Povezane vesti

Knin: Napadnuti gosti kafića dok su gledali Crvenu zvezdu

Knin: Napadnuti gosti kafića dok su gledali Crvenu zvezdu

Vesti online 22.08.2019
Policija je privela više osoba koje se dovode u vezu sa napadom na goste kafića kod Knina koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, kada je povređeno pet osoba, uključujući i jedno dete, javlja hrvatski Indeks. Iz šibensko-kninske policijske uprave je… »
Knin: Pet povređenih u napadu na kafić u vreme utakmice s C. Zvezdom

Knin: Pet povređenih u napadu na kafić u vreme utakmice s C. Zvezdom

Slobodna Evropa 22.08.2019
Goste kafića koji su, kako javlja Jutarnji list, gledali TV prenos utakmice Jang bojs - Crvena Zvezda u mestu Uzdolje blizu Knina, napalo je 15 maskiranih osoba, a među napadnutima su žena i dete, potvrdila je Policijska uprava šibensko - kninska… »
Potresno svedočenje vlasnika kafića: Napali su me jer sam Srbin (VIDEO)

Potresno svedočenje vlasnika kafića: Napali su me jer sam Srbin (VIDEO)

Vesti online 22.08.2019
Vlasnik kafića u Uzdolju Boris Petko za Večernji list je govorio o napadu koji se sinoć dogodio dok su gosti gledali utakmicu Crvene Zvezde. On je naveo da su napadači imali fantomke. Kaže da su i njegova deca bila na mestu događaja. – Počela je… »
Hrvati s fantomkama napali Srbe kod Knina koji su gledali Zvezdu: Povređeno nekoliko mladića

Hrvati s fantomkama napali Srbe kod Knina koji su gledali Zvezdu: Povređeno nekoliko mladića

Telegraf 22.08.2019
Nije poznato u kakvom su zdravstvenom stanju povređeni. Dok su fudbaleri Crvene zvezde igrali sa Jang Bojsom u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, u opštini Biskupija kod Knina napadnuti su Srbi. Kako čitalac Telegrafa javlja, oni su… »
Uhapšeno nekoliko osoba zbog napada na Srbe u Kninu: Tukli ih dok su gledali Zvezdu (video)

Uhapšeno nekoliko osoba zbog napada na Srbe u Kninu: Tukli ih dok su gledali Zvezdu (video)

Telegraf 22.08.2019
Tom prilikom 5 osoba je lakše povređeno, među kojima i jedan dečak. Iz policijske uprave šibensko-kninske oglasili su se oko incidenata kod Knina, gde su maskirani napadači upali u kafiće dok se gledala utakmica Crvene zvezde i napali ih pri čemu… »
Pupovac: Ovoga nije bilo ni u najtežim poratnim vremenima

Pupovac: Ovoga nije bilo ni u najtežim poratnim vremenima

RTS 22.08.2019
Na području Knina i okoline sinoć se dogodila serija napada na Srbe. Milorad Pupovac smatra da je to bilo organizovano, kao i da takvih incidenata nije bilo ni u najtežim poratnim vremenima. Predsednik SDSS-a Milorad Pupovac je rekao da jučerašnji… »
Divljanje U KNINU Tukli Srbe i urlali: Bežaćete opet na traktorima! (foto)

Divljanje U KNINU Tukli Srbe i urlali: Bežaćete opet na traktorima! (foto)

Večernje novosti 22.08.2019
U napadima na Srbe u Kninu, dok su gledali meč Zvezda - Jang bojs, povređeno petoro ljudi. Boris Petko, vlasnik kafića: vređali nas i tukli palicama. Dačić: Posledica flerta hrvatske vlasti sa ustaštvom. KUKAVIČKI napad grupe huligana na Srbe… »
Crnadak: Hrvatska da kazni odgovorne za napad na Srbe kod Knina

Crnadak: Hrvatska da kazni odgovorne za napad na Srbe kod Knina

Kurir 22.08.2019
Ministar spoljnih poslova BiH Igor Crnadak izjavio je danas da institucije Hrvatske treba da kazne odgovorne za sinoćni napad na Srbe kod Knina. "Informacije o brutalnom napadu maskiranih siledžija na nedužne ljude kod Knina i o tome da dojučerašnji… »
Srbi u strahu posle divljačkog napada kod Knina, premijer kaže "izolovan slučaj"

