Povezane vesti

Vekićeva posle velike borbe u četvrtfinalu US Opena!

Vekićeva posle velike borbe u četvrtfinalu US Opena!

N1 Info 02.09.2019
Hrvatska teniserka Dona Vekić izborila je plasman u četvrtfinale US Opena, pošto je u osmini finala savladala Nemicu Juliju Gerger, posle velike borbe u tri seta 6:7, 7:5, 6:3. Vekićeva je do mesta u četvrtfinalu stigla posle sjajnog meča koji je… »
Istorijsko ispadanje Noleta i Naomi: Benčičeva senzacionalno izbacila Osaku, prošla i Dona Vekić!

Istorijsko ispadanje Noleta i Naomi: Benčičeva senzacionalno izbacila Osaku, prošla i Dona Vekić!

Telegraf 02.09.2019
Zanimljiv epilog na US Openu! Belinda Benčič, teniserka sa švajcarskim pasošem, pobedila je Naomi Osaku u osmini finala US Opena! Osaka je na turnir došla kao prvi nosilac i završila ga je daleko ranije, nema više one senzacije od prošle godine… »
Bura se ne stišava: Vavrinka izneo stav o predaji Đokovića, misli isto što i Mekinro uz poruku: Nije lako izaći!

Bura se ne stišava: Vavrinka izneo stav o predaji Đokovića, misli isto što i Mekinro uz poruku: Nije lako izaći!

Sportal blic 02.09.2019
Novak Đoković je morao zbog bolova u ramenu da 4. kola US Opena Stenu Vavrinki. Nažalost, šampion se tako oprostio od titule u Njujorku, ali to je sada sigurno manje bitno. Najbitnije od svega je da se najbolji teniser sveta oporavi i nastavi sezonu… »
Đoković: Zvižduci me ne dotiču

Đoković: Zvižduci me ne dotiču

Večernje novosti 02.09.2019
Poštujem druge, nadam se da drugi mogu da poštuju mene i moju odluku. U pitanju je levo rame, zbog toga sam predao. Bol traje već nedeljama. Nekada osećam više, nekada manje – rekao je Novak. AMERIKA će dobiti novog teniskog vladara. Dosadašnji… »
US open, 8. dan (ATP): Nadal bi da prekine Čilićeve snove o drugom gren slemu

US open, 8. dan (ATP): Nadal bi da prekine Čilićeve snove o drugom gren slemu

Mozzart sport 02.09.2019
Zanimljivo bi moglo da bude i na meču između Rubljova i Beretinija. Na US openu u pojedinačnoj konkurenciji više nije preostao nijedan srpski predstavnik. Novak Đoković je noćas morao da se povuče zbog bolova u ramenu i da preda meč Stenu… »
Vavrinka: Žao mi je Novaka

Vavrinka: Žao mi je Novaka

N1 Info 02.09.2019
Švajcarski teniser Stan Vavrinka stao je u odbranu Novaka Đokovića, koji mu je predao meč četvrtog kola US Opena u trećem kolu. U trenutku predaje Vavrinka je vodio 2:0 u setovima i 2:1 u trećem, a imao je i brejk prednosti zahvaljujući dvostrukoj… »
Dani strepnje, Novak ''ne vidi kraj'', kako je Vavrinka reagovao?

Dani strepnje, Novak ''ne vidi kraj'', kako je Vavrinka reagovao?

Sportske.net 02.09.2019
Svi se sećamo koliko je problema imao zbog povrede lakta pre tri godine i koliko mu je bilo teško da se vrati na najviši nivo. Nadamo se da najnovija povreda ipak nije toliko ozbiljna. Preneli smo već, loša vest sačekala nas je ovog jutra, jer je… »
Novak Đoković: Bol traje nedeljama!

Novak Đoković: Bol traje nedeljama!

Hot sport 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković završio je takmičenje na Otvorenom prvenstvu SAD u osmini finala, pošto je prošle noći predao meč Švajcarcu Stenu Vavrinki. Đoković je zbog bolova u levom ramenu bio prinudjen da preda meč pri rezultatu… »
Rame nije izdržalo, Novak predao meč Vavrinki

Rame nije izdržalo, Novak predao meč Vavrinki

Sputnik 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zbog povrede ramena predao je meč osmine finala „Ju-Es opena“ Stenu Vavrinki, pri vođstvu Švajcarca od 2:0 u setovima i 2:1 u trećem setu. Povreda je zaustavila svetskog tenisera broj jedan u pohodu na titulu… »
US Open: Novak Đoković predao meč Stenu Vavrinki zbog povrede

US Open: Novak Đoković predao meč Stenu Vavrinki zbog povrede

Radio 021 02.09.2019
Novak Đoković zbog povrede ramena predao meč u osmini finala US Opena Stenu Vavrinki. Getty Images Novak Đoković je predao meč šesti put na Grend Slemu i 13. put u karijeri Novak Đoković je zbog povrede predao meč u osmini finala US Opena Stenu… »
Đoković predao meč Vavrinki: Bol traje nedeljama

Đoković predao meč Vavrinki: Bol traje nedeljama

Beta 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Djoković završio je takmičenje na Otvorenom prvenstvu SAD u osmini finala, pošto je prošle noći predao meč Švajcarcu Stenu Vavrinki. Djoković je zbog bolova u levom ramenu bio prinudjen da preda meč pri rezultatu… »
US open: Vavrinka i bol u ramenu jači od Đokovića, sramotno ponašanje publike prema šampionu!

