Povezane vesti
U ovome je velika prednost vežbanja napolju
Mondo 21.08.2019
Vežbanje je dobro kako god i gde god, ali je trening napolju ipak najbolji. Vežbanje napolju snižava stres više nego vežbanje u teretani, pokazala je nova studija. Vožnja bicikla ili trčanje napolju, u prirodi, imaju najveći uticaj na mentalno… »
Vesti dana »
![Pregovori o kraju rata počinju već sutra, Putin poslao Lavrova u Rijad; evropski lideri u Parizu o Ukrajini](https://nstatic.net/600/39000600vylwuj.jpg)
Pregovori o kraju rata počinju već sutra, Putin poslao Lavrova u Rijad; evropski lideri u Parizu o Ukrajini
RTS pre 2 minutajoš 39 povezanih
![Lavrov: Rusija ceni odnose sa Srbijom, Đurić preneo zahvalnost za Kosovo](https://nstatic.net/498/39002498xoxavo.jpg)
Lavrov: Rusija ceni odnose sa Srbijom, Đurić preneo zahvalnost za Kosovo
N1 Info pre 20 minutajoš 17 povezanih
![Koje su veze uhapšenog Papića i Sky music-a, koji radi skupove SNS, ali i Beer fest i EXIT i Guču…](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Koje su veze uhapšenog Papića i Sky music-a, koji radi skupove SNS, ali i Beer fest i EXIT i Guču…
N1 Info pre 3 satajoš 3 povezane
![Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata](https://nstatic.net/955/39001955udivef.jpg)
Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata
Beta pre 1 satjoš 6 povezanih
![KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Izraelske snage napale ciljeve Hezbolaha na severoistoku Libana](https://nstatic.net/230/39001230vjeawb.jpg)
KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Izraelske snage napale ciljeve Hezbolaha na severoistoku Libana
Euronews pre 3 satajoš 12 povezanih