Srbi u strahu posle divljačkog napada kod Knina, premijer kaže "izolovan slučaj"

N1 Info 22.08.2019
Petoro teže povređenih, među kojima je i jedan maloletnik, u divljačkom napadu na Srbe u jednom kafiću u okolini Knina. Hrvatski političari osuđuju incident, ali ga nazivaju izolovanim slučajem koji nema veze sa politikom. Lokalni Srbi… »
Vlasnik kafića kod Knina ispričao šta se sinoć dogodilo: Napali su me jer sam Srbin

Vlasnik kafića kod Knina ispričao šta se sinoć dogodilo: Napali su me jer sam Srbin

RTS 22.08.2019
Vlasnik kafića iz Uzdolja kod Knina Boris Petko rekao je da su ga juče napali zato što je Srbin. Dok sam ja branio glavu od udaraca, drugi me udarao po nogama, rekao je Boris Petko za hrvatski portal Dnevnik. Grupa ljudi napadnuta je sinoć dok je… »
Napad na Srbe:Dačić osuđuje vlast, Plenković pojedince

Napad na Srbe:Dačić osuđuje vlast, Plenković pojedince

Mondo 22.08.2019
Incident kod Kinina ministar spoljnih poslova Ivica Dačić je okarakterisao kao dugogodišnji "flert" aktuelne hrvatske vlasti sa ustaštvom, dok premijer Hrvatske Andrej Plenković smatra da je to čin pojedinca a ne klime u društvu. Foto: MONDO/Mario… »
Crnadak: Institucije Hrvatske treba da kazne odgovorne za napad na Srbe kod Knina

Crnadak: Institucije Hrvatske treba da kazne odgovorne za napad na Srbe kod Knina

Novi magazin 22.08.2019
Ministar spoljnih poslova BiH Igor Crnadak izjavio je danas da institucije Hrvatske treba da kazne odgovorne za sinoćni napad Srba kod Knina. "Informacije o brutalnom napadu maskiranih siledžija na nedužne ljude kod Knina i o tome da dojučerašnji… »
Crnadak reagovao na napad u kninu: "Hrvatske institucije da kazne odgovorne"

Crnadak reagovao na napad u kninu: "Hrvatske institucije da kazne odgovorne"

Blic 22.08.2019
Informacije o brutalnom napadu maskiranih siledžija na nedužne ljude kod Knina i o tome da dojučerašnji ministar u Vladi Republike Hrvatske u kući drži sliku Ante Pavelića su šokantne. Velika odgovornost je na hrvatskim institucijama da kazne… »
Vikali: "Majku vam j...m, Zvezdu gledate" - nastao haos

Vikali: "Majku vam j...m, Zvezdu gledate" - nastao haos

Mondo 22.08.2019
Boris Petko, vlasnik kafića iz Uzdolja u kojem su sinoć huligani napali goste, kaže da su ga napali jer je Srbin, te da su ga maskirani napadači tukli po glavi i nogama. U šoku i supruga vlasnika drugog kafića u kom je izbio incident. Sinoć je u… »
Maskirani napadači napali i Britanca u kninu i to mačetom Gradonačelnik Jelić: Ovo je kukavički čin!

Maskirani napadači napali i Britanca u kninu i to mačetom Gradonačelnik Jelić: Ovo je kukavički čin!

Kurir 22.08.2019
U napadu na srpski kafić u Uzdolju kod Knina povređen je i jedan britanski državljanin. Kristina Bitunjac, direktorka Opšte i veteranske bolnice u tom gradu, rekla je da je u incidentu lakše povređeno pet ljudi, od kojih su četiri puštene na… »
Došao je kući krvav i uplakan, pa uradio ono od čega se diže kosa na glavi (video)

Došao je kući krvav i uplakan, pa uradio ono od čega se diže kosa na glavi (video)