US open: Vavrinka i bol u ramenu jači od Đokovića, sramotno ponašanje publike prema šampionu!

Hot sport 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u četvrtfinale poslednjeg ovogodišnjeg gren slema, pošto je predao meč Stenu Vavrinki. Prvi put još od 2007. godine Novak Đoković neće igrati u četvrtfinalu na ‘Flešing… »
Ovo niko drugi ne bi uradio! Đoković se izvinio publici koja mu je zviždala posle eliminacije sa US Opena!

Ovo niko drugi ne bi uradio! Đoković se izvinio publici koja mu je zviždala posle eliminacije sa US Opena!

Sportal blic 02.09.2019
Novak Đoković je posle nesrećne eliminacije sa US Opena doživeo da publika burno reaguje, povicima i zviždanjem, iako je bio povređen, a onda je pokazao šta znati biti istinski šampion. Podsetimo, Đoković je u četvrtom kolu, u kome se za… »
"Brže ću se oporaviti ako ne: Igram!" Đoković otkrio ono čega su se njegovi navijači plašili: Rame me boli nedeljama!

"Brže ću se oporaviti ako ne: Igram!" Đoković otkrio ono čega su se njegovi navijači plašili: Rame me boli nedeljama!

Sportal blic 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković, posle predaje meča Stanu Vavrinki u osmini finala US Opena, rekao je da ga već nedeljama muči povreda ramena, kao i da ne zna koliko će odsustovati sa terena. Prošlogodišnji šampion grend slema u Njujorku… »
US Open: Novak Đoković predao meč Stenu Vavrinki zbog povrede

US Open: Novak Đoković predao meč Stenu Vavrinki zbog povrede

BBC News 02.09.2019
Novak Đoković zbog povrede ramena predao meč u osmini finala US Opena Stenu Vavrinki. Novak Đoković je zbog povrede predao meč u osmini finala US Opena Stenu Vavrinki. Nakon dva sata igre, zbog povrede ramena Đoković predao meč. Iz publike se… »
Šok u Njujorku: Đoković predao meč, Vavrinka u četvrtfinalu

Šok u Njujorku: Đoković predao meč, Vavrinka u četvrtfinalu

Prva 02.09.2019
Novak Đoković je završio učešće na US Openu pošto je u osmini finala predao meč Švajcarcu Stenu Vavrinki u trećem setu pri rezultatu 4:6, 5:7, 1:2. Srpski teniser je do osmine finala došao sa tri maksimalne pobede, protiv Karbaljes Baene… »
Eliminacija i zvižduci za Novaka Đokovića

Eliminacija i zvižduci za Novaka Đokovića

Sportske.net 02.09.2019
Teniski kralj se oprostio od titule na US Openu, nije mnogo mario za reakciju publike. Šta se desilo u meču protiv Vavrinke? Novak Đoković je predao meč protiv Vavrinke u trećem setu, levo rame koje je povredio u prethodnim mečevima nije izdržalo… »
US Open: Đoković predao meč, Vavrinka u četvrtfinalu

US Open: Đoković predao meč, Vavrinka u četvrtfinalu

Dnevnik 02.09.2019
Novak Đoković je završio učešće na US Openu pošto je u osmini finala predao meč Švajcarcu Stenu Vavrinki u trećem setu pri rezultatu 4:6, 5:7, 1:2. Naš teniser je meč predao zbog povrede ramena. Do osmine finala Đoković je došao sa tri… »
Đoković predao meč, Wawrinka u četvrtfinalu

Đoković predao meč, Wawrinka u četvrtfinalu

SEEbiz 02.09.2019
NEW YORK - Novak Đoković je završio učešće na US Openu pošto je u osmini finala predao meč Švajcarcu Stenu Wawrinki u trećem setu pri rezultatu 4:6, 5:7, 1:2. Srpski teniser je do osmine finala došao sa tri maksimalne pobede, protiv Karbaljes… »
Ju Es open dobija novog šampiona: Đoković predao meč Vavrinki

Ju Es open dobija novog šampiona: Đoković predao meč Vavrinki

Večernje novosti 02.09.2019
U četvrtfinalu švajcarski teniser će se sastati sa Danilom Medvedevim. Najbolji svetski teniser Novak Đoković predao je meč Švajcarcu Stenu Vavrinki u osmini finala Ju Es Opena, zbog bola u ramenu. U trenutku predaje, Vavrinka je vodio sa 2:0 u… »
Đoković: Muči me nedeljama... Zvižduci? Ne zanima me to

Đoković: Muči me nedeljama... Zvižduci? Ne zanima me to

N1 Info 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je posle predaje Stenu Vavrinki u osmini finala US opena da problem sa levim ramenom ima već nekoliko nedelja i da u ovom trenutku nije siguran koliko će biti odsutan sa terena. Prošlogišnji osvajač… »
Kraj: Novak gubio, pa predao meč Vavrinki!

Kraj: Novak gubio, pa predao meč Vavrinki!

N1 Info 02.09.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković završio je takmičenje na US openu u osmini finala, pošto je Švajcarcu Stenu Vavrinki predao meč početkom trećeg seta zbog povrede ramena. Prošlogodišnji osvajač njujorškog Slema gubio je sa 2:0 u setovima… »

Vesti dana »