Povezane vesti

Đoković bez finala Sinsinatija, Medvedev i Gofan za titulu

Đoković bez finala Sinsinatija, Medvedev i Gofan za titulu

Dnevnik 18.08.2019
SINSINATI: Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Sinsinatiju, pošto je rano jutros izgubio u polufinalu od Rusa Danila Medvedeva 6:3, 3:6, 6:3. Medvedev je posle preokreta uspeo da izbori finale i tako je… »
Medvedev posle pobede nad Novakom: Udarao sam najjače

Medvedev posle pobede nad Novakom: Udarao sam najjače

Večernje novosti 18.08.2019
Naravno, srećan sam zbog pobede nad Novakom - rekao je mladi teniser. DANILO Medvedev nije previše slavio pobedu nad Đokovićem, naravno, nije krio sreću, a pre svega zadovoljstvo svojom igrom protiv najboljeg tenisera sveta. - Imao sam drugi servis… »
Masters u Sinsinatiju: Đoković dobro krenuo, pa je ‘razbijen’ servisima Medvedeva

Masters u Sinsinatiju: Đoković dobro krenuo, pa je ‘razbijen’ servisima Medvedeva

Hot sport 18.08.2019
Novak Đoković ipak neće igrati u meču za trofej na Mastersu u Sinsinatiju. Svetski ‘broj jedan’ je u meču četvrtfinala protiv Lukasa Puja osetio bol u laktu, koji je ranije operisao, što je nagovestilo da možda neće biti na svom… »
Đoković priznao: Moram da skinem kapu Medvedevu, ništa nisam mogao da uradim

Đoković priznao: Moram da skinem kapu Medvedevu, ništa nisam mogao da uradim

Hot sport 18.08.2019
Najbolji svetski teniser potpuno je bio nadigran u drugom i trećem setu polufinala Masters turnira u Sinsinatiju. Novak Đoković je osvojio prvi set, imao priliku za ‘brejk’ u drugom, ali je potom Danil Medvedev zaigrao fantastično. pogađao… »
"Ja sam super srećan: Čovek!" Dobio najboljeg na svetu pa otkrio tajnu: Evo kako se pobeđuje Novak Đoković!

"Ja sam super srećan: Čovek!" Dobio najboljeg na svetu pa otkrio tajnu: Evo kako se pobeđuje Novak Đoković!

Sportal blic 18.08.2019
Novak Đoković je u Sinsinatiju ostao bez titule osvojene 2018, a momak koji ga je pobedio u polufinalu i sam je bio u šoku zbog učinjenog. Podsetimo, od Đokovića je bio bolji Rus Danil Medvedev, koji je za 102 minuta igre, na čemu mu je najbolji… »
Đoković bez finala u Sinsinatiju

Đoković bez finala u Sinsinatiju

Danas 18.08.2019
Srpski teniser Novak Đoković nije se danas plasirao u finale masters turnira u Sinsinatiju. Đoković je u polufinalu izgubio od Danila Medvedeva iz Rusije sa 2:1 u setovima (3:6, 6:3, 6:3) Medvedevov protivnik u finalu biće 19. teniser sveta David… »
Događa se i to - Novak nadigran

Događa se i to - Novak nadigran

Mozzart sport 18.08.2019
U finale Sinsinatija ide Rus Danil Medvedev. Imao je otvoren put do finala i odbrane trona u Sinsinatiju, ali ipak nije uspeo! Najbolji srpski i svetski teniser - Novak Đoković, poražen je noćas u polufinalu od Danila Medvedeva rezultatom 1:2, po… »
Prva reakcija na poraz: Evo šta je Novak Đoković uradio na terenu kada je shvatio da je izgubio u Sinsinatiju /video/

Prva reakcija na poraz: Evo šta je Novak Đoković uradio na terenu kada je shvatio da je izgubio u Sinsinatiju /video/

Sportal blic 18.08.2019
Novak Đoković je u Sinsinatiju ostao bez titule osvojene 2018, ali je na sebi svojstven način reagovao posle poraza. Podsetimo, od njega je bio bolji Rus Danil Medvedev, koji je za 102 minuta igre, na čemu mu je najbolji igrač današnjice čestitao… »
Novak dozvolio preokret

Novak dozvolio preokret

Sportske.net 18.08.2019
Iznenađenje u polufinalu Sinsinatija, najbolji na svetu bez finala. Novak Đoković je poražen od Danila Medvedeva, na kraju je bilo 6:3, 3:6, 3:6, pa je Rus otišao u finale Mastersa u Sinsinatiju. Tamo ga čeka David Gofan koji je bio bolji od Rišara… »
Teniski šok u Sinsinatiju! Đoković imao set prednosti i brejk šansu, pa ostao bez titule!