Alo 22.08.2019
Novi zločin iz mržnje u Hrvatskoj. Otac 17-ogodišnjaka, povređenog u napadu na goste kafića kod Knina, kaže da je njegov sin posle incidenta došao kući krvav i uplakan i da je tražio da se zaključaju sva vrata u kući, strahujući od novog… »
Osude incidenta kod Knina: 'Napad na Srbe motiviran mržnjom'

Osude incidenta kod Knina: 'Napad na Srbe motiviran mržnjom'

Al Jazeera 22.08.2019
Pet osoba je povrijeđeno u napadu na goste u dva kafića kod Knina dok su gledali utakmicu. Hrvatski dužnosnici i predstavnici srpske manjine u Hrvatskoj u četvrtak su oštro osudili događaj u kojem je pet osoba, među kojima i jedan maloljetnik… »
Plenković osudio napad na Srbe u Kninu

Plenković osudio napad na Srbe u Kninu

Politika 22.08.2019
ZAGREB – Premijer Hrvatske Andrej Plenković kaže da je napad na Srbe u kafiću u Kninu za najoštriju osudu, ali, ipak, ocenjuje da je reč o činu pojedinca a ne o klimi u društvu koja podstiče nasilje. „Ja ne vidim takvu klimu. Ovo su… »
Predstavnici Srba u Hrvatskoj osuđuju napad kod Knina

Predstavnici Srba u Hrvatskoj osuđuju napad kod Knina

RTS 22.08.2019
Predsednik Srpskog narodnog vijeća i saborski zastupnik SDSS-a Boris Milošević izjavio je povodom napada na goste kafića kod Knina da se dogodio "još jedan napad na Srbe koji je motivisan isključivo mržnjom prema nacionalnosti napadnutih". Napadi… »
Oglasili se vlasnici kafića u kninu posle divljačkog napada Maskirani huligani upali i vikali: Majku vam je**m, Zvezdu…

Oglasili se vlasnici kafića u kninu posle divljačkog napada Maskirani huligani upali i vikali: Majku vam je**m, Zvezdu…

Kurir 22.08.2019
"Šta da vam kažem? Došli su maskirani, imali su fantomke na glavama, šipke, palice, motke... Nas je bilo šest, sedam unutra. Tu su bili i ljudi od 70 i nešto godina kao i deca. Žene i deca su vrištale, ne mogu da verujem da neko sa šipkom može… »
Plenković: Napad kod Knina delo pojedinaca, to nije klima u društvu

Plenković: Napad kod Knina delo pojedinaca, to nije klima u društvu

N1 Info 22.08.2019
Napad na kafiće kod Knina u kojima se u sredu uveče gledala utakmica Crvene zvede osudili su hrvatski premijer Andrej Planković, predsednik Srpskog nacionalnog veća (SNV) Boris Milošević, ministar zdravlja Milan Kujundžić i bivša premijerka… »
Plenković o divljačkom napadu na Srbe kod knina: Ovo je delo pojedinca, a ne klima u društvu! (video)

Plenković o divljačkom napadu na Srbe kod knina: Ovo je delo pojedinca, a ne klima u društvu! (video)

Kurir 22.08.2019
Premijer Hrvatske Andrej Plenković kaže da je napad na Srbe u kafiću u Kninu za najoštriju osudu, ali, ipak, ocenjuje da je reč o činu pojedinca, a ne o klimi u društvu koja podstiče nasilje. "Ja ne vidim takvu klimu. Ovo su individualna dela… »
Plenković: Napad kod Knina delo pojedinaca, ne odražava klimu u društvu

Plenković: Napad kod Knina delo pojedinaca, ne odražava klimu u društvu

Novi magazin 22.08.2019
Premijer Hrvatske Andrej Plenković osudio je danas incident u kafiću kod Knina, gde su maskirani napadači upali u kafić i povredili pet osoba među kojima i devetogodišnje dete, ali je istakao da se radi o delima pojedinaca, a ne o klimi u društvu… »
Otac dečaka pretučenog u kninu: Došao je kući sav krvav i uplakan, šutirali su ga dok je ležao na zemlji! Rekao je da se…

Otac dečaka pretučenog u kninu: Došao je kući sav krvav i uplakan, šutirali su ga dok je ležao na zemlji! Rekao je da se…

