Povezane vesti

Vučić posle izbora na Kosovu očekuje jači pritisak SAD na Prištinu

Vučić posle izbora na Kosovu očekuje jači pritisak SAD na Prištinu

RTV 22.08.2019
NJUJORK - Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, u intervjuu za Glas Amerike kaže da nije došao u Sjedinjene Američke Države da menja davno donesenu odluku SAD-a o nezavisnosti Kosova. Predsednik je ponovio da nikada ne bi potpisao nezavisnost Kosova… »
Vučić: Da Albanci dobiju sve, a Srbija ništa - moj potpis za to neće dobiti

Vučić: Da Albanci dobiju sve, a Srbija ništa - moj potpis za to neće dobiti

N1 Info 22.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u postojećim okolnostima nije moguće da Srbija prizna nezavisnost Kosova i da je potrebno nastaviti dijalog Beograda i Prištine u cilju postizanja kompromisnog rešenja. Izvor: VOA "Možemo da… »
"Da li ću priznati: Kosovo?" Vučić za "Glas Amerike" o rešenju, podeli, Amerikancima i Nemcima: Mi se sve vreme pravimo…

"Da li ću priznati: Kosovo?" Vučić za "Glas Amerike" o rešenju, podeli, Amerikancima i Nemcima: Mi se sve vreme pravimo…

Blic 22.08.2019
Moj potpis i podršku nećete dobiti nikada na to da Albanci dobiju sve, a da Srbija ne dobije ništa, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Srpski predsednik je za " Glas Amerike" rekao je da nije došao na razgovore u SAD da bi menjao još davno… »
Vučić: SAD po pitanju KiM postigle ono što su želele

Vučić: SAD po pitanju KiM postigle ono što su želele

Vesti online 22.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za Glas Amerike rekao je da su SAD po pitanju KiM postigle ono što su želele još 2008. Zato je, kako kaže, naša pozicija u SAD teža nego na drugim mestima. Kako je rekao, tada je srpska vlada nakon… »
Vučić za Glas Amerike: Da Albanci dobiju sve a Srbija ništa? Moj potpis neće dobiti

Vučić za Glas Amerike: Da Albanci dobiju sve a Srbija ništa? Moj potpis neće dobiti

Kurir 22.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nije došao na razgovore u SAD da bi menjao davno donesenu odluku SAD o nezavisnosti Kosova. Istakao je da sa Prištinom može da razgovara o svemu ako je reč o kompromisu. Aleksandar Vučić je, u… »
Vučić za Glas Amerike: Razumemo stav SAD, ali borimo se za svoje interese

Vučić za Glas Amerike: Razumemo stav SAD, ali borimo se za svoje interese

Glas Amerike 22.08.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u ekskluzivnom razgovoru za Glas Amerike, objašnjava da nije došao na razgovore u Ameriku da bi menjao još davno donesenu odluku SAD o nezavisnosti Kosova. Vučić ponavlja da nikad ne bi potpisao nezavisnost… »
Vučić: Nastaviti dijalog, priznanje Kosova nije moguće

Vučić: Nastaviti dijalog, priznanje Kosova nije moguće

SEEbiz 22.08.2019
NEW YORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u postojećim okolnostima nije moguće da Srbija prizna nezavisnost Kosova i da je potrebno nastaviti dijalog Beograda i Prištine u cilju postizanja kompromisnog rešenja. "Možemo da… »
Vučić: Nije moguće priznanje Kosova, treba nastaviti dijalog

Vučić: Nije moguće priznanje Kosova, treba nastaviti dijalog

Al Jazeera 22.08.2019
Predsjednik Srbije kaže kako je dijalog potreban da bi se postiglo kompromisno rješenje spora s Kosovom. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je kako u postojećim okolnostima nije moguće da Srbija prizna nezavisnost Kosova i kako je potrebno… »
Vučić: Ako za pedalj pomerimo stav SAD, napravili smo malo čudo

Vučić: Ako za pedalj pomerimo stav SAD, napravili smo malo čudo

Danas 21.08.2019
Tokm razgovora sa američkim zvaničnicima bilo mi je važno da iznesem stavove Srbije, kaže za RTS predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Rekao sam da ne dolazi u obzir mogućnost da Albanci dobiju sve, a da Srbi ne dobiju ništa, poručio je predsednik… »

Vesti dana »