Povezane vesti

Tepić: Vučić laže međunarodnu zajednicu

Tepić: Vučić laže međunarodnu zajednicu

Danas 29.08.2019
Šefica poslaničke grupe Samostalnih poslanika Marinika Tepić izjavila je danas posle sastanka sa bivšim evropskim parlamentarcima Eduardom Kukanom i Knutom Flekenštajnerom da predsednik Srbije Aleksandar Vučić laže međunarodnu zajednicu. Ona je… »
Poslanici opozicije: I mi smo za izbore, ali ne pod ovim uslovima

Poslanici opozicije: I mi smo za izbore, ali ne pod ovim uslovima

Danas 29.08.2019
Prepodnevni sastanci bivših poslanika Evropskog parlamenta Eduarda Kukana i Knuta Flekenštajna sa poslaničkim grupama, zavšeni su bez izjava evropskih zvaničnika i poslanika vladajuće većine, dok su predstavnici opozicije rekli da su izneli svoje… »
Rašković Ivić: Evropski poslanici ne podržavaju bojkot

Rašković Ivić: Evropski poslanici ne podržavaju bojkot

Danas 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta Edvard Kukan i Knut Flekenštajn i posle podne razgovarali su sa predstavnicima poslaničkih grupa u Skupštini Srbije. Posle sastanka sa parlamentarcima, Sanda Rašković Ivić iz poslaničke grupe Pokret za spas… »
Kukan i Flekenštajn se sastali sa poslanicima u Skupštini Srbije

Kukan i Flekenštajn se sastali sa poslanicima u Skupštini Srbije

Glas Amerike 29.08.2019
BEOGRAD — Bivši poslanici poslanika Evropskog parlamenta Eduard Kukan i Knut Flekenštajn održali su u četgvrtak sastanak sa poslaničkim grupama vladajuće većine i opozicije. Prvi sastanci održani su sa vladajućim poslaničkim grupama Srpske… »
Vlast i opozicija iza zatvorenih vrata sa evropskim dvojcem: Završeni sastanci, jedna stranka se nije pojavila

Vlast i opozicija iza zatvorenih vrata sa evropskim dvojcem: Završeni sastanci, jedna stranka se nije pojavila

Blic 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta (EP) Eduard Kukan i Knut Flekenštajn, koji borave u dvodnevnoj poseti Beogradu, završli su danas popodne seriju odvojenih razgovora sa parlamentarnim strankama. Srpsku naprednu stranku na sastanku je predstavljao… »
Otkrivamo: Šta su ciljevi misije Kukana i Flekenštajna u Beogradu: Mire vlast i opoziciju po makedonskom modelu

Otkrivamo: Šta su ciljevi misije Kukana i Flekenštajna u Beogradu: Mire vlast i opoziciju po makedonskom modelu

Blic 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta Eduard Kukan i Knut Flekenštajn danas su se u Skupštini Srbije sastali sa poslanicima vlasti i opozicije. Njihova misija je, prema saznanjima "Blica", da utvrde u kojim oblastima bi EP mogao da posreduje, a koje bi… »
Evropski poslanici ubeđuju opoziciju da izađu na izbore: Kukan i Flekenštajn sa Obradovićem, Šešeljem, Novom Srbijom i…

Evropski poslanici ubeđuju opoziciju da izađu na izbore: Kukan i Flekenštajn sa Obradovićem, Šešeljem, Novom Srbijom i…

Glas Zapadne Srbije 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta, Eduard Kukan i Knut Flekenštajn, koji dolaze u dvodnevnu posetu Beogradu, razgovaraće danas u parlamentu sa šefovima poslaničkih grupa i narodnim poslanicima. Prema agendi u koju je Tanjug imao uvid, prvi od… »
Kukan i Flekenštajn sa poslanicima, Tepić kaže - rezervisani prema bojkotu

Kukan i Flekenštajn sa poslanicima, Tepić kaže - rezervisani prema bojkotu

N1 Info 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta Eduard Kukan i Knut Flekenštajn održali su u Skupštini Srbije pojedinačne sastanke sa poslaničkim grupama vlasti i opozicije. Sastanci su bili iza zatvorenih vrata, a evropske diplomate nisu davale izjave… »
Tandem iz EU protiv bojkota

Tandem iz EU protiv bojkota

Večernje novosti 29.08.2019
Izaslanici Evropskog parlamenta u četvrtak na sastanku u Narodnoj skupštini izrazili rezerve prema planu dela opozicije. Rašković Ivić: Rekli da je izlazak na birališta jedini put do demokratije. BOJKOT izbora u Srbiji je tema koja je u četvrtak… »
Kukan i Flekenštajn započeli u skupštini razgovore sa SNS

Kukan i Flekenštajn započeli u skupštini razgovore sa SNS

Večernje novosti 29.08.2019
Bivši poslanici Evropskog parlamenta Eduard Kukan i Knut Flekenštajn, koji borave u dvodnevnoj poseti Beogradu, započeli su u parlamentu razgovore sa šefovima poslaničkih grupa i narodnim poslanicima, sastankom s predstavncima SNS. Bivši poslanici… »
Kostić (Dveri): Bojkot - jer ne želimo da budemo klovnovi u Vučićevom cirkusu

Kostić (Dveri): Bojkot - jer ne želimo da budemo klovnovi u Vučićevom cirkusu

N1 Info 29.08.2019
"Dveri ne žele da budu klovnovi u Vučićevom cirkusu. Ja mislim da će to ljudi prepoznati i podržati odluku o bojkotu, ja poručujem da moramo ostati čvrsti u želji za bojkot i da budemo čvrsta opozicija i u bojkotu", rekao je poslanik Dveri Ivan… »
Poslanici opozicije: I mi smo za izbore, ali ne pod ovim uslovima

Poslanici opozicije: I mi smo za izbore, ali ne pod ovim uslovima

Novi magazin 29.08.2019
Prepodnevni sastanci bivših poslanika Evropskog parlamenta Eduarda Kukana i Knuta Flekenštajna sa poslaničkim grupama, zavšeni su bez izjava evropskih zvaničnika i poslanika vladajuće većine, dok su predstavnici opozicije rekli da su izneli svoje… »
Mijatović (SDPS) : Dogovor je da nema izjava posle sastanka sa Kukanom i Flekenštajnom

Mijatović (SDPS) : Dogovor je da nema izjava posle sastanka sa Kukanom i Flekenštajnom

Beta 29.08.2019
Predstavnici vladajućih poslaničkih grupa Srpske napredne stranke (SNS) i Socijalističke partije Srbije završili su odvojene razgovore u Skupštini Srbije sa bivšim poslanicima Evropskog parlamenta Eduardom Kukanom i Knutom Flekenštajnom, posle… »

Vesti dana »