Povezane vesti
Petsto državljana BiH zarobljeno u kampovima Sirije i Iraka
Sputnik 09.09.2019
Oko pet stotina državljana Bosne i Hercegovine nalazi se u izbegličkim ili zarobljeničkim kampovima u Siriji i Iraku, gde čekaju na moguću deportaciju u zemlju u kojoj su rođeni, piše sarajevski „Avaz“. Pozivajući se na neimenovane izvore bliske… »
Ratovali za islamsku državu, a sada čekaju da se vrate kući: Do 500 državljana BiH zarobljeno u kampovima Sirije i Iraka
Večernje novosti 09.09.2019
Do pet stotina državljana Bosne i Hercegovine nalazi se u izbegličkim ili zarobljeničkim kampovima u Siriji i Iraku, gde čekaju na moguću deportaciju u zemlju u kojoj su rođeni. Do pet stotina državljana Bosne i Hercegovine nalazi se u izbegličkim ili… »
Vesti dana »

Početak prijemnih ispita i upisa na fakultete Univerziteta u Beogradu i Novom Sadu sa velikim interesovanjem za popularne fakultete
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 29 povezanih

Toplotni talas u Srbiji do subote sa rekordnim temperaturama, zatim osveženje i nepogode
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 69 povezanih

Eskalacija sukoba između Tajlanda i Kambodže sa značajnim civilnim žrtvama, evakuacijama i diplomatskim tenzijama
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 36 povezanih

Radnički 1923 - ki klaksvik: Praznik fudbala u srcu Šumadije - nezgodni Farani stižu na "Čika Daču"
Kurir pre 4 minutajoš 16 povezanih