Povezane vesti

Novi poraz Partizana: Čukarički srušio crno-bele golom u 89. minutu, da li je Stojković morao bolje?

Telegraf 30.10.2019
Luka Stojanović postigao gol vredan tri boda, ali je opšti utisak da je Vladimir Stojković ''častio'' celu navalu Brđana u tom kontranapadu. Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na Banovom brdu ekipu Partizana u okviru derbija 14. kola Super lige… »
Zvezda se kockala, ali je pobegla Partizanu na +10: Neverovatan autogol Žandera protiv TSC-a!

Crveno-beli, na kraju, rutinski slavili, mada su se sredinom drugog poluvremena igrali živcima navijača - 3:1. Crvene zvezda je nastavila svoj pobednički niz u Super ligi - rezultatom 3:1 (2:0) savladali su TSC u jednom od derbija 14. kola! Kažemo… »