamilton se… »
Hamilton osvojio Veliku nagradu Mađarske

Hamilton osvojio Veliku nagradu Mađarske

Al Jazeera 04.08.2019
Hamilton je ostvario 81. pobjedu i dijeli ga 10 trijumfa od rekorda koji je zabilježio sedmostruki svjetski prvak Michael Schumacher. Vozač Mercedesa Lewis Hamilton pobijedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske. Hamilton je ostvario 81… »
Hamilton osvojio i Hungaroring!

Hamilton osvojio i Hungaroring!

Sportske.net 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske. Hamilton je u 67. krugu obišao do tada vodećeg Maksa Verstapena iz Red Bula, koji je krenuo sa pol pozicije. Britanac je odlično vozio i obišao Holandjanina… »
Formula jedan: Hamilton pokorio Hungaroring!

Formula jedan: Hamilton pokorio Hungaroring!

Hot sport 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobednik je trke za Veliku nagradu Mađarske, Britanac je iza sebe ostavio Maksa Ferštapena. Britanac je neuništiv. Luis Hamilton zabeležio je osmu pobedu u 12 trka ove sezone. On je po sedmi put trijumfovao u Mađarskoj… »
Odlična strategija Mercedesa: Hamilton ponovo na tronu

Odlična strategija Mercedesa: Hamilton ponovo na tronu

N1 Info 04.08.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamiltona pobedio je na Velikoj nagradi Mađarske, 12. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Britanac je ostvario osmi trijumf ove sezone, drugi u poslednje četiri trke. Bila je to i sedma pobeda Hamiltona u Mađarskoj. Luis je… »
Prvi put u karijeri: Ferštapen: „Sad više niko neće da me pita za startnu poziciju”

Prvi put u karijeri: Ferštapen: „Sad više niko neće da me pita za startnu poziciju”

Sportal blic 03.08.2019
Maks Ferstapen vozač Red Bula, startovaće sa prve pozicije u Velikoj nagradi Mađarske, pošto je bio najbrži u kvalifikacijama za ovu trku. Holanđanin je na stazi „Hungaroring” postao tačno stoti vozač koji će krenuti sa prvog mesta u… »

Vesti dana »