Povezane vesti

„Ako mislite da će neki naslov da zavadi Đorđevića, Tomaševića i mene – ćorak“

„Ako mislite da će neki naslov da zavadi Đorđevića, Tomaševića i mene – ćorak“

Vesti online 17.09.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović na pres-konferenciji dan po povratku reprezentacije sa Svetskog prvenstva u Kini opovrgao insinuacije o sukobima u nacionalnom timu, koji je zauzeo peto mesto, a rekao je i da neće podneti… »
Daniloviću dozlogrdilo, kakvi sukobi, ostavka i Kim Džong Un! A novi selektor?

Daniloviću dozlogrdilo, kakvi sukobi, ostavka i Kim Džong Un! A novi selektor?

Sportske.net 17.09.2019
Naravno da je bilo priče i o novom selektoru, a da li je reprezentacija ostvarila neuspeh? Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović pojavio se danas pred brojnim predstavnicima medija da demantuje sve navodima o sukobima unutar Saveza i… »
Ja ću da presečem Danilović o starom i novom selektoru, tučama: Ne bih ovo nazvao debaklom, ako mislite da ćete me…

Ja ću da presečem Danilović o starom i novom selektoru, tučama: Ne bih ovo nazvao debaklom, ako mislite da ćete me…

Večernje novosti 17.09.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović ocenio je danas neuspehom peto mesto reprezentacije na Svetskom prvenstvu i da se odluke za budućnost neće olako donositi. ZAVRŠNU reč posle osvojenog petog mesta na Svetskom kupu, danas je… »
Danilović o Svetskom prvenstvu: Nije debakl, ali jeste neuspeh

Danilović o Svetskom prvenstvu: Nije debakl, ali jeste neuspeh

Politika 17.09.2019
Odluka o novom selektoru biće doneta za najviše dva meseca. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović rekao je da ne želi da podnese ostavku na tu funkciju posle petog mesta reprezentacije na Svetskom prvenstvu u Kini. Na pitanje… »
Košarkaška reprezentacija Srbije: Kraj Đorđevićeve „srebrne ere“ - koga za selektora

Košarkaška reprezentacija Srbije: Kraj Đorđevićeve „srebrne ere“ - koga za selektora

BBC News 17.09.2019
Nakon tri osvojene medalje Đorđević je napustio reprezentaciju Srbije, pa mnogi spekulišu ko će ga naslediti, a najviše se pominju dva imena. Već danima se spekuliše ko bi mogao da postane novi selektor reprezentacije Srbije - mediji kandiduju i… »
Danilović: Ne dam ostavku! Kandidovaćemo se za organizaciju kvalifikacionog turnira za OI

Danilović: Ne dam ostavku! Kandidovaćemo se za organizaciju kvalifikacionog turnira za OI

Sputnik 17.09.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović rekao je da ne želi da podnese ostavku na tu funkciju posle petog mesta reprezentacije na Svetskom prvenstvu u Kini. Na pitanje novinara da li namerava da podnese ostavku, Danilović je… »
Danilović: Nije debakl, ali je neuspeh!

Danilović: Nije debakl, ali je neuspeh!

Sportski žurnal 17.09.2019
Na pitanje novinara da li namerava da podnese ostavku, Danilović je glasno odgovorio ne. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović ocenio je danas neuspehom peto mesto reprezentacije na Svetskom prvenstvu i da se odluke za budućnost… »
Predrag Danilović sazvao konferenciju i otvoreno ispričao sve o Đorđeviću i Tomaševiću, ali i novom selektoru

Predrag Danilović sazvao konferenciju i otvoreno ispričao sve o Đorđeviću i Tomaševiću, ali i novom selektoru

Alo 17.09.2019
Nakon lošeg rezultata u Kini, Danilović je osetio da mu je dužnost obraćanje. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović se obraća medijima, a kako je najavljeno konferencija se održava u "Kući košarke" od 13.00 časova. Tema… »
‘Moram da vas razočaram’: Danilović otvoreno o sukobu sa Đorđevićem, ‘tuči’ sa Tomaševićem, novom selektoru…

‘Moram da vas razočaram’: Danilović otvoreno o sukobu sa Đorđevićem, ‘tuči’ sa Tomaševićem, novom selektoru…

Hot sport 17.09.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije kratko se obratio novinarima, ali je uglavnom sve rekao što je zanimalo košarkašku javnost. Na pres konferenciji u Kući košarke okupio se veliki broj novinara sa željom da čuje odgovore na mnoga goruća… »
“Ja ću da presečem!” o starom i novom selektoru, tučama, glupostima... Danilović: Nećete posvađati Saleta, Dejana i…

“Ja ću da presečem!” o starom i novom selektoru, tučama, glupostima... Danilović: Nećete posvađati Saleta, Dejana i…

Sportal blic 17.09.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović napravio je presek svega što se dešavalo na Mundobasketu i stavio tačku na polemiku u atmosferi u nacionalnom timu. Sukoba među reprezentativcima nije bilo, kao ni na relaciji selektor -… »
Ovo je snimak koji sve otkriva - Đorđević želeo da ostane na klupi, njegova izjava je jasna! Šta se zaista desilo? (video)

Ovo je snimak koji sve otkriva - Đorđević želeo da ostane na klupi, njegova izjava je jasna! Šta se zaista desilo? (video)

Alo 17.09.2019
Totalno drugačija priča. Aleksandar Saša Đorđević pouvako se sa mesta selektora košarkaške reprezenatcije Srbije po okončanju učešča Orlova na Mundobasketu u Kini. Đorđević je odmah po okončanju utakmice sa Češkom, u kojoj se Srbija… »

Vesti dana »