Povezane vesti
Preminuo Ilija Ivanović
Alo 17.09.2019
Sahrana će biti održana sutra u 13 časova. Profesor u penziji Ilija Ivanović i učesnik proboja jasenovačkog logora aprila 1945. godine, svedok zverstava u ovom ustaškom koncentracionom logoru tokom Drugog svetskog rata, preminuo je juče kako javlja RTS… »
Svedok jasenovačkog pakla: Preminuo poslednji preživeli učesnik proboja logora smrti
Blic 17.09.2019
Poslednji preživeli učesnik proboja logora Jasenovac Ilija Ivanović iz Gornjih Podgradaca kod Gradiške preminuo je danas u 91. godini. Ivanović je o zverstvima u logoru Jasenovac i učešću u proboju govorio za mnoge medije, te sve opisao i u svojoj knjizi… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana