Povezane vesti

Savo: Videli ste Zvezdu...

Savo: Videli ste Zvezdu...

N1 Info 23.10.2019
Trener Partizana Savo Milošević izjavio je pred utakmicu sa Mančester Junajtedom da je to sjajna prilika za njegove igrače da se izmere sa klubom iz vrha svetskog fudbala. Crno-beli dočekuju Junajted u četvrtak do 18:55 časova u trećem kolu grupe… »
Milošević: Pokazaću Škotu Fergusonu gde se u Beogradu pije dobar alkohol

Milošević: Pokazaću Škotu Fergusonu gde se u Beogradu pije dobar alkohol

Vesti online 23.10.2019
Partizanov trener ističe da mu je velika čast što na utakmicu trećeg kola Lige Evrope protiv Mančester junajteda u Humskoj (četvrtak, 18.55 časova) dolazi legenda engleskog velikana. – I klub i posebno ja smo veoma počastvovani što je Aleks… »
Ser Aleks ne dolazi u Humsku

Ser Aleks ne dolazi u Humsku

Mozzart sport 23.10.2019
Legendarni trener, ipak, preskače meč u Beogradu. Ekspedicija Mančester junajteda je stigla oslabljena u Beograd. Slabija od očekivane. Ne samo zbog toga što nema nekoliko bitnih igrača u sastavu, već zato što nije došao - Ser Aleks Ferguson… »
Ser Aleks ipak ne dolazi u Beograd: Bez velike legende u Humskoj

Ser Aleks ipak ne dolazi u Beograd: Bez velike legende u Humskoj

Mondo 23.10.2019
Legendarni menadžer Mančester junajteda neće prisustvovati utakmici svog nekadašnjeg tima protiv Partizana. Legendarni menadžer Mančester junajteda neće prisustvovati utakmici svog nekadašnjeg tima protiv Partizana. Beograd ga je čekao, ali ga… »
Miletić i Sadik: Čeka nas najveća utakmica u karijerama

Miletić i Sadik: Čeka nas najveća utakmica u karijerama

Mozzart sport 23.10.2019
Potpisao bih 1:1, priznaje bek Partizana. Bliži se četvrtak, nestrpljenje raste. Veliki Mančester junajted posle 53 godine stiže na megdan Partizanu, a s obzirom na krizu Crvenih đavola, a dobre igre crno-belih u Evropi ove sezone, velike su nade… »
"To je Mančester junajted... Možda samo jednom u životu!"

"To je Mančester junajted... Možda samo jednom u životu!"

Mondo 23.10.2019
"Ko god da mi bude direktan rival biće mi teško... Bio to Lingard ili Rašford", kaže defanzivac crno-belih u priči o duelu protiv "crvenih đavola". "Ko god da mi bude direktan rival biće mi teško... Bio to Lingard ili Rašford", kaže defanzivac… »
Savova preporuka ser Aleksu - dobar alkohol

Savova preporuka ser Aleksu - dobar alkohol

Mozzart sport 23.10.2019
Strateg Parnog valjka i legendarni Škot biće na zajedničkoj večeri, pa je logično zapitati se šta će mu nekadašnji golgeter preporučiti da proba tokom kratkog boravka u Beogradu. Ne pamti Humska da je ugostila veće fudbalsko ime, kao što će u… »
Preporuka za Ser Aleksa u Beogradu: Jedan dobar alkohol

Preporuka za Ser Aleksa u Beogradu: Jedan dobar alkohol

Večernje novosti 23.10.2019
Velika čast i privilegija što mogu da kažem da sam sa njim sarađivao u UEFA. To je jedno od najdragocenijih iskustava koje imam u životu – kaže Savo Milošević. Fudbaleri Partizana u četvrtak na stadionu u Humskoj igraju protiv Mančester… »
Milošević: Utakmica sa Junajtedom prilika da pokažemo koliko vredimo

Milošević: Utakmica sa Junajtedom prilika da pokažemo koliko vredimo

Beta 23.10.2019
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da je predstojeća utakmica protiv Mančester junajteda prilika da se njegov tim "izmeri" sa Junajtedom i da će crno-beli uraditi sve da naprave čudo. "Pričati o važnosti i posebnosti utakmice… »
Zdjelar: Izvinjavam se svim ljudima iz Mančestera, ali moj klub je Liverpul! Englezi imaju svoj derbi, a mi svoj…

Zdjelar: Izvinjavam se svim ljudima iz Mančestera, ali moj klub je Liverpul! Englezi imaju svoj derbi, a mi svoj…

Hot sport 23.10.2019
Partizan će dočekati veliki Mančester junajted u trećem kolu L grupe Lige Evrope. Utakmicu je pored Save Miloševića na konferenciji najavio i Saša Zdjelar. Vezista je istakao da je ovo utakmica koji igrači sanjaju da igraju. – Čeka nas utakmica… »
Saša Zdjelar: Da izvini Mančester, moj klub je Liverpul

Saša Zdjelar: Da izvini Mančester, moj klub je Liverpul

Mozzart sport 23.10.2019
“Ovakve utakmice sanjamo i želimo da igramo svakog dana“, kaže zadnji vezni Partizana uoči sudara sa Crvnim đavolima. Rečju: spektakl! Utakmica zbog koje počinješ da treniraš fudbal. Mančester junajted u Beogradu. Kakav god da je u ovom… »
Milošević: Mom prijatelju Fergusonu ću pokazati gde se u Beogradu pije dobar alkohol!

Milošević: Mom prijatelju Fergusonu ću pokazati gde se u Beogradu pije dobar alkohol!

Hot sport 23.10.2019
Fudbaleri Partizana dočekaće Mančester junajted, a put Beograda stiže i veliko trenersko ime. Savo Milošević je na današnjoj konfereciji govorio o meču, o čemu možete više da pročitate ovde, a dotakao se i dolaska Aleksa Fergusona u Beograd… »
Zdjelar: Junajted ima dva podjednako jaka tima

Zdjelar: Junajted ima dva podjednako jaka tima

Dnevnik 23.10.2019
Partizan i Mančester junajted 24. oktobra u Beogradu od 19 časova igraju meč trećeg kola Lige Evrope. Vezista crno-belih Saša Zdjelar je malo pecnuo rivala, kada je upitan za koga navija u Engleskoj, prenosi portal Srbija danas. "Izvinjavam se… »
Zdjelar: Sanjamo ovakve utakmice

Zdjelar: Sanjamo ovakve utakmice

N1 Info 23.10.2019
Fudbaler Partizana Saša Zdjelar rekao je da jedva čeka utakmicu protiv Mančester Junajteda. “Utakmica koju sanjamo i želimo da igramo svakog dana. Sanjamo da igramo protiv njih u ligi kakva je njihova. Ali pripremamo se standardno, kao i za svaku… »
"Zvezdina pobeda nad Liverpulom je čudo, a čuda se ne dešavaju svaki dan"

"Zvezdina pobeda nad Liverpulom je čudo, a čuda se ne dešavaju svaki dan"

Mondo 23.10.2019
Trener Partizana Savo Milošević o utakmici protiv Mančester junajteda u Ligi Evrope kroz prizmu pobede Crvene zvezde nad Liverpulom u Ligi šampiona prošle sezone. Zdjelar: "Izvinite ljudi iz Mančestera, ali moj klub je oduvek Liverpul". Trener… »
Milošević pred Mančester: Zvezdina pobeda nad Liverpulom spada u domen čuda, bitno je da sutra ne žalimo ni za čim!

Milošević pred Mančester: Zvezdina pobeda nad Liverpulom spada u domen čuda, bitno je da sutra ne žalimo ni za čim!

Hot sport 23.10.2019
Jednu od najvećih utakmica sezone Partizan će odigrati sutra od 18:55 protiv Mančester junajteda u Humskoj. Trener Partizana Savo Milošević istakao je da je Partizan spreman za meč. – Pričati o važnosti utakmice je izlišno. Najbitnije za nas je… »
Najveća utakmica za Partizan: Ovo je praznik fudbala, da pokažemo šta znamo

Najveća utakmica za Partizan: Ovo je praznik fudbala, da pokažemo šta znamo

Mondo 23.10.2019
Trener Partizana Savo Milošević pred veliku utakmicu protiv Mančester junajteda kaže da će to biti prilika da se njegov tim "izmeri" sa takvim velikanom. O Aleksu Fergusonu: "Velika je čast što on dolazi, preporučiću mu DOBAR ALKOHOL". Trener… »
Utakmica za sva vremena: Ostojić sa velikim nestrpljenjem očekuje duel sa Junajtedom

Utakmica za sva vremena: Ostojić sa velikim nestrpljenjem očekuje duel sa Junajtedom

Večernje novosti 22.10.2019
Biće ovo najveći i najznačajniji meč u mojoj karijeri, a sigurno i većine mojih saigrača – ističe iskusni štoper crno-belih. PRIBLIŽILO se, tenzija raste iz minuta u minut, pa više niko u crno-belom taboru i ne pokušava da se "brani" frazama… »

Vesti dana »