Povezane vesti
Promena u Anderlehtu: Kompani samo kao igrač
Večernje novosti 22.08.2019
U prva četiri kola belgijskog prvenstva, iskusni štoper je bio igrač-trener, ali rezultata nije bilo, jer ekipa nije zabeležila nijednu pobedu. VENSAN Kompani će ubuduće biti samo fudbaler u Anderlehtu, odlučio je briselski klub. U prva četiri kola… »
Anderleht u krizi, Kompani ne može na "dve stolice"
Mondo 22.08.2019
Prekaljeni štoper ovog leta je imenovan za igrača-trenera trofejnog belgijskog kluba, ali prvi rezultati nisu nimalo ohrabrujući... Vensan Kompani vratio se u Anderleht sa željom da lansira svoj matični klub nazad na vrh belgijskog fudbala, pošto velika… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 17 minutajoš 1 povezana