Zvezda se kockala, ali je pobegla Partizanu na +10: Neverovatan autogol Žandera protiv TSC-a!

Telegraf 30.10.2019  |  Telegraf.rs

Crveno-beli, na kraju, rutinski slavili, mada su se sredinom drugog poluvremena igrali živcima navijača - 3:1

Crvene zvezda je nastavila svoj pobednički niz u Super ligi - rezultatom 3:1 (2:0) savladali su TSC u jednom od derbija 14. kola! Kažemo jednom od - jer su onaj veći odigrali Čukarički i Partizan na Banovom brdu (2:1), a posle ovih utakmica aktuelni šampion Srbije je pobegao na +10 u odnosu na večitog rivala iz Humske ulice. Strelci za Zvezdu bili su Tomane u 12, Marko Gobeljić u 44. i Veljko Simić u 78. minutu, da bi TSC do svog pogotka stigao zahvaljujući