Povezane vesti
Muškarac (40) svom sedmogodišnjem sinu uradio najgoru moguću stvar, a onda je sud odlučio!
Alo 04.10.2019
Jeziva priča. Osnovni sud u Tesliću odredio je jednomesečni pritvor Zeničaninu M. M. (40) s boravištem u Nemačkoj, zbog sumnje da je brutalno pretukao svog sedmogodišnjeg sina. Četrdesetogodišnjak se tereti da je 29. septembra ove godine oko 17 časova u… »
Ostaje u pritvoru: Muškarac (40) brutalno pretukao sedmogodišnjeg sina
Blic 04.10.2019
Osnovni sud u Tesliću odredio je jednomesečni pritvor Zeničaninu M. M. (40) s boravištem u Nemačkoj, zbog sumnje da je brutalno pretukao svog sedmogodišnjeg sina. Četrdesetogodišnjak se tereti da je 29. septembra ove godine oko 17 časova u kući svog oca… »
Vesti dana »
Ekstremni toplotni talas ruši rekorde Srbija u crvenoj zoni do ovog datuma: Hitno se oglasio "Batut", 3 zlatna pravila vas mogu spasiti od nesnosne vrućine
Blic pre 1 satjoš 34 povezane
Navršava se 31 godina od "Oluje": Godišnjica se obeležava u Mrkonjić Gradu, parastos za stradale u Crkvi Svetog Marka Beogradu
Insajder pre 1 satjoš 13 povezanih
Crveno-beli pred važnim izazovom: Zvezda u Mađarskoj otvara dvomeč sa Hapoelom
Euronews pre 1 satjoš 11 povezanih
Jovanović (CLS): Vodosnabdevanje u Sopotu kritično tokom toplotnog talasa
Beta pre 24 minutajoš 5 povezanih
Danas počinje isplata julskih penzija: PIO fond objavio kada novac stiže svim kategorijama penzionera
NIN pre 29 minutajoš 6 povezanih