Teniski šok u Sinsinatiju! Đoković imao set prednosti i brejk šansu, pa ostao bez titule!

Sportal blic 18.08.2019
Novak Đoković je doživeo šokantan poraz na turniru masters serije u Sinsinatiju, u koji je stigao kao branilac titule iz 2018. Od njega je bio bolji Rus Danil Medvedev, koji je posle preokreta trijumfovao sa 3:6, 6:3, 6:3 posle sat i 42 minuta velike… »
"Skinite kapu pred: Njim!" Đoković posle šok-poraza u Sinsinatiju: Ljudi, bio sam nemoćan!

"Skinite kapu pred: Njim!" Đoković posle šok-poraza u Sinsinatiju: Ljudi, bio sam nemoćan!

Sportal blic 18.08.2019
Novak Đoković ne samo da je doživeo šokantan poraz na turniru masters serije u Sinsinatiju, čime je ostao bez titule osvojene 2018, već je priznao da je bio potpuno nemoćan protiv 23-godišnjeg rivala. Podsetimo, od njega je bio bolji Rus Danil… »
Medvedev zaustavio Đokovića u polufinalu Sinsinatija

Medvedev zaustavio Đokovića u polufinalu Sinsinatija

Radio 021 18.08.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Sinsinatiju, pošto je poražen od Rusa Danila Medvedeva 3:6, 6:3, 6:3. Đoković tako neće braniti titulu na mastersu u Sinsinatiju. Protivnik Medvedevu u borbi trofej u… »
Kraj: Đoković-Medvedev 6:3, 3:6, 3:6

Kraj: Đoković-Medvedev 6:3, 3:6, 3:6

Večernje novosti 18.08.2019
Prvi reket sveta u polufinalu turnira u Sinsinatiju izgubio od mladog ruskog tenisera. Igraće protiv Davida Gofana. Neće Novak Đoković imati priliku da obrani titulu na turniru u Sinsinatiju. Glavni "krivac" za to je Danil Medvedev (Rusija). Mladi… »
Ništa od odbrane titule: Medvedev zaustavio Đokovića u Sinsinatiju

Ništa od odbrane titule: Medvedev zaustavio Đokovića u Sinsinatiju

Večernje novosti 18.08.2019
Mladi ruski teniser je savladao srpskog igrača u polufinalu i prošao u borbu za pehar. Tamo ga čeka David Gofan (Belgija). Neće Novak Đoković odbraniti titulu na turniru u Sinsinatiju. Za to se pobrinuo Danil Medvedev (Rusija). Mladi ruski teniser… »
Medvedev šokirao Đokovića, Novak nije odbranio titulu u Sinsinatiju

Medvedev šokirao Đokovića, Novak nije odbranio titulu u Sinsinatiju

Sportski žurnal 18.08.2019
Novak je propustio priliku da u nedelju igra 50. masters finale (pobedio je 33 puta, 16 puta je poražen). Vodeći na ATP listi Novak Đoković je u Sinsinatiju u polufinalu izgubio od Rusa Danila Medvedeva 1:2 (6:3, 3:6, 3:6) za 102 minuta igre, te nije… »
Hazarder Medvedev skinuo Đokoviću krunu u Sinsinatiju

Hazarder Medvedev skinuo Đokoviću krunu u Sinsinatiju

N1 Info 18.08.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Sinsinatiju, pošto je u tri seta poražen od Rusa Danila Medvedeva 3:6, 6:3, 6:3. Novak Đoković je briljantno odigrao prvi set, dobio ga 6:3 uz minimum grešaka, ali… »
Debitant u masters finalu čeka Đokovića: Zbunjeni teniser izborio završnu borbu za trofej u Sinsinatiju /video/

Debitant u masters finalu čeka Đokovića: Zbunjeni teniser izborio završnu borbu za trofej u Sinsinatiju /video/

Sportal blic 17.08.2019
David Gofan se prvi plasirao u finale ovogodišnjeg turnira u Sinsinatiju, u kome će snage odmeriti sa boljim iz meča Novak Đoković - Danil Medvedev. Gofan, 16. nosilac, je do svog 13. ATP finala, a prvog u masters seriji, stigao pobedivši Francuza… »

Vesti dana »