Kurir 22.08.2019
Otac 17-godišnjaka povređenog u napadu na goste kafića kod Knina kaže da je pustio sina da gleda utakmicu Crvene zvezde u kafiću u blizini kuće, a da mu se sin vratio sav krvav i prestravljen. Vlasnik kafića čiji gosti su napadnuti veruje da je… »
Vlasnik kafića kod Knina: Napali su me jer sam Srbin

Vlasnik kafića kod Knina: Napali su me jer sam Srbin

RTV 22.08.2019
KNIN - Boris Petko, vlasnik kafića iz Uzdolja u kojem su sinoć huligani napali goste, kaže da su ga napali jer je Srbin te da su ga maskirani napadači tukli po glavi i nogama. "Dok sam ja branio glavu od udaraca, drugi me mlatio po nogama. Samo sam… »
Pupovac: Napadi nisu ni slučajani ni spontani

Pupovac: Napadi nisu ni slučajani ni spontani

RTV 22.08.2019
ZAGREB - Lider Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac smatra da je napad na Srbe kod Knina koji su gledali prenos utakmice Crvene zvezde organizovan i da pokazuje da Hrvatska nije zemlja mira i sigurnosti. Pupovac je za hrvatski Indeks… »
Napali su me jer sam Srbin

Napali su me jer sam Srbin

Politika 22.08.2019
Boris Petko, vlasnik kafića iz Uzdolja u kojem su sinoć huligani napali goste, kaže da su ga napali jer je Srbin te da su ga maskirani napadači tukli po glavi i nogama. „Dok sam ja branio glavu od udaraca, drugi me mlatio po nogama. Samo sam gledao… »
Pupovac: Napadi nisu ni slučajni ni spontani

Pupovac: Napadi nisu ni slučajni ni spontani

Politika 22.08.2019
ZAGREB – Lider Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac smatra da je napad na Srbe kod Knina koji su gledali prenos utakmice Crvene zvezde organizovan i da pokazuje da Hrvatska nije zemlja mira i sigurnosti. Pupovac je za hrvatski Indeks… »
Otac mladića pretučenog kod Knina: Došao je krvav i rekao "sve će nas pobiti"

Otac mladića pretučenog kod Knina: Došao je krvav i rekao "sve će nas pobiti"

N1 Info 22.08.2019
Otac 17-godišnjaka povređenog u napadu na goste kafića kod Knina za vreme utakmice Crvene zvezde kaže da je pustio sina da gleda utakmicu u kafiću u blizini kući, a da mu se sin vratio kući sav krvav i prestravljen. Vlasnik kafića čiji gosti su… »
Pupovac: Napadi na Srbe kod Knina u stilu skvadrista

Pupovac: Napadi na Srbe kod Knina u stilu skvadrista

N1 Info 22.08.2019
Poslanik u Saboru Hrvatske Milorade Pupovac rekao je da je napad 16 maskiranih na ljude u jednom kafiću kraj Knina koji su gledali utakmici Crvena zvezda i Jang bojsi, organizovan iz serija napada na pripadnike srpske zajednice sa odlikama skvadrista… »
Posle brutalnog napada na Srbe kod Knina, oglasio se i Pupovac: Ovo nije ni slučajno ni spontano! Hrvatska daje loš primer!

Posle brutalnog napada na Srbe kod Knina, oglasio se i Pupovac: Ovo nije ni slučajno ni spontano! Hrvatska daje loš primer!

Kurir 22.08.2019
Lider Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac smatra da je napad na Srbe kod Knina koji su gledali prenos utakmice Crvene zvezde organizovan i da pokazuje da Hrvatska nije zemlja mira i sigurnosti. Pupovac je za hrvatski Indeks ocenio da su… »
Plenković o napadu u Kninu: Delo pojedinca, a ne klima u društvu

Plenković o napadu u Kninu: Delo pojedinca, a ne klima u društvu

RTS 22.08.2019
Premijer Hrvatske Andrej Plenković kaže da je napad na Srbe u kafiću u Kninu za najoštriju osudu, ali, ipak, ocenjuje da je reč o činu pojedinca a ne o klimi u društvu koja podstiče nasilje. Plenković ocenjuje da je reč o delu pojedinaca koje… »
Milošević: Još jedan napad na Srbe motivisan mržnjom

