Povezane vesti
Harčenko: Sa Srbijom strateški odnosi
Večernje novosti 02.10.2019
Ambasador Rusije gost Igora Mirovića i Miloša Vučevića u Novom Sadu. Imamo strateške odnose sa Srbijom, a jačaćemo i saradnju sa Vojvodinom – rekao Harčenko. NjEGOVA ekselencija novi ambasador Ruske Federacije Aleksandar Bocan-Harčenko bio je… »
Mirović sa Bocan-Harčenkom
RTS 02.10.2019
Predsednik Vlade AP Vojvodine Igor Mirović sastao se sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom sa kojim je razgovarao o proširivanju saradnje i intenzivarnju kontakata Vojvodine i ruskih oblasti, posebno u delu privredne saradnje. Na… »
Vesti dana »

"Svi su s teškim povredama opasnim po život" Dr Stojičić o najnovijem stanju povređenih iz Kočana smeštenih u Urgentni centar
Kurir pre 17 minutajoš 46 povezanih

UŽIVO „Policija je upotrebila preveliku silu“: Studentkinja otkriva šta se noćas desilo u Novom Sadu, ispred Skupštine stigao kordon u punoj opremi
Nova pre 23 minutajoš 29 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 23 minutajoš 19 povezanih

Pokret Bravo traži oslobađanje Pogačara koji je sinoć priveden kod Skupštine Novog Sada
N1 Info pre 53 minutajoš 9 povezanih