Povezane vesti
Vesić: Beograđani će od 2022. Plaćati novu uslugu, ali će im zato biti jeftinije grejanje
Press 01.10.2019
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je danas da je Grad doneo odluku da se od 2022. godine naplaćuje usluga tretmana i odlaganja komunalnog otpada, ali i da se istovremeno za isti iznos smanji cena grejanja, tako da građane ta usluga praktično… »
Više novca za otpad, jeftinije grejanje
Večernje novosti 01.10.2019
Tretman i odlaganje smeća naplaćivaće se od 2022, cena za novu uslugu 5,38 dinara po kvadratu stana. OD 2022. godine naplaćivaće se usluga tretmana i odlaganja komunalnog otpada. Istovremeno, za isti iznos biće smanjenja cena grejanja, tako da… »
Vesti dana »
Za Engleze sada počinje pravi turnir! Tuhel: Uradili smo ono što je bilo potrebno
Kurir pre 3 satajoš 10 povezanih
Mesi pisao istoriju, Argentina zgazila Jordan: Leo ga dao iz slobodnjaka da podseti ko je najveći ikada
Mondo pre 8 minutajoš 5 povezanih
AP: Vučić najavio ostavku za nekoliko nedelja, otvorio put prevremenim izborima
Danas pre 6 satijoš 1 povezana