Milošević: Još jedan napad na Srbe motivisan mržnjom

RTV 22.08.2019
ZAGREB - Predsednik Srpskog narodnog veća i saborski zastupnik SDSS Boris Milošević izjavio je povodom napada na goste kafića kod Knina da se dogodio "još jedan napad na Srbe koji je motivisan isključivo mržnjom prema nacionalnosti napadnutih"… »
Ispovest vlasnice kafića: Bilo je potresno, govorili su „Srbi, traktorima ćete bežati“

Ispovest vlasnice kafića: Bilo je potresno, govorili su „Srbi, traktorima ćete bežati“

Vesti online 22.08.2019
Nikom ništa nismo napravili i nije im ovo trebalo, iako moram reći da je svemu kumovao i alkohol jer su bili pijani, a jedan od njih troje je i govorio da ne želi u tome učestvovati, kaže Veselinka Mandić. Sinoć je u mestu Uzdolje na području… »
Petoro povređenih u napadu na goste kafića kod Knina zbog gledanja Zvezde

Petoro povređenih u napadu na goste kafića kod Knina zbog gledanja Zvezde

N1 Info 22.08.2019
Petoro ljudi je povređeno, a među njima i devetogodišnje dete, kada je grupa maskiranih napadača upala u kafić u opštini Biskupija kod Knina u kojem su gosti gledali fudbalski meč između Crvene zvezde i švajcarskog Jang bojsa. Povređeni su… »
Hrvatski ministar osudio incident kod Knina

Hrvatski ministar osudio incident kod Knina

RTS 22.08.2019
Hrvatski ministar zdravlja Milan Kujundžić izjavio je da niko od napadnutih osoba, koji su u kafiću kod Knina gledali prenos utakmice Crvene zvezde, nije životno ugrožen i istakao da je sramota što se takav incident dogodio. "Čuo sam za incident… »
Linta: Napadi iz mržnje prema Srbima, da reaguju strane amabasade

Linta: Napadi iz mržnje prema Srbima, da reaguju strane amabasade

Vesti online 22.08.2019
Predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Skupštine Srbije Miodrag Linta osudio je dva napada na Srbe koji su se desili u sredu uveče u Hrvatskoj kod Knina ocenjujući da su u pitanju napadi iz mržnje. Linta traži od delegacije Evropske komisije… »
Ekskluzivan snimak iz kafića u kojem su napadnuta srpska deca, Hrvatska gori, a ona još ćuti! (video)

Ekskluzivan snimak iz kafića u kojem su napadnuta srpska deca, Hrvatska gori, a ona još ćuti! (video)

Alo 22.08.2019
Napad u kojem je nekoliko ljudi povređeno dok su gledali fudbalsku utakmicu Jang bojs-Crvena zvezda u jednom kafiću kod Knina izazvao je brojne osude. Predsednik Srpskog narodnog veća Boris Milošević reagovao je na fizički sukob gostiju kafića u… »
Dramatično svedočenje o napadu u Kninu: Srbi, bežaćete na traktorima!

Dramatično svedočenje o napadu u Kninu: Srbi, bežaćete na traktorima!

Sputnik 22.08.2019
„Nikome ništa nismo napravili i nije im ovo trebalo, iako moram reći da je svemu kumovao i alkohol, jer su bili pijani, a jedan od njih troje je i govorio da ne želi u tome učestvovati“, kaže Veselinka Mandić, supruga vlasnika kafića u Kninu u… »
Ministar zdravlja Hrvatske o napadu u Kninu: To je sramota

Ministar zdravlja Hrvatske o napadu u Kninu: To je sramota

Vesti online 22.08.2019
Ministar zdravlja Hrvatske Milan Kujundžić izjavio je da prema njegovim informacijama niko od napadnutih osoba kod Knina, koji su u kafiću gledali prenos utakmice Crvene zvezde, nije životno ugrožen, ali je sramota što se takav incident dogodio… »
Napadnuti Srbi u Kninu: Poručili nam da ćemo bežati na traktorima

Napadnuti Srbi u Kninu: Poručili nam da ćemo bežati na traktorima

Dnevnik 22.08.2019
„Nikome ništa nismo napravili i nije im ovo trebalo, iako moram reći da je svemu kumovao i alkohol, jer su bili pijani, a jedan od njih troje je i govorio da ne želi u tome učestvovati“, kaže Veselinka Mandić, supruga vlasnika kafića u Kninu u… »
Knin: Napad na goste kafića koji su gledali prenos Zvezdine utakmice

Knin: Napad na goste kafića koji su gledali prenos Zvezdine utakmice

Novi magazin 22.08.2019
Goste kafića koji su gledali TV prenos utakmice Jang bojs - Crvena zvezda u mestu Uzdolje blizu Knina napalo je 15 maskiranih osoba, a među napadnutim je bilo i žena i dece, javili su hrvatski mediji. Kako je preneo zagrebčki Jutarnji list, sinoć se… »
(Video) Napad u Kninu tokom utakmice "Crvene zvezde": Maskirani napadači tukli goste kafića, vlasnik pogođen flašom u…

(Video) Napad u Kninu tokom utakmice "Crvene zvezde": Maskirani napadači tukli goste kafića, vlasnik pogođen flašom u…

Blic 22.08.2019
Sinoć se u blizini Knina dogodio napad na okupljene koji su gledali utakmicu Crvene zvezde i Jang bojsa. Kako pišu hrvatski mediji, petnaestak maskiranih osoba upalo je u kafić "Buffet Petko" i napalo ljude koji su gledali utakmicu, a među njima je… »
Maskirani napadači napali Srbe u Kninu zbog Zvezde

Maskirani napadači napali Srbe u Kninu zbog Zvezde

Sputnik 22.08.2019
Grupe maskiranih huligana su u dva odvojena incidenta u selima kod Knina napale goste koji su gledali utakmicu Crvene zvezde. U jednom napadu je povređeno pet osoba i jedno devetogodišnje dete. Hrvatski portal „Indeks“ prenosi da se incident dogodio… »
Napad na goste kafića u Kninu koji su gledali Zvezdu, među povređenima i devetogodišnje dete

Napad na goste kafića u Kninu koji su gledali Zvezdu, među povređenima i devetogodišnje dete

Politika 22.08.2019
Policija je privela više osoba koje se dovode u vezu sa napadom na goste kafića. KNIN - Grupa maskiranih napadača upala je u kafić kod Knina i fizički napala goste koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, a u tuči je povređeno pet osoba, kao i jedno… »
Užas kod Knina: Tukli goste kafića zbog utakmice Zvezde

Užas kod Knina: Tukli goste kafića zbog utakmice Zvezde

Mondo 22.08.2019
U Biskupiji kod Knina u kafiću u kojem su okupljeni gledali utakmicu Crvene zvezde i Jang bojsa dogodio se teži incident. Privedeno je više osoba. Petnaest maskiranih osoba je upalo u kafić i napalo ljude koji su gledali utakmicu, a među njima je… »
Pogledajte kako sada izgleda kafić u Kninu koji su demolirali vandali dok su tukli ljude zbog Crvene zvezde! /video/

Pogledajte kako sada izgleda kafić u Kninu koji su demolirali vandali dok su tukli ljude zbog Crvene zvezde! /video/

Sportal blic 22.08.2019
U sredu uveče tokom odigravanja utakmice između Jang Bojsa i Crvene zvezde dogodio se među kojima i devetogodišnje dete. Kako je izgledao kafić nakon napada 15 maskiranih muškaraca: Policija traga za napadačima, a prema dosadašnjim informacijama… »
Napadnuti gosti kafića kod Knina dok su gledali "Zvezdu"

Napadnuti gosti kafića kod Knina dok su gledali "Zvezdu"

RTS 22.08.2019
Grupa ljudi napadnuta je sinoć dok je pratila utakmicu "Crvene zvezde" u jednom kafiću kod Knina. Petoro je zbog povreda završilo u bolnici. Među povređenima je i jedno dete. Sličan napad dogodio se i u mestu Đevrske kod Kistanja u kojem, srećom… »
Kod Knina napali i tukli goste kafića koji su gledali Zvezdinu utakmicu, petoro u bolnici

