Povezane vesti

Partizan bez Ostojića, uz još par "problemčića"

Partizan bez Ostojića, uz još par "problemčića"

Mondo 17.08.2019
Crno-beli u nedelju dočekuju Rad. Foto: MN Press Posle sjajne partije i pobede nad Malatijom 3:1, Partizan je odigrao nerešeno u Kruševcu sa Napretkom (2:2), a onda izgubio u Turskoj (0:1). Taj poraz nije bio bolan, jer su crno-beli izborili prolaz u… »
Stojković o kiksu u Malatiji: Nepotrebna intervencija i greška

Stojković o kiksu u Malatiji: Nepotrebna intervencija i greška

Vesti online 17.08.2019
Golman Partizana Vladimir Stojković, posle plasmana u plej-of Lige Evrope, rekao je da je njegova intervencija u 7. minutu meča protiv Malatije bila nepotrebna i da je bila greška. Malatija je tada preko Adisa Jahović postigla pogodat, posle loše… »
Stojković: Hteo sam na silu, pogrešio, ali nisam "pao"

Stojković: Hteo sam na silu, pogrešio, ali nisam "pao"

Mondo 17.08.2019
Golman Partizana Vladimir Stojković, posle plasmana u plej-of Lige Evrope, rekao je da je njegov kiks u 7. minutu meča protiv Malatije bila nepotreban potez. Partizan je uspeo da obezbedi prolaz u plej-of Lige Evrope, uprkos porazu u revanš meču 3… »
Šveđani upoznali balkanske navijače, pa zakukali: "Gađali su nas tvrdim predmetima"

Šveđani upoznali balkanske navijače, pa zakukali: "Gađali su nas tvrdim predmetima"

Sportal blic 17.08.2019
Fudbaleri Malmea plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope nakon što su posle dvomeča izbacili Zrinjski. U prvoj utakmici su Šveđani završili posao pobedom od 3:0, a u revanšu je ekipa iz Mostara stigla do pobede u 89. minutu, što nije… »
Partizan protiv Moldea mora bolje

Partizan protiv Moldea mora bolje

Dnevnik 17.08.2019
Fudbaleri Partizana nisu briljirali u Maltiji, ali su ostvarili željeni rezultat i eliminisali istoimeni turski tim iz kvalifikacija za Ligu Evrope. Od plasmana u ligaški deo ovog takmičenja crno-bele deli još samo Molde, koji je protiv Arisa u… »
Šveđani razočarani atmosferom u Bosni: Gađali su nas flašama i upaljačima, želeli smo da se meč prekine

Šveđani razočarani atmosferom u Bosni: Gađali su nas flašama i upaljačima, želeli smo da se meč prekine

Mozzart sport 17.08.2019
Veliko nezadovoljstvo u redovima Malmea, koji je pre dva igrao protiv Zrinjskog u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Rezultatski, činilo se da meč između Zrinjskog i Malmea samo formalnost. Organizaciono, ipak, bio je daleko od toga. Navijači domaće… »
Protiv Moldea neće moći „na gurku“

Protiv Moldea neće moći „na gurku“

Danas 17.08.2019
Partizan razočarao igrom protiv Malatije, ali prošao u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope Partizan se u Turskoj provukao u revanš meču protiv Malatije – 0:1 (prvi meč 3:1) i nema dileme da će protiv Moldea u plej- ofu morati da pokaže mnogo… »
‘Zlatan ili most od pruća, nije važno’: Stojković o kiksu u Turskoj i gađanju navijača – ‘Srećom, pogodili su me…

‘Zlatan ili most od pruća, nije važno’: Stojković o kiksu u Turskoj i gađanju navijača – ‘Srećom, pogodili su me…

Hot sport 17.08.2019
Od tragičara do junaka Partizana išao je Vladimir Stojković u razmaku od 70-ak minuta meča u Malatiji. Teška utakmica za Partizan, a posebno njegovog kapitena bila je u četvrtak uveče u Malatiji. Uprkos prednosti od 3:1 iz prvog meča rani gol u… »
Stojković o rovovskoj borbi u Malatiji i navijačima: Srećom, pogodili su me u glavu

Stojković o rovovskoj borbi u Malatiji i navijačima: Srećom, pogodili su me u glavu

Večernje novosti 17.08.2019
Navijači u Turskoj su ekstremisti, kao i naši, bilo je za očekivati, ali se nije ništa spektakularno desilo, osim upaljača i flaša - kaže golman Partizana. NAVIKAO je Vladimir Stojković navijače Partizana da sigurnim intervencijama gura svoj tim… »

Vesti dana »