Povezane vesti

Vučić o Kosovu: Niko nam ništa ne nudi, niko neće ništa da nam da

Vučić o Kosovu: Niko nam ništa ne nudi, niko neće ništa da nam da

N1 Info 11.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da "u vezi s Kosovom nam niko ništa ne nudi, nema ponude o podeli Kosova, niko neće da nam da ništa, i oko 100 zemalja koje su priznale Kosovo neće od toga odustati i hoće da vide Srbiju bez Kosova"… »
TV ekipama N1 i Al Džazire zabranjeno da prate otvaranje vetroparka

TV ekipama N1 i Al Džazire zabranjeno da prate otvaranje vetroparka

Glas Amerike 11.10.2019
BEOGRAD — Televizijskim ekipama N1 i Al Džazira nije dozvoljen ulazak na ceremoniju svečanog otvaranja vetroparka "Čibuk 1" u mestu Mrakorak kod Kovina. Direktor N1 kaže za Glas Amerike da je reč o skandalu, diskriminaciji medija i namernom i… »
Izveštavanje iz sela u Srbiji po pravilima Emirata, bez odgovora o zabrani za N1

Izveštavanje iz sela u Srbiji po pravilima Emirata, bez odgovora o zabrani za N1

N1 Info 11.10.2019
Ekipama televizija N1 i Al Džazira zabranjen je ulazak na ceremoniju svečanog otvaranja vetroparka "Čibuk 1" u Mramorku kod Kovina. Kada se naša ekipa pojavila rečeno je da ne možemo da uđemo na događaj. I dalje nije poznato zbog čega je N1… »
Sastanak s Grenelom za "promišljanje", navodi medija za "konopče"

Sastanak s Grenelom za "promišljanje", navodi medija za "konopče"

N1 Info 11.10.2019
Šta je Ričard Grenel poručio srpskim vlastima o rešavanju kosovskog problema? To pitanje i dalje ostaje bez odgovora, ali po svemu sudeći, radi se o sasvim drugačijem pristupu u odnosu na dosadašnju politiku mekog pritiska koju je vodila Evropska… »
UNS: Vlasnik vetroparka Čibuk kod Kovina da se izvini televizijama N1 i Al Džaziri

UNS: Vlasnik vetroparka Čibuk kod Kovina da se izvini televizijama N1 i Al Džaziri

Danas 11.10.2019
Udruženje novinara Srbije (UNS) izrazilo je danas protest zbog zabrane izveštavanja televizijama Al Džazira i N1 sa otvaranja vetroparka „Čibuk 1“ u Mramorku kod Kovina koju je naložio organizator tog događaja i vlasnik objekta kompanija Masdar… »
UNS: Vlasnik vetroparka Čibuk kod Kovina da se izvini televizijama N1 i Al Džaziri

UNS: Vlasnik vetroparka Čibuk kod Kovina da se izvini televizijama N1 i Al Džaziri

IndeksOnline 11.10.2019
BEOGRAD – Udruženje novinara Srbije (UNS) izrazilo je danas protest zbog zabrane izveštavanja televizijama Al Džazira i N1 sa otvaranja vetroparka “Čibuk 1” u Mramorku kod Kovina koju je naložio organizator tog dogadjaja i vlasnik objekta… »
Vučić o Grenelu: Promisliću o susretu i potom izaći u javnost

Vučić o Grenelu: Promisliću o susretu i potom izaći u javnost

RTS 11.10.2019
Treba mi vreme da promislim o razgovoru sa Ričardom Grenelom, specijalnim izaslanikom predsednika Donalda Trampa za dijalog Beograda i Prištine, i da vidim šta nam je dalje činiti, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Dodaje da će tek nakon… »
Vučić: Niko nam ne nudi podelu Kosova, ne treba lagati narod

Vučić: Niko nam ne nudi podelu Kosova, ne treba lagati narod

Beta 11.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas izjavio da "u vezi s Kosovom nam niko ništa ne nudi, nema ponude o podeli Kosova, niko neće da nam da ništa, i oko 100 zemalja koje su priznale Kosovo neće od toga odustati i hoće da vide Srbiju bez… »
Vučić: Sa Grenelom je razgovor bio ozbiljan i otvoren, ali neću o detaljima

Vučić: Sa Grenelom je razgovor bio ozbiljan i otvoren, ali neću o detaljima

Danas 11.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa specijalnim izaslanikom američkog predsednika Ričardom Grenelom imao ozbiljan, otvoren i odgovoran razgovor ali da je to sve što može da kaže o tome. Predsednik Srbije i Srpske napredne… »
Vučić uživo iz Kovina o Kosovu: Sa Grenelom sam imao ozbiljan, otvoren i odgovoran razgovor i tačka! Ljudi, niko nam ne…

Vučić uživo iz Kovina o Kosovu: Sa Grenelom sam imao ozbiljan, otvoren i odgovoran razgovor i tačka! Ljudi, niko nam ne…

Kurir 11.10.2019
Ja sam slušao tog gospodina koji preti mojoj ćerci maloletnoj, nisam naročito fasciniran ni njegovom hrabrošću, niti likom i delom kao neki u Beogradu, rekao je Vučić o Kurtiju dodajući da mu dođe da se "obesi o ovaj ovde vetrogenerator kad čuje… »
"Niko nam ne nudi podelu, niko nam ne nudi ništa": Vučić o Grenelu: Imali smo otvoren i odgovoran razgovor

"Niko nam ne nudi podelu, niko nam ne nudi ništa": Vučić o Grenelu: Imali smo otvoren i odgovoran razgovor

Blic 11.10.2019
Imali smo ozbiljan i otvoren razgovor, i to je sve što mogu da kažem, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom sastanka koji je juče imao sa specijalnim izaslanikom SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričardom Grenelom. Kako je kazao, o… »
Vučić: Sa Grenelom je razgovor bio otvoren ali neću o detaljima

Vučić: Sa Grenelom je razgovor bio otvoren ali neću o detaljima

Slobodna Evropa 11.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa specijalnim izaslanikom američkog predsednika Ričardom Grenelom imao ozbiljan, otvoren i odgovoran razgovor ali da je to sve što može da kaže o tome. "Ja, za razliku od drugih… »
Sastanci su uvek teški kad je tema KiM, ali nikad nije bilo ovako: Vasiljević o susretu sa Grenelom

Sastanci su uvek teški kad je tema KiM, ali nikad nije bilo ovako: Vasiljević o susretu sa Grenelom

Telegraf 11.10.2019
Ono što je bilo čudno je da je prvi put predsednik sam pisao službenu belešku sa sastanka, jer je razgovor očigledno bio dosta težak i on juče nije bio voljan ni sa nama o otme da razgovara - rekla je Suzana Vasiljević. Savetnica predsednika… »

Vesti dana »