Povezane vesti
Željana među najboljim prosvetarima sveta!
Večernje novosti 17.09.2019
Mioničkoj učiteljici dodeljeno priznanje u Nju Delhiju u Indiji namenjeno prosvetarima koji se ističu izuzetnim rezultatima i zalaganjem u obrazovnom procesu. ŽELjANA Radojičić – Lukić, učiteljica Osnovne škole “Milan Rakić” u Mionici, dobitnik je… »
Željana iz Mionice je jedna od najboljih učiteljica na svetu: Treću godinu zaredom ulazi u 50 finalista (foto)
Kurir 17.09.2019
Učiteljica mioničke Osnovne škole "Milan Rakić“ Željana Lukić Radojičić je dobitnica svetskog priznanja za doprinos u obrazovanju! Priznanje joj je dodeljeno u Indiji, u Nju Delhiju. Ova globalna nagrada ima cilj da prepozna izuzetne nastavnike iz celog… »
Vesti dana »
"Našli su se u čudu kad su videli da imamo hipersonične balističke rakete" Vučić: "Imamo značajan broj i imaćemo još više"
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih
AP:Naoružan muškarac uleteo vozilom u sinagogu kod Detroita, ubijen napadač, nema povređenih
Beta pre 1 satjoš 1 povezana
SRCE: Više od decenije država zataškava slučaj pada vojnog helikoptera, odgovorni na funkcijama
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