Kod Knina napali i tukli goste kafića koji su gledali Zvezdinu utakmicu, petoro u bolnici

Nedeljnik 22.08.2019
Selo Biskupija, foto Google Maps Grupa maskiranih napadača upala je sinoć u kafić kod Knina i fizički napala goste koji su gledali utakmicu Crvene zvezde. U tuči je povređeno pet osoba i jedno dete, prenosi portal Index. Kako navodi Index… »
Policija privela nekoliko osoba zbog napada kod Knina

Policija privela nekoliko osoba zbog napada kod Knina

IndeksOnline 22.08.2019
KNIN – Policija je privela više osoba koje se dovode u vezu sa napadom na goste kafića kod Knina koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, kada je pvoređeno pet osoba, uključujući i jedno dete, javlja hrvatski Indeks. Iz šibensko-kninske policijske… »
Incident u kninu tokom utakmice "Crvene zvezde": Napadači tukli goste kafića, vlasnik pogođen flašom u glavu, među…

Incident u kninu tokom utakmice "Crvene zvezde": Napadači tukli goste kafića, vlasnik pogođen flašom u glavu, među…

Večernje novosti 22.08.2019
Iz policije su naveli da je u mestu Udzolje na području Knina u 22.30 nekoliko nepoznatih osoba verbalno i fizički napalo vlasnicu kafića i goste, pri čemu su oštetili i inventar. Policija je privela više osoba koje se dovode u vezu sa napadom na… »
U kafiću kod Knina pretučeni gosti koji su gledali utakmicu Crvene zvezde

U kafiću kod Knina pretučeni gosti koji su gledali utakmicu Crvene zvezde

Danas 22.08.2019
U Biskupiji kraj Knina 21. avgusta se dogodio incident. Okupljeni gosti kafića gledali su utakmicu Crvene zvezde i Young Boysa, kad je 15 maskiranih osoba upalo i napalo goste, među kojima je bilo žena i dece. Kako javlja Feral news, povređeno je pet… »
Bezumlje u Kninu: Maskirani napadači napali goste jer su gledali Crvenu zvezdu, povređeno i devetogodišnje dete!

Bezumlje u Kninu: Maskirani napadači napali goste jer su gledali Crvenu zvezdu, povređeno i devetogodišnje dete!

Sportal blic 22.08.2019
U sredu uveče tokom odigravanja utakmice između Jang Bojsa i Crvene zvezde dogodio se među kojima i jedno dete. Petnaestak maskiranih osoba upalo je u kafić i napalo ljude koji su gledali utakmicu, a među njima je bilo i žena i dece, prenose… »
Maskirani napadači napali goste kafića koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, među povređenima i dete

Maskirani napadači napali goste kafića koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, među povređenima i dete

Radio 021 22.08.2019
Petoro ljudi je povređeno, a među njima i devetogodišnje dete, kada je grupa maskiranih napadača upala u kafić u opštini Biskupija kod Knina u kojem su gosti gledali fudbalski meč između Crvene zvezde i švajcarskog Jang bojsa. Povređeni su… »
Kod Knina napali i tukli goste kafića zbog utakmice Crvene zvezde

Kod Knina napali i tukli goste kafića zbog utakmice Crvene zvezde

SEEbiz 22.08.2019
KNIN - Sinoć tijekom večeri u kafiću kod Knina napadnuti su ljudi koji su pratili utakmicu Crvene zvezde. Incident se dogodio u općini Biskupija pokraj Knina. U jedan kafić u kojem su posjetitelji gledali utakmicu play offa Lige prvaka između Young… »
U Kninu napali goste kafića koji su gledali Zvezdu

U Kninu napali goste kafića koji su gledali Zvezdu

Dnevnik 22.08.2019
KNIN: Grupa maskiranih napadača upala je u kafić kod Knina i fizički napala goste koji su gledali utakmicu Crvene zvezde, a u tuči je povređeno pet osoba, kao i jedno dete, prenosi hrvatski Indeks. Incident se dogodio u opštini Biskupija kod Knina… »

Vesti dana »